Věda pracovních nabídek v Ústecký kraj

Města
  • Litvínov  2
  • Roudnice nad Labem  2
  • Teplice  2
  • Chomutov  1
Kraje
  • Ústecký  8
Profese
  • Fyzik  3
  • Výzkumník  3
  • Provoz  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  8
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Advokátní koncipient/koncipientka

    Mgr. Bc. Michael Kis Teplice, Ústecký

    Nástup možný IHNED Pracoviště: Ústecký kraj Požadujeme: VŠ právnická fakulta, právo a právní věda Hlásit se telefonicky na č. 474 650 --- nebo zasílat...

  • Učitel/učitelka pro 2. Stupeň ZŠ - matematika, fyzika, infor

    Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Požadujeme: v den nástupu předá uchazeč lékařské osvědčení o způsobilosti práce s dětmi. Výpis z rejsříku trestů Nabízíme: příspěvky FKSP. Příjemné pracovní pro

    Zpráva
  • Hydrogeolog/hydrogeoložka

    GKR VRTY Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Náplň práce: kontrola dodržování projektového postupu zpracovaných dat, hodnocení vlivu staveb na podzemní a povrchové vody, hydrogeologické mapování, posudková

    Kýčková Vondráček Partners advokátní kancelář Teplice, Ústecký

    Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační...

    Zpráva
  • Výzkumný a vývojový pracovník/-ice

    Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum Litvínov, Ústecký

    VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/-ICE VŠ vzdělání chemického směru, znalost MS Office, Word, Power Point, analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu, znalost AJ

  • Učitel/ka 2. STUPNĚ přírodopis, zeměpis, fyzika, informatika

    Sportovní soukromá základní škola Litvínov, Ústecký

    Učitel/ka 2. STUPNĚ přírodopis, zeměpis, fyzika, informatika. Kvalifikovanost pro 2. stupeň: přírodopis, zeměpis, fyzika, informatika. Kreativita, nadšení a vzt

    Zpráva
  • Učitel/Učitelka odborných předmětů - matematika, fyzika

    Chomutov, Ústecký

    V případě zájmu se dostavte k osobnímu jednání, a to po předchozí telefonické domluvě na čísle 474 628 --- či 474 628 --- (PO. PÁ od 8:00 do 16:00) nebo zašlete

    Zpráva
  • Poradce pro chemickou legislativu

    Enaspol 79, Rtyně Nad Bílinou, 41501, Ústecký

    Přijmeme Poradce pro chemickou legislativu. Tvorba BL v cizích jazycích z CZ jazyka (využití jazykových modulů stávajícího SW), legislativa REACH (předkládání r

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy věda ústecký kraj