Instalace pracovních nabídek v Rakovník, Central Bohemia

1-9 9 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Rakovník  9
Kraje
  • Central Bohemia  9
Profese
  • Operátor  5
  • Uklízeč  3
  • Technik  1
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  4
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Technik/čka - zřizování a servis internetu, Kladno/Rakovník

    CETIN Rakovník, Central Bohemia  +1 Poloha

    Co bude Vaše práce: zřizování služeb operátorů v metalických a optických sítích instalace koncových zařízení u zákazníků (internet, hlas a TV) opravy a...
    15 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Uklízeč/ka

    Pekařství u Skoupých Rakovník, Central Bohemia

    Pracovní doba od 8:00 do 13:00 hod. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313512--- (v pracovních dnech od 8:00 hod) Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Pomocná síla v kuchyni, uklízeč/ka

    Tradiční pivovar v Rakovníku Rakovník, Central Bohemia

    Náplň práce: mytí nádobí, příprava a čištění zeleniny, úklid na pracovišti. Požadujeme spolehlivost. Nabízíme: týden dovolené navíc, slevu na firemní výrobky, p

    Zpráva
  • Operátoři ve výrobě

    IC - AUMONT organizační složka Rakovník, Central Bohemia

    Požadujeme: spolehlivost, zručnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: hrubou měsíční mzdu 25.000 Kč + bonusy, závodní stravování, možnost ubytování a příspě

    1. Liberecká bezpečnostní Rakovník, Central Bohemia

    Vhodné pro OZP. Náplň práce: úklid kanceláří. 4 hodinová pracovní doba (odpoledne). Požadujeme: smysl pro pořádek, pečlivost a důslednost, výpis z rejstříku tre

    Zpráva
  • Valeo Rakovník - Manipulant/operátor logistiky

    Manpower Rakovník, Central Bohemia

    Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí vám práce ve výrobě? Udělejte změnu a staňte se operátorem logistiky/manipulantem v automobilovém průmyslu v Rakovníku. Výro
    21 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Operátor/ka

    ASPO AP Rakovník, Central Bohemia

    Možnost také dvousměnného provozu. Náplň práce: leštění a kontrola clon pro automotive Rakovník, rozleštěni defektů clon. Leštění bude pomocí ručních vzduchovýc

    Zpráva
  • Operátoři logistiky

    Ekomontec CZ Rakovník, Central Bohemia

    Překládání a zásobování výrobní linky materiálem. Nutná fyzická zdatnost a dobrý zrak. Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč, nadstandardní příplatky z

    Náplň práce: leštění a kontrola clon pro automotive Rakovník, rozleštěni defektů clon. Leštění bude pomocí ručních vzduchových pistolí. Kontrola clon přímo doda

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy instalace rakovník