Číšník pracovních nabídek v Central Bohemia kraj

51-57 57 nabídky práce

Profese
Poloha
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  55
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Číšníci a servírky

    AISLING FOODS Kladno, Central Bohemia

    Požadujeme: znalost receptů a postupů indické kuchyně a přípravy indických pokrmů. Výhodou je jazyková znalost hindštiny, pasivně angličtina. Místo výkonu práce

    Zpráva
  • Číšníci/servírky

    INVESSALES spol. s. r. o. Příbram, Central Bohemia

    Pozice: číšníci/servírky OC Požadavky: minimálně 3 roky praxe Nástup možný ihned. Mzda: 19 700. Kč Kontakt: Lakatysh Vasyl, tel. 602 854 ---, e-mail: ---------@

    Fürst 36, Barchovice,, Central Bohemia

    První kontakt: e-mail: ----@mlyndavidkov.cz. Obsluha a příprava akcí (svatby, školení, soukromé oslavy), možnost dlouhodobé spolupráce. I noční provoz. Ubytován

    Zpráva
  • Číšníci / servírky

    RUBILIS Březnice, Central Bohemia

    Pozice: číšníci / servírky Náplň práce: obsluha hostů v hotelové restauraci. Směny dle dohody. Cizí jazyk výhodou, není nutností. Požadujeme příjemné vystupován

    Zpráva
  • Dělník/ce ve zdravotnickém zařízení - servírka

    Nemocnice na Pleši 110, Nová Ves Pod Pleší, 26204, Central Bohemia

    Pozice: Dělník/ce ve zdravotnickém zařízení. Servírka Jedná se o rozvoz stravy pacientům, pomocné práce. Nástup možný ihned. Mzda: 17 800. Kč Kontakt: Uherová K

    ITAKA 1, Třebešice,, Central Bohemia

    Náplň práce: organizace a zajištění plynulého chodu restaurace, přijímání a usazování hostů, přijímání objednávek, stálá komunikace s hosty, servírování pokrmů

    Zpráva
  • Dělník ve zdravotnickém zařízení - servírka

    Pozice: dělník ve zdravotnickém zařízení. Servírka Rozvoz stravy pacientům, pomocné práce. Nástup březen 2022. Mzda: 18 400. Kč Kontakt: Uherová Kateřina, tel.

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy číšník central bohemia kraj

« Přdcházející 1 2 3