Nabídky práce v Litvínov, Ústecký

Druh pracovního poměru
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na smlouvu
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
  • Stáž
  • Trvalý poměr
Pracovní doba
  • Plný úvazek  93
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  0
  • Poslední týden  6
  • Montážní dělník/-ice

    Martin Kohout Litvínov, Ústecký

    Montážní dělník/-ice vhodné pouze pro ozp. Montáž, výroba, balení a distribuce výrobků jako jsou turistické a reklamní předměty. Délka pracovního úvazku dle dom
    30+ dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Všeobecná sestra/bratr

    Litvínov, Ústecký

    Všeobecná sestra/bratr pracovní doba: denní, noční, 12 hod. Výše platu je závislá na dosažené praxi, min. 26.730. Kč, max. 39.410. Kč + příplatky 2.630. Kč. Zam

    Zpráva
  • Zedníci

    Strojírna Litvínov spol. s r.o. Litvínov, Ústecký

    ZEDNÍCI NÁPLŇ PRÁCE: plnění úkolů v oblasti obkládání. Zdění. Betonářství apod. POŽADUJEME: řidičské oprávnění skupiny B (výhodou). Samostatnost, pečlivost, fle

    Zpráva
  • Mechanici, opraváři kolejových vozidel

    DTM-servis spol. s r.o. Litvínov, Ústecký

    Mechanici, opraváři kolejových vozidel. Místo výkonu párce areál Unipetrol Ochrona RPA. Mechanické opravy a údržba kolejových vozidel HLÁSIT SE: Benda Tomáš, e-

    Zpráva
  • Svářeči

    TEMPO TECH Litvínov, Ústecký

    SVÁŘEČI Místo výkonu práce: dle zakázek zaměstnavatele (např. Slaný, Praha). Řp sk. B. Svářečský průkaz. Není podmínkou. Praxi v oboru. Strojírenství, ocelové k

    Zpráva
  • Operátoři pro chemický provoz

    ORLEN Unipetrol RPA Litvínov, Ústecký

    Operátoři pro chemický provoz. Nástup na dobu určitou na 6 měsíců. Po uplynutí této doby prodloužení pracovní smlouvy na 1 rok. Po uplynutí roční doby určité ná

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy litvínov

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

« Přdcházející 2 3 4 5

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama