Stavebnictví pracovních nabídek v Český Krumlov, Jihočeský

1-10 10 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Český Krumlov  10
Kraje
  • Jihočeský  10
Profese
  • Elektrikář  3
  • Stavbyvedoucí  2
  • Technik údržby  2
  • Zedník  2
  • Montér  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  8
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  1
  • Hlavní stavbyvedoucí pozemních staveb – zajímavé projekty!

    Source & Academy Český Krumlov, Jihočeský  +6 Umístění

    Jsme výhradně česká a finančně stabilní stavební společnost, která má pevné místo na trhu. Jsme jedna z nejprestižnějších stavebních společností na Jihu Čech a
    3 dní předtím v Talent.com

  • Elektrikář(m/ž) REC, vhodné i pro absolventy - ZAUČÍME SI VÁ

    HOFMANN WIZARD Český Krumlov, Jihočeský

    Zkušenost s údržbou elektrických systémů ve výrobním prostředí. Schopnost diagnostikovat a opravovat poruchy elektrických zařízení. Znalost průmyslových elektri
    22 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Montéři kovových konstrukcí

    ČAP PALET Český Krumlov, Jihočeský  +1 Poloha

    Spolehlivost, práce i o víkendech. Telefonický kontakt po-pá 8:00. 15:00 hodin. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Stavbyvedoucí

    IRO stavební Český Krumlov, Jihočeský

    Stavbyvedoucí. Vzdělání střední odborné s maturitou v oboru stavebnictví. Dopravní a vodohospodářské stavby, praxe vítána, podmínkou je ŘP sk... Pracoviště Č...

    Zpráva
  • Zedník

    VIDOX Český Krumlov, Jihočeský

    Zedník. Vzdělání střední odborné s výučním listem, pracoviště Český Krumlov, plný úvazek, zaměstnání na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy, 1 směna. Hrubá

    Zpráva
  • Údržbář

    Krumlovský mlýn Český Krumlov, Jihočeský

    Hledáme zručného, pracovitého, svědomitého pracovníka na pozici údržbáře v Krumlovském mlýně. Práce zahrnuje kompletní údržbu objektu Krumlovského mlýna spolu s

    Zpráva
  • Údržbář pro technické zařízení budov

    Čistící stroje Český Krumlov, Jihočeský

    Co budete dělat: servis, údržba a opravy menšího rozsahu na technickém zařízení budov, zámečnické práce. Opravy klik, vrat apod. Drobná stavební údržba, elektri

    Zpráva
  • Zedník - stavební dělník/ice

    Služby města Český Krumlov Český Krumlov, Jihočeský

    Zedník. Stavební dělník/ice. Zednické práce, stavební práce, práce při údržbě komunikací, řidičské oprávnění sk. B, výhodou sk. T, C, nástup dle dohody, pracovn

    Zpráva
  • Provozní elektrikář energetiky

    PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. Český Krumlov, Jihočeský

    Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá nepřetržitými dodávkami tepelné energie, přenosem elektrické energie a dalších médií v průmyslovém areálu, hledá

    Zpráva
  • Provozní elektrikář

    Zambelli - technik spol. s r. o. Český Krumlov, Jihočeský

    Chcete se stát součástí týmu, který prostřednictvím oprav a preventivní údržby přispívá k bezchybné výrobě krbových kamen a kovových komponentů do nábytkářského

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy stavebnictví český krumlov