Strojírenství A Architektura pracovních nabídek v Roudnice nad Labem, Ústecký

1-6 6 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Roudnice nad Labem  6
Kraje
  • Ústecký  6
Profese
  • Servisní technik  2
  • Geodet  1
  • Inženýr  1
  • Projektant  1
  • Technolog  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  5
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Geodet/geodetka

    GEOVIA Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Požadujeme: vzdělání v oboru geodezie nebo středoškolské v oboru stavebnictví. Samostatnost. Zodpovědnost. Schopnost pracovat v týmu Nabízíme práci v malém kole

    Zpráva
  • Servisní technik/technička

    AGROTRAC spol. s r.o. Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Výhodou: vyučení a praxe v oboru automechanik, opravář zemědělské techniky atd. Základní znalost Aj. nebo Nj Jedná se o servis zemědělských strojů. Výkon práce

  • Servisní technik /technička vzduchotechnických a chladících

    Desigma Technology Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Náplň práce: Opravy a údržba zařízení pro větrání, vytápění, chlazení a klimatizaci. Drobné montáže zařízení Požadujeme: Výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru el

    Zpráva
  • Technolog/ technoložka technické přípravy výroby

    MEVA Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Požadujeme: o Středoškolské/VŠ vzdělání technického směru o Znalost tvorby technologických postupů o Dobrá orientace v technické dokumentaci o Základní znalost

    Zpráva
  • Inženýr kvality pro strojírenskou společnost

    Manpower Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Podílet se na zlepšení kvality výrobků společnosti. Vedení menšího týmu lidí. Auditování. Certifikace. ISO koordinátor. Není toho málo, ale je to rozhodně zajím
    16 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Projektant/ka

    Náplň práce: Zpracování projekční dokumentaci všech stupňů včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů dle pokynů senior projektanta. Zpracování pr

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy strojírenství architektura roudnice nad labem