Výroba pracovních nabídek v Choceň, Pardubický

Seřadit podle
Města
  • Choceň  9
Kraje
  • Pardubický  9
Profese
  • Operátor výroby  3
  • Technik  3
  • Operátor  1
  • Provoz  1
  • Technolog  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  9
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Operátor/ka ve výrobě

    ELBAS Choceň, Pardubický

    PRACOVNÍ NÁPLŇ: výroba kabelových svazků KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Dělník/nice ve výrobě

    Výroba el. svazků. Práce je vhodnější pro ženy. Možnost zkráceného úvaku 35 hodin/týden. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Operátor výroby

    Autoneum CZ Choceň, Pardubický  +1 Poloha

    Směnný provoz: Třísměnný provoz

    Zpráva
  • Operátor/ka výroby

    Autoneum CZ Choceň, Pardubický

    KONTAKT: email Směnný provoz: Třísměnný provoz

    Místo výkonu práce: U Dvořiska č. P. 1721, 565 01 Choceň 1 Směnný provoz: Třísměnný provoz

    Zpráva
  • Technik - montáž vozů

    Kögel Choceň, Pardubický

    Náplň práce: zpracování technické dokumentace pro výrobu prototypů a řízení jejich výroby. Zpracování změn technické dokumentace. Řešení neshodných výrobků. Evi

    Zpráva
  • Technický pracovník - rýsovač

    ENERGO CHOCEŇ Choceň, Pardubický

    Společnost energo choceň, s. R.o. která je přímým výrobcem a dodavatelem chladících zařízení, specialistou na tlakové nádoby, výměníky tepla, rekonstrukce chlaz

    Zpráva
  • IT technik

    Jindřich Valenta Choceň, Pardubický

    Jsme šikovná, česká firma, která vyrábí elektrospotřebiče a snaží se to dělat trochu jinak, chytře. Máme za sebou 31letou historii a v posledních letech také zn

    Zpráva
  • Technolog ve výrobě ULL letadel

    JMB Aircraft Choceň, Pardubický

    ...Výroba a průmysl, Auto. Moto, Project Manager, Strojní inženýr, Technolog ve strojírenství, Průmyslový designer, Konstruktér, Technik výroby Typ pracovního...

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy výroba choceň