Pohostinství A Cestování pracovních nabídek v Vysočina kraj

51-57 57 nabídky práce

Vzdálenost
Firma
  • lanete, spol. s r.o.  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  40
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  3
  • Obsluha rychlého občerstvení

    DEL MONTE GROUP Třebíč, Vysočina

    Požadavky: potravinářský průkaz, řidičský průkaz sk. B. Samostatnost, příjemné vystupování, pracovní víkendy. Směnnost: 1. Týden. Po, út 7.00-20.00, st, čt voln

    DEL MONTE GROUP Jihlava, Vysočina

    Požadavky: výuční list nutností. Potravinářský průkaz, řidičský průkaz sk. B. samostatnost, příjemné vystupování, pracovní víkendy. Směnnost: 1. Týden. Po, út 7

    Zpráva
  • Pomocná síla do kuchyně

    Roman Tvrz 62, Dalešice, 67554, Vysočina

    Nástup možný ihned. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně. Směny: 1. Týden. St, čt 2. týden. PO, ÚT, PÁ, SO, NE Směnný provoz: Turnusové služby

    Zpráva
  • Barman/ka

    Cafe Bar Sokolovna Jihlava, Vysočina

    Hledáme komunikativního, pracovitého a společenského člověka, kterého baví práce s lidmi a který kope za tým: pokud jsi bez zkušeností, nevadí, rádi tě vše nauč

    Zpráva
  • Pomocná síla v kuchyni

    Lukáš Novák 95, Kaliště, 39451, Vysočina

    Náplň práce: čištění zeleniny, škrabání brambor, příprava salátů, mytí nádobí, úklid kuchyně a skladů. Požadujeme: ŘP sk B výhodou. Nabízíme: směnnost dle dohod

    Zpráva
  • Pracovník kantýny (pouze pro OZP)

    FOVY Havlíčkův Brod, Vysočina

    Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výhodou praxe v prodeji a znalost účetního programu Pohoda

    Zpráva
  • Barista/baristka

    Vrátka z.s. Třebíč, Vysočina

    Místo výkonu práce Třebíč, L. Pokorného 42. První kontakt telefonicky 737 565 ---. 9:00-14:00, e-mailem: ----------------@vratka.cz nebo osobně-Hasskova 95/16,

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy pohostinství cestování vysočina kraj

« Přdcházející 1 2 3