Účetnictví pracovních nabídek v Hradec Králové, Královéhradecký

1-10 10 nabídky práce

  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  9
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Klientský pracovník / pracovnice pro klienty Z ukrajiny

    Československá obchodní banka Hradec Králové, Královéhradecký

    Směnný provoz: Dvousměnný provoz

    Zpráva
  • Specialista/ka finančních služeb - Hradec Králové

    AURES Holdings Hradec Králové, Královéhradecký

    Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb. Příprava smluv a dokladů. Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky,

    Zpráva
  • Specialista / ka finančních služeb - Hradec Králové

    Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb. Připravování smlouvy a potřebných dokladů. Spolupráce s poskytovateli služeb,

    Zpráva
  • Osobní bankéř/ka - Hradec Králové, OC Futurum

    Hradec Králové, Královéhradecký

    Nabídka a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby klienta každodenní komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně práce s nejmodernějšími systém

    Zpráva
  • Servisní bankéř/-ka - Hradec Králové, Střelecká

    Pomáhat klientům plnit jejich sny a být jim oporou ve světě financí získat a zlepšovat obchodní dovednosti a budovat svou kariéru být stále ve spojení s našimi
    25 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Obchodník / obchodnice

    Broker Consulting Hradec Králové, Královéhradecký

    Náplň práce: telefonování se stávajícími i potenciálními klienty, online schůzky s klienty, oslovování klientů u bankomatu a klientů Zásilkovny, aktivní vyhledá

    Zpráva
  • Osobní bankéř/ka - Hradec Králové, ČSA

    Krásný den! Jmenuji se Jiří Suchomel a starám se o pobočku České spořitelny v Hradci Králové, Československé armády. Sám jsem začínal na pozici osobního bankéře

    Zpráva
  • Hlavní účetní

    LogEx logistics Hradec Králové, Královéhradecký

    Požadujeme: aktivní, ambiciózní a pozitivní osobnost; schopnost se rychle a správně rozhodovat znalost DPH, výhodou znalost systému Pohoda, mzdová agenda, alesp

    Zpráva
  • Bankéř / bankéřka junior / juniorka

    Předpoklady: Nemáte ještě tolik zkušeností nebo je nemáte vůbec? Láká Vás finanční, realitní a bankovní svět? Máte obchodního ducha a chcete si vybudovat kariér

    Zpráva
  • Specialista / specialistka hypotečního centra

    Předpoklady: Jste již ostřílený specialista či specialistka na hypotéky a chcete se stát součástí týmu, který si Vás bude vážit a ocení Vaše znalosti? Hledáte n

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy účetnictví hradec králové