Nabídky práce v Vestec, Central Bohemia

Profese
  • Provoz  11
  • Technik  3
  • Mechanik  2
  • Operátor výroby  2
  • Řidič  2
  • Automechanik  1
  • Elektrikář  1
  • Kuchař  1
  • Opravy automobilů  1
  • Pohostinství  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  31
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Mechanik chladících zařízení - chlaďař

    Vestec, Central Bohemia

    Náplň práce: Kompletace chladících výrobků na dílně. Montáž chladících zařízení u zákazníka. Servisní práce u zákazníků. Požadavky: Vyučení v oboru Elektromecha

    Zpráva
  • Technici provozu informačních a komunikačních technologií

    Principal engineering Vestec, Central Bohemia

    O Instalace a implementace softwarového a hardwarového vybavení o Správa, údržba, aktualizace a opravy softwarového a hardwarového vybavení o Drobný vývoj a pro

    Zpráva
  • Pokladníci v prodejnách

    PERFECT CANTEEN Vestec, Central Bohemia

    Hledáme pokladní do moderní restaurace Perfect Canteen v areálu BIOCEV (Vestec) Pokladní v naší restauraci má na starosti pouze markování na pokladně. Ke stolu

    Zpráva
  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    START WORK INTERNATIONAL Vestec, Central Bohemia

    Manuální zručnost, praxe v obsluze manipulační techniky, preference zkoušek k obsluze paletových vozíků a VZV, bezúhonost, základní znalost ruského jazyka výhod

    Zpráva
  • Řidiči tahačů

    EUROSILO Vestec, Central Bohemia

    Řp sk. C+E, místo výkonu: celá ČR + státy EU, pravidelné pracoviště Vestec Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Obchodně technický pracovník – Technischer Innendienst

    PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. Vestec, Central Bohemia

    Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům dodává sortiment LED osvětlení, hledáme nového kolegu na pozici Obchodně technického pracovníka pro německ

  • Seniorní vědecký pracovník -biochemie, molekulární biologie

    DIANA Biotechnologies Vestec, Central Bohemia

    Požadujeme dokončené postgraduální vzdělání (PhD) v oborech molekulární biologie či biochemie s následnou min. 3-letou praxí na vědecké pozici (postdoc) v daném

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy vestec

« Přdcházející 1 2