Operátor pracovních nabídek v Liberec, Liberecký

1-9 9 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Liberec  9
Kraje
  • Liberecký  9
Profese
  • Operátor
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  9
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Operátor - seřizovač

    Magna Exteriors (Bohemia) Liberec, Liberecký

    Popis pracovní náplně: Operátor-seřizovač provádí dělnické práce ve výrobě na základě celkového zadání a stanovených výrobních postupů. Identifikuje poruchy...

    Zpráva
  • Operátor CNC

    HELIOS TECHNOLOGIES s. r. o. Liberec, Liberecký

    Obsluha a seřizování CNC stroje a provádění prací, které jsou potřebné pro obrábění materiálu (broušení, vrtání, soustružení, frézování). Během práce je potřeba

    Zpráva
  • Operátor/ka

    LIPLASTEC Liberec, Liberecký

    Náplň práce: Odebírání plastových výrobků, jejich kontrola, popř. Montáž. Práce dle pracovní instrukce. Plnit příkazy nadřízeného. Komunikace s ostatními odděle

    Zpráva
  • Operátor/ka CNC strojů

    Obrobna Resl Liberec, Liberecký

    Místo výkonu práce: Obchodní 618, Liberec Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Hlásit se e-mailem nebo osobně vždy v pondělí od 8.00 do 12.00 hod. Směnný

    Zpráva
  • Operátor/ka logistiky

    EMERGE Liberec, Liberecký

    Co bude Vaší náplní práce? .Kontrola dokumentace k doručenému materiálu, zadávání do systému. Příjem materiálu. Hlášení neshod. E-mailová komunikace se zákazník

    Zpráva
  • Telefonní operátor - specialista příchozí klientské linky

    Comdata Czech Liberec, Liberecký

    Telefonická komunikace na příchozí lince s klienty banky, práce na PC. Profesionálně Vás zaškolíme. Hledáme kolegy s velmi dobrými komunikačními dovednostmi, sc

    Zpráva
  • Operátor lakovací linky - manipulant VZV

    ACL Coating Liberec, Liberecký

    Zásobování lakovací linky. Navážení dílů pro potřeby lakovací linky. Výpomoc operátorům při navěšování a svěšování dílů. Případná administrativa na PC Nejlépe v

    Zpráva
  • Řidič VZV - ekonorista - skladník - manipulant - operátor

    ITLC Liberec, Liberecký

    Náplň práce: Pomocné a manipulační práce ve skladu nebo provozovně. Úklidové práce ve skladu nebo provozovně. Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží

    Místo výkonu práce: Bánskobystrická 114/26, 460 08 Liberec 8 Náplň práce: Pomocné a manipulační práce ve skladu nebo provozovně. Úklidové práce ve skladu nebo p

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy operator liberec