Nabídky práce v Prague, Praha

  • Číšník  98
  • Recepční  80
Vzdálenost
Firma
  • mark2 corporation  36
  • ekospol  8
  • vodafone czech republic  6
  • clarion congress hotel prague  5
  • avast software  2
  • czech airlines  2
  • infotel, spol. s r.o.  2
  • universal production partners  2
  • accenture  1
  • acrea cr  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  3,766
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  40
  • Poslední týden  335
  • Sálová sestra / instrumentář (ž/m) Praha - Krč

    SIMPLEHIRE Prague, Praha

    Náplň práce: Instrumentování na operačním sále. Vykonávání činnosti při péči o pacienty před, v průběhu a bezprostředně po operačním výkonu. Komunikace s pacien
    6 dní předtím v Talent.com

  • Doplňování zboží a pokladny - (ex nuselská) - 25.900kč/měs

    Tesco Stores ČR Prague, Praha

    Informace jaká bude vaše role? Zabezpečujete doplňování veškerého zboží na prodejní plochu. Provádíte základní skladové práce a třídění zboží. Obsluhujete sklad

    Zpráva
  • Chůva s angličtinou - plný úvazek - letní prázdniny

    nový Mary Poppins Agency Prague, Praha

    Informace Hledáme perfektně anglicky mluvící chůvu na plný úvazek v období od 15. Června 2024 do 31. Srpna 2024. Péče bude o 2 děti předškolního věku. Chůva by
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Staň se prezenčním lektorem v Praze

    Ivan Jadrný Prague, Praha

    Informace Hledáte příležitost sdílet svou vášeň pro matematiku či češtinu a pomáhat studentům rozvíjet své schopnosti? Připojte se k našemu týmu jako lektor, kt
    Hrubá mzda/ročně: Kč 552,000,000
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Steward na pobočku v Arkádách

    Air Bank Prague, Praha

    Na pobočkách Air Bank to žije a momentálně hledáme posilu, která nám pomůže s péčí o klienty. Pozici stewarda obsazujeme napříč republikou podle toho, kde nás z
    6 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Technik zákaznického servisu - praha

    AURES Holdings Prague, Praha

    Péče o zákazníky. Osobní i telefonické jednání. Příjem, posuzování a rozhodování o oprávněnosti reklamací. Evidence podkladů a s tím související administrativní
    3 dní předtím v Jobdnes

  • Obsluha kamer pro OZP (M/Ž) - 20 000 Kč náborový příspěvek

    nový Mark2 Corporation Prague, Praha

    Informace Co říká M2C o pozici Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesn

  • Práce v pestrém kolektívu v Průhonicích až za 30000, - Kč/mě

    McDonald's Prague, Praha

    Informace Nebaví vás každý den sedět v práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se vám u nás nemůže stát. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv

  • Prodavač/ka kvalitních potravin - trenér - samostatná práce

    nový DELMART Prague, Praha

    Informace V DELMARTu pracujeme v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout. Směny plánujeme na celý měsíc dopředu a vždy se vedoucí snaží se zaměs

    Zpráva
  • Vrátný/á (OZP) - Praha 7

    M&M Object Security Prague, Praha

    Přijmeme vrátné/ý na částečný úvazek na zajištění ostrahy objektů/staveb v různých oblastech Prahy. 4hod. /den. Pracovník provádí kontrolu vstupu, výstupů, evid
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • ČÍŠNÍK do zážitkové restaurace

    nový BHG Princ Prague, Praha

    O nás Přidejte se do týmu zážitkové restaurace DEER Restaurant Prague. Jsme více než zvěřinová restaurace sídlící v nejatraktivnější části historického centra P
    1 den předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Specialista IT bezpečnosti

    PPF banka Prague, Praha

    Jsme nedílnou součástí investiční skupiny PPF a centrem jejích finančních aktivit. Jsme ryze česká banka s veškerým rozhodováním v České republice. Poskytujeme
    6 dní předtím v Jooble

  • Ostraha supermarketu na Andělu 140kč/h, zálohy, odměny, DPP/

    ADESTRA security spol. s r.o. Prague, Praha

    Hledáme ostrahu supermarketu na Andělu. Nástup možný ihned nebo dle dohody Náplň práce: pochůzková kontrolní činnost na prodejně ostraha prodejní plochy, poklad

    Zpráva
  • 160 - 180 kč/h - ostraha (m/ž) - noční směny

    Mark2 Corporation Prague, Praha

    Informace Přijmeme ostrahu do moderní administrativní budovy v centru Prahy. Zajistíme zkoušku profesní kvalifikace, nabízíme finanční ohodnocení 160. 180 Kč/h.
    Hrubá mzda/ročně: Kč 397,440,000

  • Doručovatel tiskovin - Praha 7, Praha 9 - s vlastním autem

    Teamium Prague, Praha

    Informace V Teamiu si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se

    Zpráva
  • Pracovník v sociálních službách v domově pro seniory

    Domov Sulická Prague, Praha

    Informace. Zajišťování individuální péče o seniory Co od vás očekáváme. Bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Zodpovědný přístup k práci, schopnost empatie. Psyc

    Zpráva
  • Reportér domácího zpravodajství - externí spolupráce

    TV Nova Prague, Praha

    První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn. Dnes jsme s

    Zpráva
  • Product Manager (m/ž)

    nový ŠKODA DIGITAL Prague, Praha

    Zdravíme ze Škoda Digital! Do pražského týmu, který se zabývá autonomními technologiemi na kolejových vozidlech teď obsazujeme pozici Produktového manažera/mana
    17 h 57 minut předtím v Jooble

  • Asistent/ka v inženýrské společnosti, 40.000 Kč, pružná prac

    Věra Pietrasová Prague, Praha

    Informace Pro významného klienta, úspěšnou inženýrskou společnost zabývající se kompletní činností v oblasti přípravy a realizace developerských projektů, hledá
    5 dní předtím v Talent.com

  • Skladový manipulant s NZV, 38-40.000 Kč, HPP, Mstětice u Pra

    WELL PACK Prague, Praha

    Informace Do nového skladu s moderním zázemím hledáme nového kolegu na pozici skladového manipulanta. Vaším úkolem je manipulace s "velkou bílou technikou", ted
    Hrubá mzda/ročně: Kč 40,000,000

    Zpráva
  • Práce ve vysoce zabezpečeném objektu (M/Ž)

    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pracovník ostrahy objektů a marketů od 130 Kč/hod

    SONIDO Investment Prague, Praha

    Informace. Ostraha objektů a prodejen marketu, obsluha kamerového systému. Práce v civilu, v uniformě. Preventivní činnost, spolupráce při zadržení osoby páchaj
    Hrubá mzda/ročně: Kč 331,200,000

    Zpráva
  • Redaktor/ka webu TN.cz

    Zpráva
  • Senior Java Developer (Praha/Brno, finanční IS, hybrid)

    ARBES Technologies Prague, Praha  +1 Poloha

    Vyvíjet, programovat, testovat nové funkcionality a moduly, pracovat na projektu v oblasti leasingu, jedná se o vývoj nového řešení postaveného na Keycloak a da
    4 dní předtím v Jooble

  • Skladník přebalování materiálu (M/Ž). Až 33000 Kč. Svoz z Pr

    ADECCO spol. s r.o. Prague, Praha

    Informace Máte praxi s VZV? Hledáte zaměstnaní s nástupem ihned? Vaší naplní práce bude: Zajišťovat přebalovaní zboží pro zákazníky (většinou se jedna o kompone

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy prague

1 2 3 4 5 Další »