Řidič pracovních nabídek v Rakovník, Central Bohemia

1-9 9 nabídky práce

Profese
Poloha
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  8
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  1
  • Inspektor distribuční oblasti (ž/m) - Rakovník a okolí

    Kaufland Česká republika Rakovník, Central Bohemia

    ...řidič s automobilem. Aktivně používáš e-mail a mobilní telefon. Bydlíš v uvedené oblasti. Jsi spolehlivý, zodpovědný a pečlivý Co vám nabízíme dlouhodobou...
    Hrubá mzda/ročně: Kč 353,280,000
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Řidič/ka

    ANEXIA Rakovník, Central Bohemia

    Mezinárodní kamionová doprava v rámci EU. Přeprava zboží a materiálu, nakládka a vykládka. Požadujeme řidičský průkaz sk. C, e. Způsob 1. kontaktu se zaměstnava

    Zpráva
  • Řidič mezinárodní kamionové dopavy

    DS MOVERENT Rakovník, Central Bohemia

    Nabízíme vysoké platové ohodnocení. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz a kartu řidiče. Místo výkonu práce: Rakovník a EU Způsob 1. Kontaktu

    Zpráva
  • Řidič / řidička mezinárodní kamionové dopravy

    Převoz nákladu. Požadujeme: profesní průkaz, řidičský průkaz C, E. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem -------@anexia.cz nebo tel. 313113--- Více pr

    Zpráva
  • Řidič/ka nákladních vozidel pro rozvoz prádla

    TRITON spol. s r.o. Rakovník, Central Bohemia

    Požadujeme: spolehlivost a odpovědnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. C, profesní řidičský průkaz. Nabízíme: nadstandartní přesčasové příplatky, trasu max. 2

    Zpráva
  • Opravář, údržbář, ŘP - B

    CS TRANS Rakovník, Central Bohemia

    Náplň práce: opravář motorových vozidel, zednické práce, řidič osobního vozu. Kontakt: e-mailem ---------@cstrans.cz Směnný provoz: Turnusové služby

    Zpráva
  • Řidiči autobusu

    Transdev Střední Čechy Rakovník, Central Bohemia

    Řidičský průkaz sk. D. Výhodou. Nabízíme zajištění řidičského průkazu sk. D. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602535--- nebo e-mailem -------------@t

    Zpráva
  • Řidiči

    Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C, E. Jedná se o mezinárodní kamionovou dopravu v rámci EU. Náplň práce: přeprava zboží a materiálu, nakládka a vykládka.

    Zpráva
  • Řidiči VZV a nákladního automobilu

    PENTRE KOVO CZ spol. s r.o. Rakovník, Central Bohemia

    Požadujeme: řidičský průkaz sk. C + profesní způsobilost, minimálně 5 let praxe, samostatnost a zodpovědnost. Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti, kte

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy řidič rakovník