Nabídky práce v Central Bohemia kraj

  • lego  7
  • csob  6
  • atalian cz  5
  • ave  5
  • km racing  4
  • gm electronic, spol. s r.o.  2
  • sv metal spol. s r.o.  2
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  4,341
  • Poloviční úvazek  2
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  134
  • Poslední týden  1,047
  • Hlavní inženýr údržby letadel

    nový AERO Vodochody Odolena Voda, Central Bohemia

    Náplň práce: Přebírání letounů pro provoz ATO – M z výroby, údržby, zákazníka Odpovědnost za provozní a nouzové vybavení nezbytné pro provedení zamýšleného letu
    1 den předtím v Jooble

    Zpráva
  • Prodavač/ka v Mnichově Hradišti

    Novák maso - uzeniny Mnichovo Hradiště, Central Bohemia

    Nabízíme: Práci ve stabilní české společnosti na HPP. Možnost práce i na DPP/DPČ=120 Kč/hod. Paušální stravenky. Příspěvek na penzijní připojištění. Odměnu za p
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Vedoucí skladu – Praha - západ

    JOBSTART Central Bohemia

    Pro našeho nadnárodního klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ SKLADU – Praha. Západ. Pracovní náplň•Zodpovědnost za řízení skladu•Zajištění kvali
    Hrubá mzda/ročně: Kč 1,080,000,000
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Městský úřad Neratovice - Referent stavebního odboru - územn

    Město Neratovice Neratovice, Central Bohemia

    Charakteristika pracovní pozice: vedení správních řízení dle stavebního zákona a správního řáduPožadavky: 1/ Odborné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v bakalářs
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • REACH specialista

    AERO Vodochody Odolena Voda, Central Bohemia

    Náplň práce: Sleduje změny v požadavcích evropské a národní legislativy a zajišťuje soulad společnosti s nimiOznamuje dohlédacím úřadům používání zakázaných lát
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Obsluha CNC – s ubytováním

    Advantage Consulting Central Bohemia

    Práce na CNC soustruhu nebo frézce obrábění dle výkresové dokumentace upínání a výměna obrobku kontrola kusu
    6 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Kalkulant | automotive | bakov nad jizerou | až 60 000 Kč

    Grafton Recruitment Bakov Nad Jizerou, Central Bohemia

    Týden dovolené navíc. Náborový příspěvek ve výši jedné mzdy. Měsíční docházkový bonus, roční odměna, odměna za odpracované roky. Příspěvek na stravování. Jazyko
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Brigáda: Doručovatel listovní motorizovaný, Rakovník 1

    Česká pošta s.p. Rakovník, Central Bohemia

    Jak bude vypadat váš pracovní den: Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely. Nezapomenete přibalit letáky a složenky. Dojdete si k zákazní
    3 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Elektrikář / Elektromechanik

    SENCO Příbram spol. s r.o. Příbram, Central Bohemia

    Nabízíme Vám: pouze ranní směny. Výkonnostní bonus. 5 týdnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce, penzijní připoji
    Hrubá mzda/ročně: Kč 45,000,000
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Bezděčí

    D.I.SEVEN Mladá Boleslav, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Bezděčín (Mladá Boleslav), Budete pracovat v objektu Faurecie v Bezděčíně u Mladé BoleslaviNáplň práce Náborový příspěvek pro OZP až 9000. P

    Zpráva
  • Předsériový inženýr/ka kvality

    ManpowerGroup Hlavenec, Central Bohemia

    Pro klienta, který je jedním z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl obsazujeme pozici předsériový inženýr kvality. Kromě sériové výrob

    Zpráva

    Společnost SENCO Příbram spol. S r.o. byla založena v roce 1992 odkoupením části společnosti s 30 letou historií výroby nn rozvaděčů. Kvalitním marketingem, fle
    2 dní předtím v Superkariera

    Zpráva
  • Dlouhodobá výpomoc na recepci – 230 Kč/hod

    nový MANPOWER Jeneč, Central Bohemia

    Ohodnocení 230 Kč/hod Dohoda o pracovní činnosti na 1 rok Plánování pracovní doby dle dohody – provoz recepce po až pá od 08:00 do 16:00 Práce na firemní recepc
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Práce s lidmi v pestrém kolektivu až za 26500 Kč/měs

    McDonald's ČR spol. s r.o. Rudná, Central Bohemia

    Nebaví vás každý den sedět v práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se vám u nás nemůže stát. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanc

    Zpráva
  • Doručovatel/ka letáků pouze PV a PZ

    HaTkom Úvaly, Central Bohemia

    Roznos letáků do schránek ve svěřené lokalitě. Nyní jsou volné tyto lokality: Babice 25101 Bořanovice Březí 25101 Černolice Černošice Číčovice Čisovice Dobřejov

    Zpráva
  • Seřizovač

    HOLLEN Agency Velim, Central Bohemia

    Seřizovač výroby. LisoBudeš ladit a seřizovat naše moderní strojeoVytvářet (strojově) polotovar pouzdra z hliníkuoBudeš ergonomicky manipulovat s břemeny (maxim
    Hrubá mzda/ročně: Kč 360,000,000

    Zpráva
  • TELEFONNÍ SPECIALISTA s praxí a pravidelnou docházkou - fix

    FORMICA Group Brdy, Central Bohemia

    Informace o pracovním místěJsme moderní a přátelské call centrum v Holešovicích. Naši zaměstnanci pracují na pozici Telefonní specialista a telefonují stávající

    Zpráva
  • Obchodní asistent/ka – obchodní zástupce– zpracování nabídek

    AULIX lighting spol. s r.o. Dolní Břežany, Central Bohemia

    O nás Společnost AULIX lighting s. R.o. se již od roku 2009 zabývá prodejem svítidel a osvětlení pro interiéry i exteriéry od renomovaných tuzemských i zahranič
    4 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Dělník ve výrobě elektro - nevyučen

    Co Vás na této pozici čeká? .montáž elektrických rozvaděčů. Příprava materiálu pro výrobu elektrických rozvaděčů. Manuální různorodá činnost. Drobné práce na el
    Hrubá mzda/ročně: Kč 420,000,000

    Zpráva
  • Barista v McCafé až za 26500 Kč/měs

    Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy v McCafé Rudná. Hledáme spolehlivého kolegu na

    Zpráva
  • OtC Collections Specialist- Hungarian language

    Merck Mladá Boleslav, Central Bohemia

    Job DescriptionOur company's Business Service Center (BSC), located across three regions (Americas, Europe, and Asia), are responsible for the timely and effici

    Zpráva
  • Vedoucí montér

    Věra Pietrasová - AneX Benešov, Central Bohemia  +1 Poloha

    Pro významného klienta, moderní inženýrsko-dodavatelskou společnost, hledáme kandidáty/ky na pozici Vedoucí montér. Řízení a kontrola montážní činnosti na přidě

    Zpráva
  • Obsluha výrobního stroje/SMT operátor, náborový příspěvek 30

    Continental Automotive Czech Republic Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Central Bohemia

    Za Vaši práci Vás odměníme: půlroční bonus za docházku (50% mzdy) mutisport karta balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, rela

    Zpráva
  • Projektant, konstruktér elektro

    MPC System společnost s r. o. Březnice, Central Bohemia

    O nás MPC System, společnost s r. O. nabízí a realizuje komplexní „ Inženýrské a dodavatelské služby v elektrotechnice “, tzn. Dodávky a montáže (silnoproudé el
    2 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Pracovnice/K úklidu - ID/OZP - Kolín

    Advantage Consulting Brno Central Bohemia

    Úklid Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVN

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy central bohemia kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama