Logistika pracovních nabídek v Šumperk, Olomoucký

1-10 10 nabídky práce

Profese
Města
  • Šumperk  10
Kraje
  • Olomoucký  10
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  7
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Automechanik/čka

    Igor Klepač Šumperk, Olomoucký

    Základní znalost práce a oprav automobilů. Předchozí zkušenosti v oboru výhodou. Pracovní doba dle domluvy. Kontakt: telefonicky 11-19.00, e-mailem. Směnný prov

    Zpráva
  • Řidič/ka nákladního vozu, ŘP "C", " E"

    DOPRAVLEN Šumperk, Olomoucký

    Řidič nákladního vozidla nad 7,5 t, návěsová souprava, jen po ČR, PO-PÁ. Prac. doba dle domluvy, lze přizpůsobit. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Směnný provoz:

    Zpráva
  • Řidič/ka autobusu

    ARRIVA autobusy Šumperk, Olomoucký  +2 Umístění

    Nástup dle dohody. Smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou. Prac. doba záleží na lince, kterou řidič/ka jezdí. Pravidelný měsíčn

    Zpráva
  • Řidič MKD

    OL TRANS CZ Šumperk, Olomoucký  +1 Poloha

    Jsme rodinná firma s 30ti letou tradicí. Nabízíme stabilní podmínky a férové jednání. Naše motto je spolehlivost. Požadavky Minimální vzdělání: Základní + prakt
    21 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Řidič/ka "B" - rozvoz zboží

    MK Fruit Šumperk, Olomoucký

    Nástup ihned. Doba určitá s možností prodloužení. Komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, praxe v obchodní činnosti výhodou. Pracovní

    Zpráva
  • Řidič/ka, strojník/ce

    Uhelné sklady - obchod s palivem s. r. o. Šumperk, Olomoucký

    Osobní kontakt; Rozvoz uhlí, nakládka a vykládka uhlí. Strojní průkaz výhodou (je možné doplnit dotatečně na náklady firmy). Kontakt: osobně PO-PÁ 7-15.00, tele

  • Operátor/ka výroby - řidič/ka referent/ka - řízení dodávky d

    DEJSKART Šumperk, Olomoucký

    Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Různé činnosti ve výrobě + řidič/ka referent, řízení dodávky do 3,5 t. Řidičský prů

    Zpráva
  • Řidič/ka nákladních automobilů (kromě tahačů)

    JUTHERM Šumperk, Olomoucký

    Pracovní pozice řidič/ka nákladního automobilu k rypadlům a nakladačům při provádění zemních prací. Nutný ŘP sk. "C" a profesní průkaz. Sk. “E“ výhodou. Požaduj

    Zpráva
  • Řidič/ka sk. B

    PAPERA Šumperk, Olomoucký

    Náplň: rozvoz zboží zákazníkům společnosti, manipulace se zbožím. Péče o svěřené vozidlo Požadujeme. Příjemné vystupování. Fyzická zdatnost. Výhodou praxe v říz

    Zpráva
  • Skladník/ce, řidič/ka VZV

    TOPTRANS EU organizační složka Šumperk, Olomoucký

    Náplň práce: manipulace se zbožím ručně nebo pomocí VZV, nakládka a vykládka aut, skenování zásilek. Výhodou průkaz VZV. Není nutný. Po zaučení odměny 0-4000. K

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy logistika šumperk