Nabídky práce v Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký

Seřadit podle
Města
  • Chlumec nad Cidlinou  10
Kraje
  • Královéhradecký  10
Profese
  • Řidič  4
  • Kuchař  1
  • Opravy automobilů  1
  • Svářeč  1
  • Číšník  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  9
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  1
  • Svářeč/ka A3676

    PROFI-MEN Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    Máte zkušenosti svářeče z kovovýroby? Potřebujete práci na jednu směnu? Bydlíte v regionu Chlumec nad Cidlinou? Požadavky: vzdělání: vyučen/na v technickém obor
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pracovník / pracovnice IT

    C2P Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    Cz-isco: 25120 vývojáři softwaru pracovník / pracovnice it. Místo výkonu práce: Jungmannova č.p. 101, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. PP na

    Zpráva
  • Řidiči tahačů

    Zdeněk Tomášek Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    Cz isco 83322 řidiči tahačů řidiči tahačů. Místo výkonu práce: 9. Května č.p. 171, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. PP na dobu neurčitou. Po

  • Řidič/-ka nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozide

    Řidič/-ka nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel. Místo výkonu práce: Česká republika. PP na dobu neurčitou; nástup možný ihned; Požadujeme: ŘP sk.

    Zpráva
  • Kuchař / kuchařka

    Zámecký catering Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (po 14. Hod) Směnný provoz: Turnusové služby

    Zpráva
  • Řidič/ řidička MKD

    HÁLA TRUCK Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    Cz-isco: 83322 řidiči tahačů řidič/ řidička mkd. Místo výkonu práce: Rooseveltova č.p. 261, Chlumec nad Cidlinou III, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. PP na dobu ne

    Zpráva
  • Mechanik/-čka a opravář/-ka nákladních automobilů

    Místo výkonu práce: Rooseveltova č.p. 261, 503 51 chlumec nad cidlinou mechanik/-čka a opravář/-ka nákladních automobilů. PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11.

    Zpráva
  • Číšník / servírka

    Zpráva
  • Přípravář / přípravářka zakázek kovovýroby

    BOSS TIMER spol. s r.o. Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    Náplň práce: přijímat a zpracovávat cenové objednávky našich zákazníků, vytvářet podklady pro naši kovovýrobu. Vytvoření zakázkového listu, zpracovávat technolo

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy chlumec nad cidlinou