Nabídky práce v Planá nad Lužnicí, Jihočeský

Druh pracovního poměru
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou  1
  • Na smlouvu
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
  • Stáž
  • Trvalý poměr
Pracovní doba
  • Plný úvazek  97
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  0
  • Poslední týden  4
  • Údržbář - zámečník ve výrobním závodě

    Pila Pasák a. s. Planá Nad Lužnicí, Jihočeský

    Hlavní náplň práce: Zabezpečení plynulého chodu strojního zařízení závodu a jeho preventivní údržba. Analýza poruch a jejich odstranění. Spolupráce s externími
    30+ dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Bilanční technik

    C-Energy Planá Planá Nad Lužnicí, Jihočeský

    Pracovní poměr je na dobu 1 roku, pak se automaticky prodlužuje na dobu neurčitou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, zajímavé benefity (roční bonusy, závodní stravová

    Zpráva
  • Dělník/ce na obsluhu peletizační linky

    Hlavní náplň práce. Obsluha peletizační linky a další činnosti s tím spojené. Požadujeme: vzdělání základní/dokončené SOU. Fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní s

    Zpráva
  • Mistr svařovny

    KOVO PLANÁ Planá Nad Lužnicí, Jihočeský

    5 let PRAXE ideálně v oboru zámečnictví, svařování. Nabízíme: závodní stravování, věrnostní příspěvky na PF + ŽP. Kontakt: osobně. 8:00. 13:00 hod. Po tel. Doho

    Zpráva
  • Řezníci - bourači

    Profi Butcher Planá Nad Lužnicí, Jihočeský  +1 Poloha

    Požadujeme: odpovědnost za svou práci, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, zkušenost v oboru. Výhodou. Prvotní kontakt: žádáme zaslat životopis na --------

    Zpráva
  • Pracovník/ice ostrahy

    PCO - hlídací služba Planá Nad Lužnicí, Jihočeský

    Nabízíme náborový příspěvek 6000 kč. Pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. 3. St. 12-ti hodinové směny (denní. Noční) pracovní úvazek 37,5 h

    Zpráva
  • Uklízeč/ka

    Základní škola Planá nad Lužnicí okres Tábor Planá Nad Lužnicí, Jihočeský

    Pracovní doba: 14:00. 18:00 hod. Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc (5 týdnů). Kontakt: telefonicky, osobně. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Strojní zámečník

    Nabízíme: závodní stravování Kontakt: telefonicky (6:00. 13:00 hod), osobně. Planá nad Lužnicí 8:00. 13:00 hod. Po tel. Dohodě. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

    Zpráva
  • Operátor výrobní linky

    SILON Planá Nad Lužnicí, Jihočeský

    Pož. manuální zručnost, spolehlivost, Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, možnost odborného rozvoje a vzdělání, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického a německ

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy planá nad lužnicí

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

« Přdcházející 2 3 4 5

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama