Koordinátor pracovních nabídek v Liberecký kraj

1-12 12 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Liberec  6
  • Semily  2
  • Poniklá  1
Kraje
  • Liberecký  12
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  7
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  3
  • Koordinátor it projektů | až 55 tisíc

    Flagship EXECUTIVE SEARCH Liberec, Liberecký  +1 Poloha

    Máte dobré plánovací a organizační schopnosti? Dokážete udržet přehled v komplikovaném světě konzultací a zakázek? Tak to pro Vás máme zajímavou pracovní přílež
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Koordinátor distribuce pro okres Semily

    První novinová společnost Semily, Liberecký

    Informace Nedělá Vám problém rychle reagovat na změny a organizace (nejen Vaší) práce je pro Vás zábavou? Rád/a cestujete po celém okrese? Ano? Pak hledáme práv
    6 dní předtím v Talent.com

    Nedělá Vám problém rychle reagovat na změny a organizace (nejen Vaší) práce je pro Vás zábavou? Rád/a cestujete po celém okrese? Ano? Pak hledáme právě Vás…nejs
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Koordinátor personální agentury

    HB Job Liberec, Liberecký

    Pomoc s vyhledáním vhodných uchazečů Koordinace zaměstnanců Koordinace ubytování zaměstnanců Komunikace se zákazníkem Odměna dle závislosti na výsledcích, možno
    Hrubá mzda/ročně: Kč 360,000,000
    8 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Kaizen koordinátor

    MATADOR Automotive ČR Liberec, Liberecký

    POPIS POZICE: Implementace změn a zlepšení za účelem snižování nákladů Navrhování opatření, hlídání termínu a jejich zavedení Vyhodnocování a monitorování efekt

    Zpráva
  • Koordinátor zakázek - veřejné osvětlení Liberec

    ELTODO OSVĚTLENÍ Liberec, Liberecký

    Co budete dělat? .Koordinovat dlouhodobé zakázky servisu a správy veřejného osvětlení. Koordinovat přípravu zakázek v oblasti veřejného osvětlení. Výstavba. Rea
    Hrubá mzda/ročně: Kč 492,000,000

    Zpráva
  • Koordinátor realizací a příprav

    AE Energie Liberec, Liberecký

    Vzdělání není určující, alespoň částečná zkušenost s oborem instalatér/topenář výhodou Nabízené výhody: stravenkový paušál Více na Zaslat životopis e-mailem na

    Zpráva
  • Projektový koordinátor a administrátor

    SINGING ROCK Poniklá, Liberecký

    Singing Rock za svou 30letou historii vyrostl z garážové firmy v podnik se 170 zaměstnanci, který vyrábí vybavení pro lezce a pracovníky ve výškách z celého svě

    Zpráva
  • Koordinátor konstrukčních modelů

    ManpowerGroup Liberecký

    Ve výrobní automotive společnosti se uvolnila židle na oddělení Engineeringu a kolegové k sobě potřebují zkušeného konstruktéra, který povede projekty interiéro

    Zpráva
  • Koordinátor výroby (parťák)

    AUREL CZ Nádražní 96, Chrastava,, Liberecký

    Co vás čeká. Nastavování parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby. Sledování kvality a množství výroby, plánování. Zajištění plynulého chodu výrobních li

    Zpráva
  • Koordinátor pro BOZP a PO - Turnov

    Máte zkušenosti z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany? Znáte normy IATF 16949? Hledáte novou pracovní příležitost? Pak tu mám pro Vás zajímavou pracovní

    Zpráva
  • Koordinátor/-ka pro centrum na podporu integrace cizinců

    Ministerstvo vnitra Liberec, Liberecký

    Nabízíme příležitost pro organizačně schopnou osobu, která by se chtěla profilovat v oblasti práce s cizinci. Co bude náplní vaší práce? Pomoc při integraci leg

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy koordinátor liberecký kraj