Nabídky práce v Mohelnice, Olomoucký

  • Inženýr  2
  • Technik údržby  2
  • Řidič  2
  • Balič  1
  • Designér  1
  • Distributor  1
  • Dozor  1
Vzdálenost
Firma
  • mark2 corporation  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na smlouvu  4
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  53
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  3
  • Pomocní dělníci ve výrobě - obsluha lisu

    SEMIN CZ Mohelnice, Olomoucký

    Osobní kontakt; Místo výkonu práce: Újezd č. P. 81, 789 85 Mohelnice. Obsluha lisu na lisování plechových výlisků. Zaměstnanec bude zaškolen. Požadavky: pečlivo

    Zpráva
  • Údržbář - pochůzkář/ka

    MIZ Olomouc Mohelnice, Olomoucký

    Hledáme pracovníka/ci na pozici údržbáře. Pochůzkáře, kterou provádí naše společnost v areálu firmy Siemens Mohelnice. Praxe v oboru, zejména dlouhodobá vítána.

    Zpráva
  • Obsluha lisu kovových výlisků

    DK mont a.s.. Mohelnice, Olomoucký

    Obsluha, denní údržba lisu na lisování plechových výlisků. Zaměstnanec bude zaškolen. Požadavky: chuť pracovat, pečlivost. 2 směny 6-14.00, 14-22.00 hodin. Zamě

    Zpráva
  • Operátor/ka - senior

    HELLA AUTOTECHNIK NOVA Mohelnice, Olomoucký

    Doba určitá s možností prodloužení. Manuální zručnost. Plynulá znalost ukrajinského a českého jazyka výhodou. Pracovní doba 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:0

    Zpráva
  • Koordinátor/ka přípravy výroby (plastové formy a díly)

    Participace na vývoji světelné techniky pro automobily, a to v oblasti výroby plastových dílů, forem na lisování plastových dílů. Alespoň středoškolské vzdělání

    Zpráva
  • Pracovník/ce pro rozvoz pizzy - Mohelnice

    GRILLBROTHERS Mohelnice, Olomoucký

    Nástup možný ihned. Čistý trestní rejstřík. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Zašlete životopis, do předmětu uveďte "rozvozce Mohelnice". Směnný provoz: Turnusové

    Zpráva
  • Seřizovač/ka - lisovna

    MONTIX Mohelnice, Olomoucký

    Náplň: Jednoduchá instalace, seřizování a údržba strojů dle předloh a instrukcí. Preventivní údržba strojů a zařízení. Kontrola procesů v probíhající výrobě. Na

    Zpráva
  • Balič/ka

    DOOBALU Mohelnice, Olomoucký

    Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Práce spočívá v balení potravinových výrobků (mandle, kešu, balení sirupů, olivový

    Zpráva
  • Operátor/ka výroby - navijárna

    Ascari Mohelnice, Olomoucký

    Bez specifických požadavků. Prac. doba 6-14.00, 14-22.00, 22-6.00. Kontakt: telefonicky 8-17.00, osobně. Osobní kontakt: Mohelnice: každé úterý od 9 do 12.00 a

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy mohelnice

« Přdcházející 1 2 3