Úředník pracovních nabídek

76-86 86 nabídky práce

  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  84
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  6
  • Úředníci ve skladech

    Alpha Logistics Průmyslová 500, Postřižín,, Central Bohemia

    Náplň práce: koordinace zaměstnanců ve skladu, zajištění svozu zaměstnanců na směny a odvozu ze směn. Vedení a zajištění výkazu evidence. Pořizování jednoduchýc

    Zpráva
  • Volné pracovní místo Úředníci ve skladech

    Foxconn Technology CZ

    Popis pracovní nabídky V případě zájmu: x pište na email použijte odpovědní formulář x volejte na použijte odpovědní formulář v PO. Pá 8. 15,30hodin x dostavte
    30+ dní předtím v Easy-prace

    LORA pack

    Popis pracovní nabídky Náplň práce: příjem, skladování a vydávání nástrojů, náhradních dílů, různého zařízení a vedení příslušné evidence; Nutna dobrá znalost r

    TAMDA BRNO

    Popis pracovní nabídky První kontakt e-mailem, telefonicky (všední dny od 10:00 hod – 17:00 hod) nebo osobně (k letišti 1792/1, okr. Brno-venkov 10:00 hod. 17.0

    Alpha Logistics

    Popis pracovní nabídky Náplň práce: koordinace zaměstnanců ve skladu, zajištění svozu zaměstnanců na směny a odvozu ze směn, vedení a zajištění výkazu evidence,

    TechCom 85, Dětmarovice, 73571, Moravskoslezský

    Náplň práce: "příjem a výdej zboží a materiálu "příprava zboží pro odběratele "monitoring skladových zásob a skladu "údržba skladů "vyučení bez maturity Požaduj

    Zpráva
  • Protokolující úřednice

    Okresní soud Praha - východ Prague, Praha

    Místo výkonu práce Na poříčí 1044/20, 11000 Praha 1. Prvotní kontakt emailem -----------@osoud.phav.justice.cz nebo telefonicky 221 729 --- Náplň práce: samosta

  • Volné pracovní místo rejstříkoví vedoucí - protokolující úře

    Obvodní soud pro Prahu 9

    Popis pracovní nabídky Nováková Vendulka, tel. Použijte odpovědní formulář, e-mail: použijte odpovědní formulář k platu příplatek 2000. Požadujeme: státní občan

    Zpráva
  • Volné pracovní místo Úředníci ve skladu

    Foxconn European Manufacturing Services

    Popis pracovní nabídky Zodpovídá za celkový tok materiálu směrem do skladu za účelem zajištění plynulého zásobování výrobních linek. Objednává a koordinuje dodá

    Zpráva
  • Volné pracovní místo Ostatní úředníci jinde neuvedení

    Město Štětí

    Popis pracovní nabídky Stručná náplň pozice: propagace města Štětí, vytváření tiskových zpráv, komunikace s veřejností a institucemi, správa sociálních sítí měs
    9 dní předtím v Easy-prace

    Zpráva
  • Volné pracovní místo Úředník/úřednice - referent/ka...

    MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV

    Popis pracovní nabídky Upřesňující údaje: Nástup dle dohody. Charakteristika vykonávané práce: komplexní výkon agend stavebního úřadu. Zájemci, kteří splňují st

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy úředník

« Přdcházející 1 2 3 4