Stavbyvedoucí pracovních nabídek v Plzeňský kraj

1-9 9 nabídky práce

Profese
Města
  • Plzeň  2
  • Klenčí pod Čerchovem  1
  • Nýrsko  1
Kraje
  • Plzeňský  9
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  6
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  1
  • Stavbyvedoucí dopravních staveb (M/Ž) - motivující mzda...

    JOB LEADER EUROPE Plzeň, Plzeňský  +11 Umístění

    Do uznávané mezinárodní stavební společnosti hledáme kvalifikovaného stavbyvedoucího dopravních staveb, který se připojí k našemu ambicióznímu týmu a bude mít m
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Stavbyvedoucí

    První chodská develop Klenčí Pod Čerchovem, Plzeňský

    Pracovní doba PO-ČT 12 hod denně, pátky volné. Flexibilta. Práce po celé ČR. Stravenky. Mzda od 25.000 Kč. Závisí na osobním setkání. Nástup ihned! Směnný provo

    LS stavby Nýrsko, Plzeňský

    Praxe v oboru výhodou. Požadujeme znalost práce na PC (MS Office), řp sk. B, samostatné řídící, rozhodovací a organizační schopnosti, dobré vyjednávací a komuni

    LESING plus spol. s r.o. Plzeň, Plzeňský

    Stavby v rámci ČR dle zakázek. Prosíme o zasílání strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na e-mail: ------@lesingplus.cz Náplň práce: kompletní řízení

    ManpowerGroup Plzeňský

    Realizace dopravních staveb a inženýrských sítí. Koordinace činnosti odborných techniků, konzultantů, zaměstnanců a subdodavatelů. Kontrola práce podřízených v

    JSF stavební Plzeňský

    Náplň práce: řízení stavby; koordinace zaměstnanců, mechanizace a subdodavatelů; zodpovědnost za dodržování kvality a termínů POŽADUJEME: organizační a komunika

    Zpráva
  • Stavbyvedoucí (50-65.000 Kč)

    Advantage Consulting Plzeňský

    Pravidelná kontrola staveb komunikace s dodavateli a zákazníky aktivní účast na tenderových řízeních Vedení stavebního deníku a kontrola dodržování BOZP

    Zpráva
  • Stavbyvedoucí (45-65.000 Kč)

    Samostatné řízení svěřené části stavby spolupráce při vytváření harmonogramu stavby podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace řízení nákladů, kontrol

    Zpráva
  • Stavbyvedoucí NN, VN

    OMEXOM GA Energo Plzeňský

    Co bude náplní vaší práce? O Řízení a kontrola stavebních prací na stavbách NN/VN. O Komplexní řízení stavebních zakázek. O Koordinace podřízených zaměstnanců (

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy stavbyvedoucí plzeňský kraj