Balič pracovních nabídek v Vysočina kraj

Firma
  • moravia  1
Druh pracovního poměru
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na smlouvu
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
  • Stáž
  • Trvalý poměr
Pracovní doba
  • Plný úvazek  10
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  0
  • Poslední týden  1
  • Poštovní doručovatel, Jihlava (náborový příspěvek 15 000, -

    Česká pošta s.p. Jihlava, Vysočina

    Informace Jak bude vypadat váš den? Každé ráno si připravíte dopisy ️, balíčky, letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydát
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Ruční balič

    Teamspol Žirovnice, Vysočina

    Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Pružná pracovní doba
    30+ dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Balič/ka

    MONOTECH GROUP Světlá Nad Sázavou, Vysočina

    Příprava obalů a etiket, příprava a vybavení zakázek pro balení, zabezpečení vzorového balení, neměnné udržování kvalitních parametrů výrobků min. Na úrovní vzo

    Zpráva
  • Dělník/ce do výroby - balič/ka

    PRANTL Masný průmysl Žirovnice, Vysočina

    Místo výkonu práce může být v Žirovnici nebo v Počátkách. Kontakt možný telefonicky po-čt 8-15, pá 8-11. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

    Zpráva
  • Ruční baliči a úklidové práce

    FELLIZ LA VITA 10, Krahulčí,, Vysočina

    První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

    Zpráva
  • Pomocné balicí a úklidové práce

    Emuna Praha 10, Krahulčí, 58856, Vysočina

    Místo výkonu práce na pracovištích firmy Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a. S. na okrese Jihlava. Směnný provoz: Třísměnný provoz

    Zpráva
  • Obsluha balicí linky

    Amylon Havlíčkův Brod, Vysočina

    Manipulace s pytli o váze 25 kg. 12-ti hodinové směny PO-NE 6:30-18:30 a 18:30-6:30 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. Domluvě. Směnný provoz: Nepřetr

    Zpráva
  • Operátor robota a balicí linky

    Moravia Jihlava, Vysočina

    Náplň práce: Obsluha moderní automatické linky na balení a paletizaci mléčných výrobků. Jedná se o třísměnný provoz + občasné víkendy. Výhodou: Průkaz VZV, tech

    Zpráva
  • Dělník/ce na balící lince krájených salámů

    Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí 10, Krahulčí,, Vysočina

    Požadujeme: Vyučení v jakémkoliv oboru, manuální zručnost, flexibilitu. Trestní bezúhonnost Nabízíme: Práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnání v perspektivní

    Zpráva
  • Dělník balící linky krájených uzenin

    Pracovní poměr na dobu neurčitou po zapracování. Směnnost: 12. Ti hodinové směny krátký/dlouhý týden. Náplň práce: Obsluha nářezové a balící linky krájených výr

    Zpráva
  • Autonomní operátor/seřizovač balící linky

    BEL Sýry Česko Želetava, Vysočina

    V případě zájmu zašlete CV na e-mail: -----------@groupe-bel.com,následně se s Vámi spojíme. Co Vás u nás čeká? O Třísměnný provoz pondělí až pátek o Čištění vý

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy balič vysočina kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama