Maloobchod pracovních nabídek v Rožnov pod Radhoštěm, Zlín Region

1-7 7 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Rožnov pod Radhoštěm  7
Kraje
  • Zlín Region  7
Profese
  • Dozor  5
  • Asistent prodeje  2
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  5
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  2
  • Vedoucí směny na prodejně SuperZoo (A2118)

    SUPER PET Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Informace Vítejte do světa, kde chovatelské potřeby nejsou jen výrobky – jsou to stavební kameny pro zdraví a štěstí našich mazlíčků. Pokud máte rádi akci, koor
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Svářečský dozor | ČSN EN 14731 (A10209)

    HOFMANN WIZARD Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Popis Máš za sebou praxi a norma ČSN EN 14731 Ti není cizí? Technologická dokumentace Ti nedělá problémy? Pak jsi na správném místě! Co Tě u nás čeká: Provádění
    2 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Vedoucí hotelové sekce s prací na recepci

    Villa Rosenaw Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    VEDOUCÍ HOTELOVÉ SEKCE S PRACÍ NA RECEPCI Nabízíme: prémie, podnikové stravování, práce je možná i na zkrácený úvazek. První kontakt: telefonicky na čísle 737 4

    Zpráva
  • Vedoucí oddělení správy majetku a nevýrobních činností

    STROZA Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Náplň práce: organizace správa majetku a související administrativa. Zajištění balení a expedice. Zajištění příjmu zásilek. Rozvoj oddělení Požadujeme: SŠ/VŠ vz

    Zpráva
  • Asistent/ka prodeje sportovního zboží

    PROROK SPORT Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Do přátelského kolektivu prodejny se sportovním zbožím hledáme pozitivně naladěnou a pečlivou osobu, která má přirozený talent komunikovat a chuť pracovat. Co b

    Zpráva
  • Prodej a servis elektrokol / asistenti prodeje

    Jsme největší prodejce elekrokol ve Zlínském kraji a hledáme posilu do našeho týmu! Baví tě cyklistika, lyže, sport obecně? Jsi manuálně zručný, rád komunikuješ

    Zpráva
  • Vedoucí odboru investic

    Město Rožnov pod Radhoštěm Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Druh práce: metodické řízení a koncepční vedení odboru investic, o koordinace a stanovování koncepčních záměrů rozsáhlých investičních činností včetně koordinac

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy maloobchod rožnov pod radhoštěm