Nabídky práce v Plzeň, Plzeňský

  • Provoz  271
  • Řidič  53
  • Kuchař  50
  • Technik  47
  • Svářeč  34
  • Operátor  31
  • Operátor výroby  26
  • Elektrotechnik  23
  • Montér  23
  • Účetnictví  23
Vzdálenost
Firma
  • infotel, spol. s r.o.  1
  • mark2 corporation  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  688
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  8
  • Poslední týden  300
  • Směnový mistr - příprava

    People Facility Plzeň, Plzeňský  +1 Poloha

    Řízení podřízených pracovníků. Kontrolování produktivity práce a docházky. Kontrola technologických a pracovních postupů. Vedení týmu přípravy a koordinace Poža
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Skladník bez VZV (m/ž) R/O

    Zaskladnění a vyskladnění materiálu v regálovém skladu (ne jízda na VZV). Práce se čtečkou čárových kódů. Práce na pc (sap) Požadujeme: zkušenosti s prací ve sk
    4 dní předtím v Talent.com

  • Svářeč (tig, mag, co2) m/ž – poskytujeme zálohy • ubytování

    futurel Plzeň, Plzeňský

    Sestavování svařenců dle technologické a výkresové dokumentace. Svařování a kontrola svařovaných ploch. Manipulace s jednotlivými svařenci Požadujeme: svářečský

    Zpráva
  • Pracovník montáže - Plzeň, ČR, Evropa

    EMONA KRONI Plzeň, Plzeňský

    Manuální montážní práce na stavbách typu elektrárny, teplárny, dílny apod. Zajišťování instalací pro předehřevy před svařování a následné žíhánídohled při průbě
    3 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Obchodní zástupce pro fotovoltaické systémy

    YELLOWSUN Plzeň, Plzeňský  +8 Umístění

    Všem, kteří mají obchodního ducha a chuť si přivydělat prodejem fotovoltaických systémů, nabízíme možnost stát se v tomto oboru našimi externími zástupci. Nemát
    2 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • SAP Key User (m/ž)

    HR PROfi Plzeň, Plzeňský  +2 Umístění

    Pro našeho klienta, progresivní strojírenskou společnost na Plzeňsku, obsazujeme pozice SAP specialistů. Pokud máte zkušenosti se systémem SAP na vysoké úrovni,
    6 dní předtím v Talent.com

  • Elektromechanik (m/ž) - jen RANNÍ směna / nástup do kmenovéh

    People Facility Plzeň, Plzeňský  +2 Umístění

    Elektromontáže výrobků (spřáhel) dle procesů výroby elektromechanických celků. Kontrolování, seřizování a drobné opravy elekt. Či mechanických částí. Spolupráce
    3 dní předtím v Talent.com

  • Řidič Retraku ve skladu - NÁSTUP IHNED + ubytování, zálohy

    People Facility Plzeň, Plzeňský

    Manipulace s materiálem pomocí retraku. Kontrola, vykládka, nakládka. Expedice materiálu dle prac. Postupů Požadujeme: praxe v oboru. Platný průkaz na RT/VZV. Z
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • NEUROLOG pro prestižní soukromou kliniku

    Source & Academy Plzeň, Plzeňský  +11 Umístění

    Jsme prestižní soukromá klinika poskytující zdravotnické služby. Mezi naše priority patří odborně kvalifikovaný personál a moderní přístrojové vybavení. Rozšiřu

    Zpráva
  • Řidič MKD - 60 000 Kč - náborový příspěvek 30 000 Kč

    nový Fedetrans Plzeň, Plzeňský  +1 Poloha

    O nás Jako Fedetrans, s. R.o. jsme stabilní společností v oboru dopravy, logistiky a zásobování. Naše firemní hodnoty odrážejí náš důraz na profesionální služby
    1 den předtím v Jobrapido

  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Plzeň -

    nový D.I.SEVEN Plzeň, Plzeňský

    Náplň práce Jedná se o úklid různých prostor. Administrativní budovy, průmyslové objekty atd. Automobil a řidičský průkaz nutný. Nabízíme dlouhodobou spolupráci
    1 den předtím v Jooble

    Zpráva
  • Bankéř/ka pro privátní klientelu

    Trenkwalder Plzeň, Plzeňský

    Péče o vlastní bankovní klientelu. Akviziční činnost pro získání nových klientů. Aktivní budování vlastního portfolia klientů. Fo či po. prezentace komplexní na

    Zpráva
  • Operativní nákupčí (m/ž)

    Orienta Czech Plzeň Plzeň, Plzeňský

    Práce na vyhodnocování nabídek, vytváření poptávek. Jednání se zákazníky a dodavateli. Denní komunikace v NJ. Práce v systému SAP. Kontrola cen a termínů dodání
    Hrubá mzda/ročně: Kč 540,000,000

    Zpráva
  • Brigádník florista - výplata po týdnu

    Florea Holland Plzeň, Plzeňský

    Informace Naši brigádníci nemusí čekat další měsíc na svou zaslouženou odměnu. Výplatu vyplatíme po skončení brigády. Aktuálně hledáme otužilou posilu floristů

    Zpráva
  • Obsluha CNC stroje

    Gföllner CZ Plzeň, Plzeňský

    Obsluha strojů CNC / laser načítání programů řezání na stroji výběr parametrů stroje pro odpovídající materiál Výběr a kontrola odpovídajícího materiálu Osazová

    Zpráva
  • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

    ATLANTA WORLD Group Plzeň, Plzeňský

    Kontakt: osobně: Tylova 38 (po. Pá 9:00. 14:00) email: ----@atlantaworld.cz Směnný provoz: Třísměnný provoz

    Zpráva
  • Elektrikář / Elektrikářka

    Havlíček-Elektro Plzeň, Plzeňský  +1 Poloha

    Naše firma byla založena již v roce 2003, máme tak za sebou dlouhá léta zkušeností. Provádíme elektroinstalační práce v rodinných domech, bytech, kancelářích, m

    Zpráva
  • Elektrikář ve výrobě

    FreeCon Plzeň, Plzeňský

    Zabezpečování oprav a údržba elektrických rozvodů a elektrických zařízení. Seřizování výrobních linek. Opravy a údržba VZV. Finanční ohodnocení odpovídající výk
    Hrubá mzda/ročně: Kč 600,000,000

    Zpráva
  • Kontrolor/ka výroby (m/ž), zálohy každý týden, ubytování!

    Jednoduchá manuální práce. Obsluha výrobních strojů; výroba plastových výlisků různých druhů; kontrola hotových kusů, jejich uložení do přepravních boxů a zabal

    Zpráva
  • Atestovaný lékař 2024 / 2025 - Praha a okolí

    Source & Academy Plzeň, Plzeňský  +9 Umístění

    Čeká Vás letos či v příštím roce atestace, nebo jste čerstvým absolventem a hledáte novou příležitost? Jsme prestižní společnost, která nabízí stabilní zázemí,

  • Pracovník v cívkárně-měďárně / mzda až 45.000 Kč / ubytování

    Hledáte stabilní dlouhodobé zaměstnání v přátelském kolektivu? Jste manuálně zručný/ná a nevadí Vám pracovat ve 3-směnném provozu? Pak máme práci právě pro vás!

    Zpráva
  • Směnový údržbář

    IZOPOL DVOŘÁK Plzeň, Plzeňský

    Co vás čeká: práce ve třísměnném provozu. Příjemný pracovní kolektiv kolem 30 lidí na směně. Výměna 2 forem za směnu. Opravy strojů a zařízení dle plánu údržby

    Zpráva
  • Junior konstruktér přípravků - plzeň

    Orienta Czech Plzeň, Plzeňský

    Technická řešení a návrhy pro konstrukční přípravky•technická řešení a návrhy pro zkoušení výrobků•tvoření 3D modelůPožadujeme: •SŠ/VŠ technické – strojní/elekt
    30+ dní předtím v Jobrapido

  • Operátor Výroby / Až 42 000 Měsíčně / Náborový příspěvek 60.

    MAXIN'S People Czech Plzeň, Plzeňský  +22 Umístění

    Místo výkonu práce: velká bíteš (okres žďár nad sázavou). Možnost zajištění ubytování. Montážní práce drobných plastových dílů. Kontrola kvality. Balení výrobků

    Zpráva
  • Strategický nákupčí pro elektro součástky

    ŠKODA ELECTRIC Plzeň, Plzeňský

    Přidejte se do týmu Nákupu v Plzni v Doudlevcích, kam přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Strategický nákupčí. Budete zastřešovat nákup elektro součástek

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy plzeň

« Přdcházející 1 2 3 4 5 Další »