Střediska pracovních nabídek v Česká Třebová, Pardubický

  • Česká Třebová  7
Kraje
  • Pardubický  7
Profese
  • Svářeč  5
  • Mistr  1
  • Svářeč ocelových konstrukcí  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  7
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Zámečník, svářeč

    CZ LOKO Česká Třebová, Pardubický

    KONTAKT: email Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Svářeč TIG

    DRUMEL a Co. Česká Třebová, Pardubický

    Nástup možný ihned požadujeme: svářečský průkaz. Praxe v oboru výhodou. Manuální zručnost. Samostatnost, pečlivost NABÍZÍME: motivující finanční ohodnocení dle

    Zpráva
  • Svářeč CO2 - bodování menších rámů

    Nástup možný ihned požadujeme: nutná zkušenost. Orientace v výkresové dokumentaci NABÍZÍME: motivující finanční ohodnocení dle pracovních výsledků. 30% prémie,

    Zpráva
  • Zámečník - svářeč ocelových konstrukcí

    KoHal Česká Třebová, Pardubický

    NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY NÁPLŇ PRÁCE: svařování ocelových konstrukcí metodou 135 MAG, CO2, úřední zkouška výhodou. Znalost čtení technické dokumentace. Záme

    Zpráva
  • Svářeč 135 MAG se státní zkouškou

    POŽADUJEME: svářečský průkaz, zkoušky svařování ČSN EN 9606-1. Praxe v oboru výhodou. Samostatnost, spolehlivost. Manuální zručnost NABÍZÍME: penzijní připojišt

    Zpráva
  • Svářeč kolejových součástí

    Pirell Česká Třebová, Pardubický

    NÁPLŇ PRÁCE: svařování kolejnic speciálními technologiemi. Navařování opotřebeného materiálu na součástech výhybek. Práce s nejmodernějšími technologiemi a proc

    Zpráva
  • Traťový mistr

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NÁPLŇ PRÁCE: řízení pracovní skupiny při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah po celé ČR. Práce s nejmod

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy střediska česká třebová