Nabídky práce v Hradec Králové, Královéhradecký

  • Dozor  11
  • Účetnictví  10
  • Operátor  8
  • Servisní technik  7
  • Číšník  7
  • Automechanik  6
Vzdálenost
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  232
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  0
  • Poslední týden  30
  • Strojní mechanik/údržbář

    ADECCO spol. s r.o. Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Pro našeho klienta, moderní výrobní společnost s přátelskou firemní kulturou, hledáme technicky zdatné kandidáty na pozici STROJNÍ MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ. P
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Počítání zboží za 120 - 140 Kč/hod - možnost volby směn

    DANTEM Česká republika Hradec Králové, Královéhradecký  +5 Umístění

    Informace Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce v
    Hrubá mzda/ročně: Kč 309,120,000

    Zpráva
  • Fajn brigáda v McDonald's již od 15 let! (130Kč/hod)

    McDonald's Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Lidi nás prostě žerou a někdy je to opravdu makačka. Proto potřebujeme pomoc právě od Tebe do nového Mekáče ve Futuru! Již první den Tě naučíme, jak d
    Hrubá mzda/ročně: Kč 375,360,000
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Elektro údržbář

    ELCERAM Hradec Králové, Královéhradecký

    Elceram a.s. je česká výrobní společnost zabývající se výrobou keramických dílů a plošných spojů, hybridních integrovaných obvodů, senzorů, výkonových elektroni
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Kuchař / kuchařka

    Martin Mukařovský Hradec Králové, Královéhradecký

    Pracovní doba: krátký, dlouhý týden (9:00. 21:00, pá + so do 22:00, ne do 17:00) V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail (více info na tel)
    30+ dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Nastartuj léto! Hosteska / promotér - mzda 1.600 Kč - 2.000

    Nefrito laboratories Hradec Králové, Královéhradecký  +1 Poloha

    Informace Rád/a komunikuješ s lidmi a máš neustále úsměv na tváři? Chceš od života víc a hledáš pro sebe příležitost se posunout a svou prací se bavit? Pokud an
    Hrubá mzda/ročně: Kč 552,000,000
    10 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí dopravy a montáží kuchyní m/ž Möbelix Hradec Králové

    Möbelix Hradec Králové, Královéhradecký

    Jako vedoucí dopravy budeš mít na starosti plánování nejen dopravy, ale také montáží nábytku a kuchyňských linek. Každý den sestavíš plán rozvozů, a když bude t
    11 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • (155-160 Kč/hod + příplatky) Brigáda v Zásilkovně, Hradec Kr

    HTP invest Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Čau, ty tam! Přemýšlíš, jak si přivydělat? Tak to jsi na správném místě! Blíží se léto a my tady sháníme pár brigádníků, kteří nám na depu pomohou v n
    Hrubá mzda/ročně: Kč 353,280,000
    8 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Mechanik/opravy strojů – 1 směna

    Informace Pro našeho klienta, společnost zabývající strojírenskou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik/opravy strojů – 1 směna. Náplň práce: p
    26 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Skladník s vzv - retrack výhodou - bez nočních směn

    Manpower Hradec Králové, Královéhradecký

    Hledáme šikovné pracovníky do dvousměnného provozu v Hradci Králové. POPIS POZICE manipulace s materiálem dle platných instruktážních listů přesun a ukládání ma
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Kvalifikovaný/-á stavební dělník/-ice

    ATM CZ Hradec Králové, Královéhradecký

    Místo výkonu práce: celá čr kvalifikovaný/-á stavební dělník/-ice. Dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek, nástup možný ihned. Náplň práce: Stavební dělník

    Zpráva
  • Přijmeme kuchaře/ku 180, -/h. nebo pomocného kuchaře/ku 155,

    Catering Food Art Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Do stylové hospůdky rodinného typu přijmeme energického kuchaře/ku s praxí nebo pomocného kuchaře/ku s částečnou praxí v podobném provozu pro výdej a
    12 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Výčepní

    Astoria spol. s r.o. Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Hledáme do mladého kolektivu parťáka se zkušenostmi a pozitivním přístupem k práci. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Co od vás očekáváme. Chuť se uč
    13 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Kreativní prodejce kuchyní m/ž Möbelix Hradec Králové

    Pojď do Möbelixu plánovat a prodávat kuchyně. Tvým úkolem bude vytvořit krásnou, funkční kuchyň podle přání zákazníka a hlavně ji prodat. Měl/a bys být kreativn

    Zpráva
  • Pekař/ka (hm hradec králové futurum)

    Tesco Stores ČR Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace jaká bude vaše role? .Příprava těsta a výroba sladkého i slaného pečiva podle našich receptur. Příprava rozpeků. Kontrola výstupní kvality výrobků. Ko

    Zpráva
  • Vývojář chemie / materiály - vhodné pro absolventy

    Pracovní náplň: Jedná se o nově vzniklou pracovní pozici – příležitost pro absolventy nebo studenty Možnost práce při studiu dle dohody Spolupráce zejména na vý

    Zpráva
  • Svářeč / svářečka

    Glatt - Pharma spol. s r.o. Hradec Králové, Královéhradecký

    Možnost prodloužení pracovního poměru Směnný provoz: Dvousměnný provoz

    Zpráva
  • Výpomoc ve skladu pro každého - možnost mzdy ihned

    INDEX NOSLUŠ Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. Mzdu můžeš mít na účtu kdykoliv si řekneš! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známý eshop se sí
    Hrubá mzda/ročně: Kč 397,440,000

    Zpráva
  • Technolog CNC obrábění

    Informace Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v okrese Hradec Králové, hledáme kandidáty na pozici Technolog CNC obrábění. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání t

    Zpráva
  • Servírka, číšník, barman, barmanka - od 29 000 Kč

    A-doprava Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Přijmeme novou kolegyni do nově zrekonstruované Hospody Kafé U BÁBY v Hradci Králové na zkrácený, plný úvazek i brigádu na pozici servírka, číšník, ba

    Zpráva
  • Výpomoc v domácnosti v Hradci Králové - centrum města

    Pavlína Kavanová Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Hledám šikovnou, spolehlivou paní, nebo slečnu na pravidelný úklid domácnosti a výpomoc (byt 3+1) v Hradci Králové, dlouhodobě. Jedná se o úklid 1 x t

    Zpráva
  • Obchodní zástupce pro fotovoltaické systémy

    YELLOWSUN Hradec Králové, Královéhradecký  +9 Umístění

    Všem, kteří mají obchodního ducha a chuť si přivydělat prodejem fotovoltaických systémů, nabízíme možnost stát se v tomto oboru našimi externími zástupci. Nemát

    Zpráva
  • Pracovník / pracovnice úklidu

    Fakultní nemocnice Hradec Králové Hradec Králové, Královéhradecký

    PP na dobu určitou 1 rok, poté doba neurčitá, nástup možný ihned. Čemu se u nás budete věnovat: úklidu společných prostor, lékařských ambulancí, lůžkových odděl

    Zpráva
  • Dispečer/ka expedice

    PHARMOS Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Příprava a organizace expedice vychystaného zboží dle plánu rozvozů a údajů na expedičních příkazech Řízení a kontrola přejímek zboží řidičům přepravc

    Zpráva
  • Zaměřovací a reklamační technik/čka nábytku Möbelix Hradec K

    XLCZ Nábytek Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Jako reklamační technik budeš vyřizovat reklamace veškerého nábytku od kuchyní až po sedačky. Kromě toho ale budeš také montovat a zaměřovat. Čeká tě

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy hradec králové

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

« Přdcházející 1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama