Technik pracovních nabídek v Vsetín, Zlín Region

1-8 8 nabídky práce

  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  7
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Zaměřovací technik/technička VSETÍN

    SVĚT OKEN Vsetín, Zlín Region

    Firma SVĚT OKEN rozšiřuje svůj tým zaměřovacích techniků pro pobočku VSETÍN. Požadujeme: min. Výuční list. Nejlépe technického zaměření. Praxe v oboru výhodou n

    Zpráva
  • Ostatní stavební technici

    JASY Vsetín Vsetín, Zlín Region

    OSTATNÍ STAVEBNÍ TECHNICI Požadujeme: SŠ/VŠ stavebního zaměření, smysl pro technický detail, znalost čtení výkresové dokumentace, uživatelská znalost na PC (Wor

    Zpráva
  • Servisní technici - strojní

    DUST SERVICE Vsetín, Zlín Region

    Náplň práce: servis průmyslové filtrace po celé ČR Požadujeme: ŘP sk. B, svářečský průkaz. Nabízíme: stravenky. První kontakt: telefonicky na čísle 604 578 ---

    Zpráva
  • Elektronici - servisní technici

    ALSYMON Vsetín, Zlín Region

    Elektronici. Servisní technici požadujeme: řp-b, vyhl. 50/78 Sb. Praxe v elektrotechnice a opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, IT výhodou), z

    Zpráva
  • Technici - vyhrazeno pro OZP

    MOVSET Internetové Připojení Vsetín, Zlín Region

    Technici. Vyhrazeno pro ozp požadujeme: řp sk. B, technické myšlení, zkušenost s výpočetními systémy výhodou. Místo je svým charakterem vhodné i pro absolventy

    Zpráva
  • Mechanici - opraváři strojů, servisní technici

    Mechanici. OPRAVÁŘI STROJŮ, SERVISNÍ TECHNICI POŽADUJEME: ŘP-B, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroj

    Zpráva
  • Údržbáři elektro

    PROMET FOUNDRY Vsetín, Zlín Region

    ÚDRŽBÁŘI ELEKTRO Požadujeme: vyučení v oboru elektro, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. 5, chuť pracovat, zodpovědnost a spolehlivost Nápň práce: provádění údržbá

    Zpráva
  • Montážní technici

    SychrovNET Vsetín, Zlín Region

    MONTÁŽNÍ TECHNICI MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Denně práce v terénu, Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm. POŽADUJEME: Vzdělání v oboru elektro. Podmínkou. Pr

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy technik vsetín