Účetnictví pracovních nabídek v Šumperk, Olomoucký

1-6 6 nabídky práce

Profese
Poloha
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou
  • Na volné noze
  • Pro absolventy
Pracovní doba
  • Plný úvazek  6
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  0
  • Specialista péče o klienty

    NN Finance Šumperk, Olomoucký

    Maturitní vysvědčení podmínkou, komunikativnost, perfektní znalost ČJ. Rodilý mluvčí. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

    Zpráva
  • Účetní

    TRIFOX Šumperk, Olomoucký

    Jedná se o práci samostatné účetní v tiskárně. Požadujeme praxi na pozici účetní: pokladna + pokladní doklady, účetní program Money, kontrolní hlášení, DPH, fak

    Zpráva
  • Hlavní účetní

    GENERI s. r. o. Šumperk, Olomoucký

    Hledáme hlavní účetní/účetního s praxí se zodpovědným přístupem k práci. Výhodou je znalost informačního systému Helios/Helios iNuvio. Doba určitá s možností pr

    Zpráva
  • Asistent/ka auditora dle Komory auditorů ČR

    DIRECT ECONOMY Šumperk, Olomoucký

    Požadavky: vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomika se zaměřením na daně, účetnictví, audit, vhodné i pro čerstvé absolventy VŠ. Jedná se o práci asistenta...

    Zpráva
  • Finanční a úvěrový specialista/ka

    Daniel Klein Šumperk, Olomoucký

    Náplň práce: Aktivní obchodní (akviziční) činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta. Péče o stávající i nově získanou klientelu. Budování dlouhodobých

    Zpráva
  • Specialista/ka na osobní finance

    Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod? Zajímá Vás obor financí? Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přida

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy účetnictví šumperk