Střediska pracovních nabídek v Kutná Hora, Central Bohemia

Seřadit podle
Města
  • Kutná Hora  7
Kraje
  • Central Bohemia  7
Profese
  • Mistr  2
  • Svářeč  2
  • Sociální pracovník  1
  • Sociální služba  1
  • Účetnictví  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  7
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Svářeči

    Lukáč Welding Kutná Hora, Central Bohemia

    V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00. 15,00 hodin. Směnný provoz: Pružná pracovní doba
    25 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Svářeči

    Lom Centrum Construct Kutná Hora, Central Bohemia

    Práce na zakázkách pro velkou průmyslovou firmu s oborem činnosti slévárenství a strojírenství. Při prvním kontaktu nutnost domluvení e-mailem! Směnný provoz: D

    Zpráva
  • Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice

    Foxconn Technology CZ Kutná Hora, Central Bohemia

    Interní pozice: DL trenér. DL trenér, kouč. DL trenér, procesní podpora. DL trenér, specialista. DL trenér, tlumočník. RMA koordinátor oprav. Trenér dovedností

    Interní pozice pod ISCEM 31222: DL trenér; DL trenér, kouč; DL trenér, procesní podpora; DL trenér, specialista; DL trenér, tlumočník; RMA koordinátor oprav; RM

    Zpráva
  • Pracovník v sociálních službách - pečovatelka

    Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora, Central Bohemia

    ...uveďte: VŘ. Pečovatelka " Více informací o pozici poskytne: Miroslava Tomíšková, vedoucí střediska na tel. 731 598 ---. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

    Zpráva
  • Účetní neziskové organizace

    Vaším úkolem bude: vedení účetnictví v rámci vícezdrojového financování organizace. Rozúčtování nákladů na střediska, vyúčtování dotací dle podmínek donátorů...

    Zpráva
  • Sociální pracovník - poradce rané péče

    ...Více informací o pozici poskytne Mgr. Tereza Šedivcová, vedoucí Střediska Na Sioně, tel. 734 787 ---. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy střediska kutná hora