Střediska pracovních nabídek v Teplice, Ústecký

1-10 10 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Teplice  10
Kraje
  • Ústecký  10
Profese
  • Svářeč  6
  • Instalatér  3
  • Mistr  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  9
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Mistr lisovny (lisař, seřizovač)

    D T TECHNIC Teplice, Ústecký

    Svářečské oprávnění výhodou Zaměstnanecké výhody. Podnikové stravování, zvláštní prémie, 5 týdnů dovolené Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Instalatér

    OLPET Teplice, Ústecký

    V případě zájmu zasílat životopis na email --------------@olpet.cz nebo volat na tel. Č. 417 577 --- po. PÁ 8:00. 11:00, 12:00. 15:00 hodin Směnný provoz: Jedno

    Zpráva
  • Svářeč

    ELPRATEP Teplice, Ústecký

    Praxe v oboru min 1 rok, nástup možný ihned, služební cesty v rámci Ústeckého kraje + Praha Zaměstnanecké výhody. Ubytování Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

    Zpráva
  • Svářeči

    Andrej Popovyč Teplice, Ústecký

    Znalost pracovních výkresů, samostatnosti při montáži. Podmínkou praxe v oboru 2 roky nebo výuční list, znalost pracovních výkresů. Samostatnost při montáži. Mo

    Zpráva
  • Instalatér - topenář

    RONICA Teplice, Ústecký

    Vyučení v oboru instalatér. Topenář. Výhodou, nebo praxe v oboru minimálně 3 roky, řidičský průkaz skupiny B, svářečský průkaz výhodou (není podmínkou). Mzdové
    22 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Topenář - instalatér

    Pracoviště: celá ČR Požadujeme: úřední zkouška pro metodu svařování 141 BW 8 S a 311 T BW 1,1 Nabízíme: zvláštní prémie V případě zájmu zasílat životopis na ema

    Zpráva
  • Svářeči

    Radiwil Teplice, Ústecký

    Praxe v oboru min 1 rok podmínkou, práce s výkresovou dokumentací Možnost služebních cest v rámci Ústeckého kraje Hlásit se e-mailem, uchazeči s doporučenkou po

    Zpráva
  • Svářeči

    Fluokov Teplice, Ústecký

    D PP je se zkušební dobou na 3 měsíce. Svařování metodou 135. Praxe a vzdělání v technickém oboru výhodou. Fyzicky náročná práce. Břemena do 50kg. V případě záj

    Zpráva
  • Zámečník - svářeč/Zámečnice - svářečka

    Teplotechna - Prima Teplice, Ústecký

    Pracoviště areál Jaroslav, 417 42 Proboštov u Teplic + montážní práce po celé ČR i v zahraničí. Požadované dovednosti: vyučení v oboru zámečník, znalost metody

    Zpráva
  • Zámečník / svářeč

    Wienerberger eurostroj spol. s r. o. Teplice, Ústecký

    Náplň práce: Realizace zakázek v rámci výroby a montáže ocelových konstrukcí, příprava, sváření, montáž Požadujeme: " Minimální vzdělání SOU " svářečský průkaz

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy střediska teplice