Účetnictví pracovních nabídek v Svitavy, Pardubický

1-8 8 nabídky práce

  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  8
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Účetní/ mzdový účetní

    QANTO VINDICO Svitavy, Pardubický

    NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce při vedení podvojného účetnictví a zpracování svěřeného úseku účetní agendy společnosti, spolupráce při inventarizaci majetku a účtů...

    Zpráva
  • Referent/ka, samostatný reprezentant/ka

    Generali Česká pojišťovna Svitavy, Pardubický

    POŽADAVKY: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, samostatnost, flexibilita Směnný provoz: Pružná pracovní doba

    Zpráva
  • Zástupce/kyně manažera pobočky - Svitavsko

    Svitavy, Pardubický

    Pomáhat vést a budovat silný pobočkový tým dbát o spokojenost klientů a být příkladem v tom, jak o ně pečovat rozvíjet osobní i profesní potenciál jednotlivých

    Zpráva
  • Osobní bankéř/ka

    MONETA Money Bank Svitavy, Pardubický

    DALŠÍ POŽADAVKY: dosažené vzdělání s maturitou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, orientace na prodejní výsledek NABÍZÍME: 25 dní dovolené, benefitní ba

    Zpráva
  • Mzdová/vý a personální účetní, skladová účetní, pokladní

    Drupork Svitavy a. s. Svitavy, Pardubický

    ...práce, s exekutorskými úřady, vedení osobní evidence zaměstnanců, hmotná zodpovědnost, zachování mlčenlivosti, vedení pokladních dokladů, znalost účetnictví...

    Zpráva
  • Firemní bankéř - Svitavy

    Poskytovat poradenství portfoliu malých a středních firem a živnostníků, pro které budete důležitým partnerem v oblasti financí. Toto portfolio budete dále rozš

    Zpráva
  • Referent/ka zákaznické kanceláře

    NÁPLŇ PRÁCE: na této pozici budete zodpovědný/á za admin. Podporu obchodu a budete podřízený/á přímo managerovi obchodní skupiny, osobní asistence manažerovi ob

    Generali Distribuce Svitavy, Pardubický

    NÁPLŃ PRÁCE: zodpovědnost za administrativní podporu obchodu, budete podřízený/á přímo manažerovi obchodní skupiny, osobní asistence manažerovi obchodní služby,

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy účetnictví svitavy