Strojírenství A Architektura pracovních nabídek v Ústecký kraj

126-133 133 nabídky práce

Vzdálenost
Firma
  • mark2 corporation  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  98
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Technik elektro/elektrotechnik/elektrotechnička

    Mark2 Corporation Bitozeves,, Ústecký

    Místo výkonu práce: Bítozeves. Žatec vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné Náplň práce: Diagnostika poruch strojů a zařízení, spolupráce s procesními inžený

    Zpráva
  • IT architekt pro velkoobchod a logistiku

    ManpowerGroup Ústecký

    Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám. V rámci své pozice budete navrhovat

    Zpráva
  • Procesní inženýr

    Treves CZ 116, Přestanov, 40317, Ústecký

    Náplň práce: Implementace nových produktů (nebo modifikací) a / nebo nových procesů Monitorování a zlepšování procesů Flexibilní podpora výroby a dalších odděle

    Zpráva
  • CAD Designer

    2 JCP 126, Račice, 41108, Ústecký

    CO BUDETE DĚLAT o Tvořit 3D modely a zpracovávat výrobní dokumentaci zákazníka o Spolupracovat s ostatními odděleními (výroba, technologie, obchod, kontrola atd

    Zpráva
  • Projektant - tepelné sítě a energetické zdroje

    PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. Teplice, Ústecký

    Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním tepelných sítí a energetických zdrojů, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Projekta

    Zpráva
  • Projektant/Projektantka - zakázková výroba

    ad - tech Klášterec Nad Ohří, Ústecký

    V případě zájmu o pracovní pozici pošlete svůj strukturovaný životopis na email: --------@adtech.cz Náplň práce: o Vypracování výkresové dokumentace při zakázko

    Zpráva
  • Servisní technik stavební mechanizace

    PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. Chomutov, Ústecký

    Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední světové výrobce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technika stavební mechani

    Zpráva
  • Servisní technik – Ústecký kraj

    PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. Ústí Nad Labem, Ústecký

    Pro našeho klienta, společnost, která stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902, a která nabízí kompletn

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy strojírenství architektura ústecký kraj

« Přdcházející 3 4 5 6