Dobrovolnictví pracovních nabídek v kutná hora, central bohemia

1-8 8 nabídky práce

Seřadit podle
Města
  • Kutná Hora  8
Kraje
  • Central Bohemia  8
Profese
  • Sociální služba  8
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  8
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Sanitář / sanitářka

    Oblastní nemocnice Kolín nemocnice Středočeského kraje Kutná Hora, Central Bohemia

    Požadujeme: o sanitářský kurz (je možné jej doplnit v rámci zaměstnání) o nutné očkování proti žloutence typu B. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

    Zpráva
  • Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

    Přijmeme všeobecnou sestru na zkrácený úvazek nebo na DPČ na oddělení domácí zdravotní péče pro kutnohorský region. Požadujeme odbornou způsobilost, řidičský pr

    Zpráva
  • Lékaři

    Přijmeme lékaře na lůžkové oddělení. Požadujeme: odbornou způsobilost, (LF, aprobační zkouška), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Další specializační

    Zpráva
  • Lékaři v chirurgických oborech

    Přijmeme lékaře na lůžkové oddělení. Požadujeme: odbornou způsobilost (LF, aprobační zkouška), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Další specializační

    Zpráva
  • Fyzioterapeuti specialisté

    Mgr. Veronika Kolenová Kutná Hora, Central Bohemia

    Upřesňující informace: prevence, diagnostika, léčba bolestí pohybového aparátu, práce s novou progresivní přístrojou zdr. Technikou, možnost vzdělávání v rámci

    Zpráva
  • Pracovníci v sociálních službách

    Domov Barbora Kutná Hora poskytovatel sociálních služeb Kutná Hora, Central Bohemia

    Upřesnění: komplexní provádění pečovatelských činností a prací u imobilních i mobilních klientů, spojených s přímým kontaktem s klienty. Nepřetržitý pracovní re

    Cesta životem bez bariér z.s. Kutná Hora, Central Bohemia

    Požadujeme odpovídající kvalifikaci (odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb. SŠ nebo VŠ, obor fyzioterapeut) Sháníme fyzi

    Zpráva
  • Pracovník v sociálních službách - pečovatelka

    Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora, Central Bohemia

    Náplň práce: V pečovatelské službě: jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny, v případě potřeby o v

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy dobrovolnictví kutná hora