Maloobchod pracovních nabídek

51-75 2,018 nabídky práce

Seřadit podle
Firma
  • ekospol  1
  • mark2 corporation  1
  • orea hotels  1
  • sv metal spol. s r.o.  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou  8
  • Na volné noze
  • Pro absolventy  8
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,350
  • Poloviční úvazek  2
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  10
  • Poslední týden  237
  • Vedoucí dětského příměstského tábora, Hrubá Skála

    Martin Macek Turnov, Liberecký

    Informace Baví tě práce s dětmi? Máš rád/a tábory? Vidíš smysl ve volnočasových aktivitách pro děti? Staň se našim táborovým vedoucím a získej parádní brigádu n
    Hrubá mzda/ročně: Kč 6,000,000
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí skladu – jr

    Agentura Salvia Prague, Praha

    Informace Pro našeho významného klienta, stabilní a rozvíjející se retailovou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: Vedoucí skladu – jr. Pozice je
    2 dní předtím v Talent.com

  • Volné pracovní místo elektromontér - vedoucí montážní skupin

    ELPROINVEST

    Popis pracovní nabídky Vzdělání: elektro. Silnoproud Praxe v oboru podmínkou ŘP sk. B nutností Nabízené výhody: stravenkový paušál Hlásit se e-mailem Požadované
    2 dní předtím v Easy-prace

    Zpráva
  • Vedoucí výroby (OD 65.000 Kč + auto)

    nový Advantage Consulting Olomouc

    Min. SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření. Zkušenosti na obdobné pozici. Praxi s vedením týmů. Zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
    15 h 59 minut předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Vedoucí prodejního oddělení (call centra) ve Vlašimi

    ABUS PAP Benešov, Central Bohemia

    Informace Máte obchodního ducha a praxi s vedením kolektivu? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost. Hledáme nového kolegu, který bude zodpovědný za ve

    Zpráva
  • Vedoucí technické podpory

    Manpower Břeclav, South Moravian

    Informace Jsme česká rodinná firma a našim klientům dodáváme průmyslová zařízení pro stláčení plynů včetně servisu a technické podpory. A je to právě vedoucí te

    Zpráva
  • Vedoucí oddělení elektroúdržby - ranní směna

    Manpower Přeštice, Plzeňský

    Informace Máte předchozí zkušenost na seniorské pozici v údržbě? Ráda byste pracoval/la pouze na ranní směnu? Tak čtěte dále. Pro jednu z našich výrobních spole
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí přímé obslužné péče DOZP (zástup za mateřskou)

    Domov Sulická Prague, Praha

    Informace Hledáme kolegu do nejvyššího managementu, který spolu s námi bude realizovat naši vizi, která spočívá v individuálně pojaté službě založené na humaniz
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Volné pracovní místo vedoucí prodejny

    JEDNOTA spotřební družstvo v Boskovicích

    Popis pracovní nabídky Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění. První kontakt telefonicky v

    Zpráva
  • Nákupčí junior | poloviční úvazek Třešť

    Grafton Recruitment

    SŠ. dobrá znalost MS Office především MS Excel (filtry, tabulky, Svyhledat, vzorce). Znalost angličtiny výhodou. Organizační schopnosti. Dobré komunikační schop
    3 dní předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Vedoucí provozu - služební vůz k dispozici!

    Manpower Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Máte zkušenosti s řízením menšího výrobního provozu? Dokážete vidět věci v souvislostech směrem k obchodním a ekonomický aspektům? Baví Vás přímý kont

  • Vychovatel/ka na školy v přírodě 10.5 -17.5. -24.5. / -31.5.

    Cestovní kancelář Star Line Rakovník, Central Bohemia

    Informace Hledáme ANIMÁTORY (vychovatele/vychovatelku) na školy v přírodě do rekreačního střediska v obci Hrachov u Sedlčan (20 km) nebo Šlovice (20 km od Rakov
    Hrubá mzda/ročně: Kč 358,800,000

  • Máte dobré ️ oko? Staňte se technikem jakosti pro svařování

    DIRIGERE Servis Frýdek-Místek, Moravskoslezský  +4 Umístění

    Zdravíme Vás z Třince! Jsme DIRIGERE Servis a přijmeme posilu na pozici technika jakosti. Specializujeme se na zemní práce, demolice, výškové práce a ocelové ko

    Zpráva
  • Vychovatel/ka na školu v přírodě

    Cestovní kancelář Star Line Hřebečníky

    Hledáme VYCHOVATELE/KY na školu v přírodě do rekreačního střediska v obci Hrachov u Sedlčan nebo Šlovice u Rakovník. Nepožadujeme pedagogické vzdělání. Náplň pr

    Zpráva
  • Volné pracovní místo prodavač/ka-zástupce vedoucí/ho

    COOP Plzeň družstvo

    Popis pracovní nabídky Nástup ihned nebo dle dohody. Smlouva na dobu určitou na půl roku s možností prodloužení na neurčito. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 23

    Zpráva
  • Strategický nákupčí (45-50.000 Kč)

    Advantage Consulting Plzeň

    SŠ/VŠ vzdělání. Zkušenosti v oblasti strategického nákupu. Komunikativní němčinu. Vyjednávací a komunikační dovednosti. Znalost MS Office
    2 dní předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Vedoucí prodejny v tréninku m/ž Möbelix Plzeň (A1167)

    XLCZ Nábytek Plzeň, Plzeňský

    Informace Vstupte do tréninkového manažerského programu a získejte solidní základ pro Vaši kariéru vedoucího obchodu. Čeká Vás několikaměsíční intenzivní školen
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí směny k zaškolení - quadrio národní třída

    DELMART Prague, Praha

    Informace V DELMARTu pracujeme v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout. Směny plánujeme na celý měsíc dopředu a vždy se vedoucí snaží se zaměs

    Zpráva
  • Strategický nákupčí (m/ž)

    ŠKODA DIGITAL Ostrava, Moravskoslezský

    Zdravíme Tě ze Škodovky! Ve Škoda Digital vyvíjíme a vyrábíme moderní digitální technologie pro kolejová vozidla. Zaměřujeme se hlavně na vývoj softwaru, ale má

    Zpráva
  • Vedoucí uklízecích pracovníků - četař (m/ž) (pro id! )

    Aseta handicap Brno, South Moravian

    Informace Přijmeme vedoucího uklidových pracovníků. Jedná se o vedení kolektivu, kontrolu úklidu, komunikace se zákazníkem, koordinace úklidových prací: Pracovn
    8 dní předtím v Talent.com

  • Volné pracovní místo Vedoucí provozu školních jídelen a menz

    Popis pracovní nabídky Organizace provozu velkokapacitního stravovacího zařízení včetně zajišťování jeho technického vybavení a údržby, ekonomické agendy, stano

    Zpráva
  • Strategický nákupčí | možný HomeOffice Plzeň

    nový Grafton Recruitment

    SŠ/VŠ vzdělání. Zkušenost na pozici strategického nákupčího. Zkušenost z výrobní společnosti. Orientace ve výkresech. Pokročilá úroveň anglického jazyka pro den
    16 h 1 minuta předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Předák nakládky

    SIMPLEHIRE Otrokovice, Zlín Region

    Náplň práce: manipulace s VZV, dohled nad procesem nakládky a vykládky, udržování pořádku na pracovišti, práce ve směnném provoze. Požadavky: minimálně ukončené
    28 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Ostraha Slavkov u Brna 130, - Kč /hod. Vyhrazeno pro OZP

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Slavkov U Brna, South Moravian

    Informace Přijmeme pracovníka ostrahy: pozice vyhrazena pro OZP. Fyzicky nenáročná práce. 4,6,8,12h směny denní/noční směny. Kamerový dohled, větší obchůzky. Pr
    10 dní předtím v Talent.com

  • Kamerový dohled, ostraha prodejny, 130, -/hod. Zálohy, bonus

    LPS GUARD Plzeň, Plzeňský

    Informace Hledáme posily do našeho týmu do obchodu s potravinami. Práce spočívá v pochůzkové činnosti a práci s kamerovým systémem. Brigáda je vhodná pro studen
    Hrubá mzda/ročně: Kč 287,040,000

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy maloobchod

« Přdcházející 1 2 3 4 5 6 Další »