Nabídky práce v Central Bohemia kraj

  • ave  11
  • ravak  9
  • faurecia  8
  • mark2 corporation  8
  • atalian cz  6
  • aaa auto  3
  • kasten spol. s r.o.  3
  • sv metal spol. s r.o.  3
  • presbeton  2
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  5,435
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  83
  • Poslední týden  3,406
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Křiveni

    D.I.SEVEN Horní Počaply, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Křivenice Budete pracovat v objektu Danzer BOHEMIA-Dýhárna s. R.o. v obci Křivenice. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Pracovníci ostra
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - průmysl

    D.I.SEVEN Beroun, Central Bohemia

    Náplň práce Hledáme 2 nové zaměstnance. Nenáročná obchůzková činnost. Vaší náplní práce bude chránit majetek klienta. Procházet objekt a kontrolovat místa, kde
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Mníšek

    D.I.SEVEN Mníšek Pod Brdy, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Mníšek pod Brdy Práci budete vykonávat v areálu společnosti EVRAZ NIKOM, a. S. ul. Pražská, Mníšek pod Brdy. Areál bývalých KOVOHUTÍ. Pozice

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovník zásahové skupiny -

    D.I.SEVEN Sedlčany, Central Bohemia  +1 Poloha

    Místo výkonu práce: Hrachov / Sedlčany Zajištění výjezdů ke kontrole objektů v rámci okolí Sedlčan Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Pracovník zásahové sku

    Zpráva
  • Úklid kanceláří - 3x týdně, 4 hodiny (Modletice)

    HPF CleanCat Central Bohemia

    Přijmeme spolehlivého zaměstnance pro ruční úklid administrativní budovy. (Úklid kanceláří, zasedaček, kuchyňky, sociálních zařízení). Činnost se provádí 3x týd
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pomocníci v kuchyni

    I. PARTNER CZ Čáslav, Central Bohemia

    V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00. 18,00hod. Směnný provoz: Pružná pracovní doba
    2 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva

    D.I.SEVEN Příbram, Central Bohemia  +1 Poloha

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Bezděčí

    D.I.SEVEN Mladá Boleslav, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Bezděčín (Mladá Boleslav) Budete pracovat v objektu Faurecie v Bezděčíně u Mladé Boleslavi Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Pracovníci
    2 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Kolín -

    D.I.SEVEN Kolín, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Kolín Práci budete vykonávat v objektu ALLTUB, ul. Zengrova 900, 280 02 Kolín. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Pracovníci ostrahy. Ko
    9 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Sportovní a relaxační masér

    D.I.SEVEN Sedlčany, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Sedlčany Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Spo

    Zpráva
  • Bezpečnostní pracovník/ce - Votice

    M&M Security Ensure Votice, Central Bohemia

    Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště ve Voticích. Ostraha prodejen s potravinami – obsluha kamerového systému. Možnost práce na HPP i DPP. Mzda 1

    Zpráva
  • Asistent/ka v zubní ordinaci - Kontakt: e-mailem

    LoveYourSmile Komárov, Central Bohemia

    Náplň: mytí nástrojů, úklid ordinace, rezervování pacientů a administrativa kliniky, od roku 2022 bude možné na plný úvazek. Nástup možný ihned. Vhodné pro zdra

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - UNIVERZ

    D.I.SEVEN Středočeský Kraj, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: UNIVERZÁLNÍ STŘÍDAČ (Benešovsko) Benešov a okolí (do 20 km od Benešova). Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Pracovníci ostrahy. Univerzá
    8 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Petrovi

    D.I.SEVEN Petrovice, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Petrovice. Bystřice (Benešov) Práci budete vykonávat v objektu společnosti ALPLA, spol. S r.o. Petrovice 8, Bystřice, okr. Benešov. Pozice:

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Vlašim,

    D.I.SEVEN Benešov, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Vlašim, okr. Benešov Administrativní budova společnosti Viking Mašek, a. S. ve Vlašimi, ul. Průmyslová 1747. Pozice: Práce v bezpečnostní ag

    Zpráva

    D.I.SEVEN Vlašim, Central Bohemia

    Zpráva
  • Odb. /vrchní referent protiepidemické odd. Pro okresy Beroun

    nový Rakovník, Central Bohemia

    Provádí kontrolní činnost v oblastech dozoru dle gescí odboru stanovených služebními předpisy a představeným. Projednává přestupky v řízení na místě podle § 91
    Hrubá mzda/ročně: Kč 360,000,000
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Soustružníci CNC - kontakt osobně či telefonicky

    NAREX ROLL Zdice, Central Bohemia

    Náplň práce: výroba nástrojů na tváření závitů, výroba stavitelných výstružníků. Výhody: příspěvek na stravování, prémie dle hospodářských výsledků firmy. Konta

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Fitness trenér - Sedlčany -

    Místo výkonu práce: Sedlčany Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Fit

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Příbram

    D.I.SEVEN Příbram, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Příbram Společnost ZAT a. S. na adrese: K Podlesí 541, 261 01 Příbram VI-Březové Hory. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře. Pracovníci úkl

    Zpráva
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Králův

    D.I.SEVEN Králův Dvůr, Central Bohemia

    Místo výkonu práce: Králův Dvůr Práci budete vykonávat v objektu společnosti SAINT-GOBAIN PAM CZ s. R.o. v Králově Dvoře. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře.

    Zpráva
  • Automation Senior Squad Leader

    MSD Mladá Boleslav, Central Bohemia

    Automation Senior Squad Leader This job is available in 2 locations Job Type Full time Saved Jobs This site is for Residents of Europe, Middle East, Africa, Lat
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Elektromechanik (i s možností zaučení)

    SENCO Příbram spol. s r.o. Příbram, Central Bohemia

    Co Vás na této pozici čeká? Kusová výroba rozvaděčůdrobné zámečnické práce (vrtání, závitování, stříhání) osazování elektrotechnických přístrojů dle dokumentace
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pomocní dělníci ve výrobě

    PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. 174, Řepov, 29301, Central Bohemia

    Prvotní kontakt: Osobně E-mail: ----@production-automotive.com Požadujeme: zdravotní způsobilost, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost. Pracoviště:

    Zpráva
  • Automechanik - i bez zkušeností, zaučíme Vás

    Grafton Recruitment Slaný, Central Bohemia

    -Pracovní smlouvu na dobu neurčitou-příspěvek na ubytování 3 500 Kč/měs. Čistého-náborová odměna 20.000. Kč-vánoční odměna a příspěvek na dovolenou-5 týdnů dovo
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy central bohemia kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech