Nabídky práce v Zlín Region kraj

Vzdálenost
Firma
  • moravia  17
  • studio, spol. s r.o.  4
  • hame  2
  • mollificio cappeller neinsa  2
  • mark2 corporation  1
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  3,045
  • Poloviční úvazek  3
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  18
  • Poslední týden  204
  • Projektový manažer (až 60 tis. Kč, 13. Plat)

    RECRUITMENT FACTORY Slušovice, Zlín Region

    Chcete získat benefity jako je 13. Plat a kafeterie 12 tis. Kč ročně a nevadí Vám cestování v rámci EU? Hledáme projektové inženýry, co mají praxi, nejde nám o
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Hulín

    OPTIMIA Hulín, Zlín Region

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Hulín. Úvazek 40

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Rožnov pod Radhoš

    nový OPTIMIA Rožnov Pod Radhoštěm, Zlín Region

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Rožnov pod Radhoš
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Zootechnik

    LANDŠTEJN Staré Město, Zlín Region

    Popis: odpovědnost za chov mastného skotu Charolais, pestevní způsob odchovu Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení 30.000. 50.000 Kč Nástup možný ihned

    Zpráva
  • Vedoucí směny expedice - kompletace a balení objednávek z e-

    Purityvision Koryčany, Zlín Region

    Pracoviště Koryčany. Organizace práce kolegům, zaučení nových kolegů, práce se čtečkou čárových kódů, vychystávání zakázek a balení zásilek podle velikosti obje
    4 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Technik - Diagnostik

    Moravia Bojkovice, Zlín Region

    Co budete dělat? Kontrolovat stav strojů Off-line měření stavu zařízení Evidovat a zpracovávat naměřené hodnoty, dělat analýzy Nastavovat koncept v rámci vibrod
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Obchodník Junior (m/ž)

    nový O2 Czech Republic Zlín, Zlín Region  +9 Umístění

    Nemáš žádné zkušenosti? Ale nechybí ti chuť navázat obchodní spolupráci se silnou značkou? Pokud umíš mluvit, nevadí ti zastupovat O2 v terénu (tedy přímo u zák

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Bylnice

    OPTIMIA Zlín, Zlín Region  +1 Poloha

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Bylnice. Zkrácený

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Vizovice

    OPTIMIA Vizovice, Zlín Region  +1 Poloha

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Vizovice. Zkrácen

    Zpráva
  • Skladník/manipulant pro Poštu bez hranic - odpolední směna

    FROGMAN Zlín, Zlín Region

    Informace Jsi plný energie a hledáš práci, kde se nikdy nebudeš nudit? Přidej se do našeho týmu a staň se naším skladovým hrdinou! Co bude Tvým úkolem? Budeš se
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pomocný stavební dělník

    DERESTA - realizace staveb Babice, Zlín Region

    Pomocné zednické práce při výstavbě rodinných domů, samostatnost, spolehlivost, ŘP "B" výhodou, kontakt telefonicky (8.00. 14.00 hod) nebo e-mailem Směnný provo

    Zpráva
  • Obráběč kovů na klasice! 2 směny

    SYNERGIE TEMPORARY HELP Vsetín, Zlín Region

    Dobrý den, hledám obráběče kovů, který si poradí s klasikou, tedy NC stroji. Potřebuji někoho samostatného, kdo se vyzná v technické dokumentaci. Potřebuji něko

    Zpráva
  • Vedoucí vstupní kontroly (automotive, až 60 tis. Kč, roční b

    RECRUITMENT FACTORY Hluk, Zlín Region

    Hledáte pozici, kde Vaše zkušenosti s automotive a odborné vzdělání přijdou plně k užitku? Nabízíme Vám adekvátní finanční ohodnocení a možnost pracovat na koor

    Zpráva
  • Seřizovač lakovny

    ZEVETA MACHINERY Bojkovice, Zlín Region

    Požadujeme: střední odborné vzdělání. Obor lakýrník výhodou praxe v oboru výhodou pečlivost spolehlivost ochota pracovat v nepřetržitém provozu Nabízíme: odpoví

    Zpráva
  • Agronom - mechanizátor

    Popis: odpovědnost za rostlinou výrobu. Pěstují se obilniny, řepka, senážní oves, TTP se sklízí na senáž udržovat mechanizaci v provozuschopném stavu Nabízíme:

    Zpráva
  • Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy - Otrokovice

    nový O.K. Trans Praha spol. s r.o. Otrokovice, Zlín Region

    O nás O.K. trans praha spol. S r.o. je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, t

    Zpráva
  • Řidič C + E / strojník

    HLAVA - STAVBY Bystřice Pod Hostýnem, Zlín Region

    PRACOVIŠTĚ Hlinsko pod Hostýnem. Výjezdy na zakázky v rámci regionu, v případě zájmu i v rámci ČR. Řp sk. C+ E+ profesní průkaz podmínkou, praxe v řízení výhodo

    Zpráva
  • Skladník/VZV (retrakář) - 170 Kč/hod. Ubytování zdarma

    ŽOLÍKOVÁ PRÁCE Zlín, Zlín Region

    Příjem, přeskladnění nebo vychystávání hotových výrobků za pomoci VZV zakladačů. Inventury, průběžný úklid skladu apod). Požadujeme: ZŠ / SO vzdělání Práce je v

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Uherské Hradi

    OPTIMIA Uherské Hradiště, Zlín Region

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Uherské Hradiště.

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Kelč

    nový OPTIMIA Kelč, Zlín Region

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Kelč. Zkrácený úv

    Zpráva
  • Stavbyvedoucí OLK a ZLK | služební automobil + prémie

    Manpower Zlín, Zlín Region

    Informace Práce na stavbách probíhají jak ve Zlínském kraji, tak v Olomouckém. Můžete si vybrat, zda chcete jezdit na turnusy, ale není to podmínkou – záleží je
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Obchodní a projektový manažer

    nový MINEWORKS Uherský Brod, Zlín Region

    Do příjemného pracovního kolektivu v Uherském Brodě HLEDÁME kolegu na pozici: OBCHODNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER Popis pracovní pozice: příprava a implementace novýc

    Zpráva
  • Řidič MKD

    Heinz logistic Luhačovice, Zlín Region

    Náplň práce: řidič MKD, kamiony značky SCANIA. Požadavky: řidičský průkaz skupiny C, C+E, karta řidiče, profesní průkaz Pravidelná mzda, základ + diety. Kontakt

    Zpráva
  • Specialista automatizace logistických procesů

    Co budete dělat? Analýza a optimalizace logistických a skladových procesů Návrh a implementace automatických systémů do skladových operací Zajištění funkcionali
    4 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Seřizovač/ka (až 55 tis. Kč, exkluzivní benefity)

    Chcete obědy a večeře za pouhou korunu a mít možnost vydělat si velmi nadstandardní peníze? Hledáme seřizovače CNC, který by u nás mohl profesně vyrůst. Nenecht

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy zlín region kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama