Nabídky práce v Central Bohemia kraj

  • Účetnictví  84
  • C++ C#  76
Vzdálenost
Firma
  • ave  11
  • faurecia  10
  • mark2 corporation  8
  • lego  7
  • ravak  5
  • km racing  4
  • gm electronic, spol. s r.o.  2
  • moravia  2
  • sv metal spol. s r.o.  2
  • velteko  2
Pracovní doba
  • Plný úvazek  4,302
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  45
  • Poslední týden  169
  • Vedoucí skladu

    Manpower Kolín, Central Bohemia

    Informace Menší automotive závod se sídlem v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného kandidáta nebo kandidátku z oblasti logistiky. Zajiště
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pracovník (ce) úklidu v kuchyni (Ovčáry, 160, -Kč/h)

    HGS Neratovice, Central Bohemia

    Informace Nevadí vám manuální práce v kuchyni a práce v noci? Pak máme pracovní nabídku přímo pro vás! Hledáme zaměstnance, který bude ochoten naučit se technol
    Hrubá mzda/ročně: Kč 353,280,000
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Prodejce Ojetých Vozů

    TIR CENTRUM Strančice, Central Bohemia

    O nás společnost tir centrum. Největší prodejce nákladní techniky v ČR s více než 25 letou historií hledá do svého zcela nového moderního areálu na dálnici D1.
    2 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Pojď k nám mezi silničáře, řidič sk. C 🚚

    AVE Králův Dvůr, Central Bohemia  +5 Umístění

    Láká Tě pravidelná výplata, jisté zaměstnání a smysluplná práce? Chceš mít jisté peníze, stálou práci a Mercedes k tomu? Tak se přidej k nám do AVE a staň se ři
    2 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Kontrolor kvality elektro (1 směna)

    Manpower Hořovice, Central Bohemia

    Informace Jste absolventem elektrotechnické školy a rád/a byste pracoval/a pro společnost, jejíž produkty potřebuje téměř každý? Nebo jste zkušený kontrolor kva
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Montážní dělník v Ovčárech: 34 000 – 44 - Kč/měs

    Informace Staňte se součástí týmu Thermo King. V Ovčárech vyrábíme klimatizační jednotky do vlaků a autobusů. Hledáme zkušené dělníky i absolventy – získejte za

  • Technik/čka - zřizování a servis internetu, okr. Praha západ

    nový CETIN Prague-West District, Central Bohemia

    Co bude Vaše práce: zřizování služeb operátorů v metalických a optických sítích instalace koncových zařízení u zákazníků (internet, hlas a TV) opravy a údržba v
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Svářeč na ranní směnu s náborovým příspěvkem

    Informace Rádi pracujete se železem? Jste manuálně zručný a baví vás svařování? Umíte se orientovat ve výkresové a technologické dokumentaci? Chcete pracovat v
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Výrobní dělník/dělnice

    BIOPOL paints Okřínek, Central Bohemia

    Náplň práce: Manipulace se surovinami a výrobky Kompletace zakázek Polepování a značení výrobků Obsluha manipulační techniky Pracovní doba pondělí – pátek 6:30
    3 dní předtím v Jobrapido

    AVE Žebrák, Central Bohemia  +5 Umístění

    Zpráva
  • Dlouhodobá výpomoc skladu - Praha východ (Bořanovice)

    Moravia Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Central Bohemia

    Informace Hledáte manuální práci nebo brigádu s pravidelnou pracovní dobou pouze na ráno? Uvítáte pohodový menší kolektiv a zvládnete i trochu té fyzické námahy
    Hrubá mzda/ročně: Kč 397,440,000
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Hledáme nadšené Technology!

    BAEST Machines & Structures Benešov, Central Bohemia

    Informace Připojte se k týmu, který neustále hledá nové a lepší způsoby, jak využívat technologie ve strojírenství. Vaše myšlenky a nápady jsou vítány a oceněny

  • IT SAP analytik junior: Rozjeď s námi kariéru v Berouně se m

    Heidelberg Materials CZ Beroun, Central Bohemia

    Zdravíme Vás z Heidelberg Materials CZ! Vyznáš se v informačních technologiích? Baví Tě inovace a implementace IT projektů? And do you speak English? Pak do naš

    Zpráva
  • Valeo Rakovník – Operátor výroby

    Manpower Rakovník, Central Bohemia

    Informace Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí vám práce ve výrobě? Udělejte změnu a staňte se operátorem výroby v automobilovém průmyslu v Rakovníku! Výrobce au

    Zpráva
  • Vedoucí NZDM a sociální pracovník

    LECCOS z.s. Český Brod, Central Bohemia

    O nás leccos, z. S. je nezisková organizace, která více než dvacet let poskytuje sociální a návazné služby pro rodiny s dětmi, děti a mládež. Sídlíme v Českém B

    Zpráva
  • Grafik / Grafička

    City Realex Modletice, Středočeský Kraj, Central Bohemia

    City Realex, a. S. hledá do svého teamu novou grafičku/grafika. Jste spolehliví, pečliví, zodpovědní, flexibilní a máte zájem pracovat v kolektivu marketingovéh
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Kontrolor/Manipulant VZV I Mladá Boleslav

    100% REWORK Mladá Boleslav, Central Bohemia

    Informace 100% REWORK je česká společnost, člen skupiny QPAG, působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl se 6 pobočkami po celé České republ

  • Bezpečnostní pracovník s mzdou až 30000, -kč a týdenní záloh

    Euro guard Kladno, Central Bohemia

    Informace Bydlíte v Kladně, nebo v blízkém okolí a chcete vydělávat 30.000 Kč čistého měsíčně v místě Vašeho bydliště? Pojďte pracovat k naší bezpečnostní služb
    Hrubá mzda/ročně: Kč 30,000,000

    Zpráva
  • Zahradník

    Ondřej Ebenstreit Jílové U Prahy, Central Bohemia

    Informace Dobrý den, do naší zahradnické firmy příjmeme zahradníka s praxí. Náplní práce je: údržba zahrada, realizace zahrada, komunální sečení, zimní údržba.

    Zpráva
  • Elektrotechnik - velim (m/ž)

    OKIN FACILITY Kolín, Central Bohemia

    Informace Elektrotechnik TZB Do našeho týmu hledáme elektrikáře, který bude mít na starosti údržbu technologií na naší zakázce ve Velimi. Co budete mít v OKINu

    Zpráva
  • Úklidový pracovník Parkovací dům Kralupy nad Vltavou

    SKYCLEAN Kralupy Nad Vltavou, Central Bohemia

    O nás Skyclean s.r.o etablovaná úklidová firma s celorepublikovou působností Náplň práce: strojní úklid park. Domu a úklid autobusového terminálu v Kralupech na

    Zpráva
  • Řezník

    nový GALAXXY FOOD Slaný, Central Bohemia

    Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, znalost angličtiny, arabštiny výhodou. Náplň práce: bourání masa, příprava masa a úp
    21 h 53 minut předtím v Jobdnes

  • Údržbář / zedník / technik - práce ve Vlašimi na plný úvazek

    nový AKABA Vlašim, Central Bohemia

    Informace Přijmeme manuálně zručného údržbáře pro údržbu našich objektů. Jedná se o kanceláře, sklady a byty. Vaší pracovní náplní budou drobné zednické práce,

    Zpráva
  • Bezpečnostní pracovník s mzdou až 30000, -kč

    Euro guard Benešov, Central Bohemia

    Informace Bydlíte v Benešově u Prahy, nebo v blízkém okolí a chcete vydělávat 30.000 Kč čistého měsíčně v místě Vašeho bydliště? Pojďte pracovat k naší bezpečno

    Zpráva
  • 180 Kč/h Pravidelný úklid rodinného domu v Měchnově

    nový Agentura Suzi Sázava, Central Bohemia

    Informace Pravidelný úklid rodinného domu 5+1 v obci Měchnov u Divišova. Jde o domácnost se 4 dětmi a 3 psy (2 chodští a 1 maltézský psík). Ti se pohybují pouze

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy central bohemia kraj

« Přdcházející 1 2 3 4 5 6 Další »