Nabídky práce v Vysočina kraj

  • Řidič  131
  • Kuchař  101
  • Operátor  76
  • Svářeč  66
  • Zedník  59
  • Číšník  54
  • Pohostinství  52
  • Elektrotechnik  45
Vzdálenost
Firma
  • moravia  10
  • lanete, spol. s r.o.  8
  • mark2 corporation  3
  • orea hotels  2
  • vanad  1
  • window holding  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  2,225
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  39
  • Poslední týden  123
  • Pomocný dělník / dělnice, balič / balička (pro OZP) - Jihlav

    OPTIMIA Jihlava, Vysočina

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu / kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Jihlava. Ul. Žiž
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Ostraha Jihlava 140 Kč/h Vyhrazeno pro OZP

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Jihlava, Vysočina

    Informace Přijmeme pracovníka ostrahy: pozice vyhrazena pro OZP/ID. Fyzicky nenáročná práce. Snížený úvazek. Směnnost 12 hodin D/N. Ostraha průmyslového areálu
    5 dní předtím v Talent.com

  • Administrativní pracovník / pracovnice finanční účetní (pro

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu / kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Jihlava, ul. Str

  • Ostraha Náměšť nad Oslavou 125 Kč/h Vyhrazeno pouze pro OZP

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Náměšť Nad Oslavou, Vysočina

    Informace Přijmeme pracovníka ostrahy: pozice vyhrazena pro OZP/ID. Fyzicky nenáročná práce. 12h směny D/N. Ostraha Zámku Co od vás očekáváme. Trestní bezúhonno

  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Velká B

    nový D.I.SEVEN Velká Bíteš, Vysočina

    Náplň práce Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, pro doplnění našeho kolektivu. Náplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, kontrola objektu, vedení dokum
    1 den předtím v Jooble

  • Obchodně technický reprezentant (m/ž) – stabilní firma, podp

    SCHÄFER - SUDEX Ledeč Nad Sázavou, Vysočina

    O nás Kdo jsme a co děláme? Jsme Schäfer-Sudex, s. R.o. česká firma sídlící v Ledči nad Sázavou a členem skupiny Schäfer Werke. Patříme mezi světové lídry v obl
    3 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Ostraha objektu Velká Bíteš M/Ž - 140 Kč/ hod

    skupina PROTECTON Velká Bíteš, Vysočina

    Náplň práce: Kontrola vjezdu vozidel. Kontrola vstupu osob. Kontrola osob. Pochůzková činnost. Dohled na CCTV Požadujeme: Trestní bezúhonnost. Dochvilnost, flex

  • Vůně dřeva vám nedá spát? Truhlář | zakázková výroba nábytku

    Tulach truhlářství Pelhřimov, Vysočina  +1 Poloha

    Milujete vůni dřeva a máte šikovné ruce? Hledáme do týmu truhláře/ku! Náš malý tým v čele s majitelem, který se nebojí přiložit ruku k dílu, hledá do týmu zručn
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Konstruktér elektro

    Manpower Golčův Jeníkov, Vysočina

    Informace Pokud hledáte stabilní pracovní poměr, přátelskou atmosféru a práci s těmi nejmodernějšími technologiemi, pak mám pro Vás lákavou nabídku! Rodinná str
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Manažer kvality

    LAKUM - GALMA Humpolec, Vysočina

    MANAŽER KVALITY Lokalita: Humpolec Obor: Strojírenství a automobilový průmysl; Průmyslová a chemická výroba Profese: Manažer/ka kvality Pracovní poměr: Pracovní

  • Prodavač/ka - dlouhodobá brigáda - Pracovně právní vztah 20

    RABBIT Trhový Štěpánov Třešť, Vysočina

    V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet. Aktivní nabídkou spokoj
    3 dní předtím v Jooble

  • Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

    KVIS B+S Jemnice, Vysočina

    Úvazek plný nebo zkrácený. Vhodné i pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné. Kontakt: osobně: Romana Havelky 1018, Jemnice. E-mailem: ----@kvis.eu. tel. 4
    7 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Poradce pro energetická řešení od ČEZ, Jihlava

    Česká pošta Jihlava, Vysočina

    Jsi nadšený pro výzvy a plný ENERGIE? Hledáš práci, která tě motivuje a zároveň ti dává příležitost pomáhat lidem? Pak jsi na správném místě! S námi se seznámíš

    Zpráva
  • Kurýr balíkových zásilek, Třebíč

    Česká pošta s.p. Třebíč, Vysočina

    Informace Pomáháme doručovat radost z domova i ze světa. Staňte se součástí příběhů s dobrým koncem a zařiďte, aby se k lidem dostaly jejich balíčky a radost za
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Bezpečnostní pracovník - Jihlava

    SBS Security Jihlava, Vysočina

    Informace Kdo jsme? Jsme S.B.S. security s.r.o. Ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od roku 2003, ale naš

    Zpráva
  • Poštovní doručovatel, Jihlava

    Česká pošta s.p. Jihlava, Vysočina

    Informace Právě teď se můžete stát velmi důležitou součástí celého řetězce a zařídit dobrý konec všech doručovaných příběhů. Naši doručovatelé mají krásné poslá

    Zpráva
  • Všeobecný praktický lékař pro dospělé (Jihlava)

    MOJE AMBULANCE Jihlava, Vysočina  +4 Umístění

    Připojte se k našemu týmu jako všeobecný praktický lékař pro dospělé v Brně! Požadujeme: empatii, pečlivý a proklientský přístup. Nabízíme: 6hodinová ordinační
    8 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Řidič nákladního vozidla

    nový TTS eko Vysočina

    Místo výkonu práce okres Třebíč, případně další stavby zaměstnavatele po ČR. Požadavky: Ř sk. C, profesní průkaz Zaměstnanecké výhody: stravování, možnost ubyto
    13 h 45 minut předtím v Jobdnes

  • Řidič/ka C+E stálá práce V KOLE, VKD - převážně noční směny/

    C.S.CARGO Jihlava, Vysočina

    Rozvoz zboží po ČR z distribučních center na velkosklady / prodejny Tesco. Denní návraty možné min. 3x v týdnu. IDEÁLNĚ BYDLIŠTĚ: Praha, Plzeň, Brno Denní / noč

    Zpráva
  • Projektant TZB

    Manpower Třebíč, Vysočina

    Informace Právě se snažím najít člověka, který rád komunikuje, práce v AutoCADu je pro něj hračka a má zkušenosti s projektováním zakázek v oblasti TZB (technic
    8 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Bezpečnostní pracovník - Pelhřimov

    SBS Security Pelhřimov, Vysočina

    Zpráva
  • Osobní bankéř/ka - Hradec Králové

    Česká spořitelna Světlá Nad Sázavou, Vysočina

    Co budete mít na starosti: Pečovat o stávající klienty, kterým budete pomáhat starat se o jejich finance pomocí online schůzky, osobního setkání nebo telefonick
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí prodejny - Telč

    RABBIT Trhový Štěpánov Telč, Vysočina

    Obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných

    Zpráva
  • Manipulační dělník

    nový CWS Ledeč Nad Sázavou, Vysočina

    Ukládání plastových výrobků na paletu, kontrola jejich kvality, ovinutí fólií a příprava k expedici, vyplnění jednoduchého formuláře kvality, spolupráce s operá
    13 h 51 minut předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Bankovní poradce, Třebíč

    Česká pošta Třebíč, Vysočina

    Staňte se bankovním poradcem – vstupte do světa financí s vlastní kanceláří! U nás to není jen o dopisech a zásilkách! Jsme klíčoví partneři pro naše zákazníky

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy vysočina kraj

1 2 3 4 5 Další »