Maloobchod pracovních nabídek

1-25 1,956 nabídky práce

Seřadit podle
Firma
  • agentura salvia,  1
  • ave  1
  • mark2 corporation  1
  • orea hotels  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou  10
  • Na volné noze
  • Pro absolventy  3
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,343
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  5
  • Poslední týden  198
  • Ostraha objektu Velká Bíteš M/Ž - 140 Kč/ hod

    skupina PROTECTON Velká Bíteš, Vysočina

    Náplň práce: Kontrola vjezdu vozidel. Kontrola vstupu osob. Kontrola osob. Pochůzková činnost. Dohled na CCTV Požadujeme: Trestní bezúhonnost. Dochvilnost, flex
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Přijmeme objektovou vedoucí úklidu

    OBS Praha Prague, Praha

    Informace Přijmeme zodpovědnou objektovou vedoucí úklidu pro logistické centrum. 12 hodinové směny. Svoz na místo z Opatova – bezplatně. Práce možno na DPP nebo
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Ostraha Valašské Meziříčí 130 Kč/h Vhodné pro OZP/ID/SD

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Zlín Region

    Informace Přijmeme pracovníka ostrahy: pozice vhodná pro OZP/ID/SD. Snížený úvazek. Ostraha průmyslového areálu. Dohled kamer. Denní/noční směny PO. NE Co od vá

    Zpráva
  • Strážný/ vrátný - rychnov nad kněžnou(lipovka)

    BERSERK SECURITY Rychnov Nad Kněžnou, Královéhradecký

    Informace Naše společnost přijímá do svých řad nového zaměstnance na pozici strážný/ ostraha na vrátnici (Lipovka). Pozice na hlavní pracovní poměr je pouze pro
    4 dní předtím v Talent.com

  • Telefonní operátor/ka (velkoobchod/maloobchod/ potraviny...

    Trenkwalder

    Výhodou praxe v call centru nebo na podobné administrativní pozici. Proaktivní přístup, schopnost nabízet produkty velkoobchodu. Příjemné vystupování, komunikat
    12 dní předtím v Jobsik

  • Volné pracovní místo Prodavač/ka v potravinách (maloobchod...

    Xuan Huy Dao

    Popis pracovní nabídky Požadujeme: znalost plynulého vienamského jazyka výhodou. E-mailový kontakt viz výše. Vhodné pro Cizince. Směnnost Pružná pracovní doba P
    30+ dní předtím v Easy-prace

    Zpráva
  • Vedoucí squadu pro klientskou bezpečnost

    Česká spořitelna Prague, Praha

    Máte chuť: Vymýšlet, řídit a dodávat nové služby nebo úpravy v procesech klientské péče. Navrhovat nová řešení a zjišťovat dopady pro jednotlivé týmy. Aktivně p
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí provozu

    PROMPT 2 SERVIS České Budějovice, Jihočeský

    Informace Vedení týmu úklidových pracovníků u jednotlivých klientů. Komunikace se zástupci klientů. Zabezpečování zásobování úklidovými prostředky na jednotlivé

  • Provozní vedoucí - Ústecký kraj, nástup ihned, mzda až 40.00

    FORCORP GROUP spol. s r. o. Lovosice, Ústecký

    Informace. Kontrola kvality prováděných úklidů. Příprava podkladů pro mzdy úklidových zaměstnanců. Objednávání čisticích prostředků a hygienického materiálu. Ko
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Prodejce - nákupčí, obsluha skladu

    PROKOV Morava Ostrava, Moravskoslezský

    Informace Náplň práce: Prodej zboží – přímá komunikace s velkoobchodními i maloobchodními zákazníky, poradenství a obsluha v naší prodejně. Chystání objednávek

    Zpráva
  • Prodavačky (m/ž) - Domácí potřeby Orion - až 34 000 Kč!

    VALHAM - maloobchod Vysočany, Praha

    O nás valham. Maloobchod s.r.o. Jsme menší rodinná firma s osobním přístupem ke všem zaměstnancům. Přijmeme posilu do prodejny Domácích potřeb Orion v Praze...
    3 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Operativní nákupčí | AJ Brno

    Grafton Recruitment

    SŠ/VŠ vzdělání. Zkušenost s nákupem. Plynulá angličtina. Komunikativní, motivovaný a týmových duch
    3 dní předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Vedoucí infocentra - Terno Hradec Králové

    JEDNOTA spotřební družstvo České Budějovice Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Pro náš supermarket Terno Hradec Králové hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí informačního úseku. Co vás čeká: práce na pokladně. Řízení kol
    8 dní předtím v Talent.com

  • Bezpečnostní pracovník vhodné i pro OZP s bonusovým příspěvk

    CENTR GROUP Ostrava, Moravskoslezský

    Informace Jsme bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí na trhu, která hledá, šikovné a spolehlivé pracovníky, kteří se připojí k našemu týmu na pozici BEZPE

  • Pracovník/ce ve výrobě Chrudim 30 000 – 35 - Kč/měsíc - 1 sm

    ADECCO spol. s r.o. Chrudim, Pardubický

    Informace Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco

    Zpráva
  • Zkušený teamleader ve výrobě - nabízíme řadu benefitů!

    Manpower Nymburk, Central Bohemia

    Informace Právě hledáme zapáleného teamleadera výroby, který povede menší stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže nejenom pomoci a poradit, ale také při

  • Volné pracovní místo Asistenti prodeje a pomocní skladníci

    THE PRAGUE SOUVENIR

    Popis pracovní nabídky Kontaktovat mailem použijte odpovědní formulář Vhodné pro Cizince. Směnnost Pružná pracovní doba Pracovní období od 15.10.2023
    5 dní předtím v Easy-prace

    Zpráva
  • Vedoucí oddělení konstrukce

    nový Hofmann Wizard Import

    Schopnost vést tým konstruktérů. Praxe jako konstruktér v technickém segmentu. Anglický jazyk. Zodpovědnost. Cílevědomost
    1 den předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Vedoucí zahradník

    Manpower Kutná Hora, Central Bohemia

    Informace Jste vyučený zahradník, máte praxi v oboru a dokážete pracovat samostatně, ale i rozdělovat úkoly ostatním? Do lokality nedaleko Kutné Hory hledáme ši

    Zpráva
  • Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen-OC Palladium

    VersaCo Prague, Praha

    Informace Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do naší prodejny papírnictví McPen v OC Palladium. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými

    Zpráva
  • Asistent/ka prodeje - SKECHERS Praha

    SKX Praga Prague, Praha

    Informace Chtěli byste pracovat pro mezinárodní obuvní společnost? Chcete práci, která Vás bude bavit? Máte rádi výzvy? Hledáte práci v příjemném kolektivu? Rád

  • Zástupce vedoucí prodejny - stravenky 140 Kč, příspěvky, ben

    JEDNOTA spotřební družstvo České Budějovice České Budějovice, Jihočeský

    Informace JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice provozuje síť maloobchodních prodejen po celých Jižních Čechách, supermarketů Terno v Českých Budějovicíc

    Zpráva
  • Volné pracovní místo Vedoucí pilařského provozu

    Zemědělské obchodní družstvo Rožnovsko

    Benefity Jiné výhody. Příspěvek na stravné Důchodové připojištění Vhodné pro. Směnnost Jednosměnný provoz Pracovní období od 1.11.2024
    6 dní předtím v Easy-prace

    Zpráva
  • Vedoucí skladu | Brno | 40 000 - 45 - Kč

    Min. SOU vzdělání. Praxe ve skladu nutností. Schopnost vést menší tým zaměstnanců. Spolehlivost, samostatnost
    5 dní předtím v Jobsik

    Zpráva
  • KFC Krakov hledá nové kolegy

    AmRest Prague, Praha

    Informace Máš zájem pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Chceš si plánovat směny podle svých potřeb? Víme, že každý hledá něco trochu jiného a my ti to

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy maloobchod

1 2 3 4 5 Další »