Logistika pracovních nabídek v Rožnov pod Radhoštěm, Zlín Region

1-9 9 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Rožnov pod Radhoštěm  9
Kraje
  • Zlín Region  9
Profese
  • Řidič  5
  • Automechanik  3
  • Balič  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  8
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Automechanik nákladních automobilů

    SOLANSKÝ Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Nástup možný ihned. Směnný provoz: Jednosměnný provoz
    28 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Automechanici, opraváři, mechanici

    Radim Špůrek Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, praxe min. 3 roky Náplň práce: Opravy motorových vozidel. Ov. 25,7,22 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Řidič nákladního sklápěcího vozidla

    Mariolle Machinery Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Požadujeme: ŘP sk. C, čistý trestní rejstřík, praxe 1 rok, časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, fyzická zdatnost. Nabízíme: nadstandardní platové oho

    Zpráva
  • Ruční baliči, plniči a etiketovači *

    ERZBERG Trade Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Požadavky: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zručnost, znalost ruského jazyka. První kontakt: telefonicky mezi 9.15 hod na tel. 773 038 --- nebo e-mailem: ---

    Zpráva
  • Automechanik

    VJT VENTURE Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Náplň práce: údržba a základní servis sanitních vozidel. Požadujeme: praxi, vyučení v oboru výhodou. Nabízíme: stravenky, příspěvěk na penzijní připojištění. Pr

    Zpráva
  • Řidič sk. B + manipulační pracovník

    Vojtěch Winkler Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Náplň práce: Přeprava + manipulace v rámci průmyslového areálu v Rožnově p. R. Požadujeme: ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, dobrou pracovní morálku.

    Zpráva
  • Řidič/ka autobusu

    TQM - holding Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region  +1 Poloha

    Požadujeme: řidičský průkaz sk. D + průkaz profesní způsobilosti řidiče, karta do digitálního tachografu, zdravotní způsobilost, bezúhonnost. Zaměstnanecké výho

    Zpráva
  • Řidiči skupiny B

    FCC Česká republika Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    ŘIDIČI SKUPINY "B" POŽADUJEME: ŘP skupiny " C " výhodou NÁPLŇ PRÁCE: zimní údržba komunikací, mechanizované čištění komunikací, sečení trávy, opravy odpadkových

    Zpráva
  • Řidič/ka taxislužby - Rožnov pod Radhoštěm

    TAXI KORUNA Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    ŘIDIČ/KA TAXISLUŽBY Zaměstnání na pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce. Dle dohody se zaměstnavatelem. Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. B. Aktivní řidič

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy logistika rožnov pod radhoštěm