Nabídky práce v Plzeňský kraj

  • faurecia  6
  • orea hotels  5
  • atalian cz  1
  • brushtec  1
  • dhl freight  1
  • eufrat group  1
  • infotel, spol. s r.o.  1
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  2,552
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  66
  • Poslední týden  698
  • Vedoucí logistiky se znalostí NJ (m/ž) (A10189)

    HOFMANN WIZARD Tachov, Plzeňský

    Vedení logistického týmu. Plánování zdrojů v oblasti logistiky. Zajištění hladkého průběhu logistických procesů v celém závodě. Podpora interních a externích au
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Doručovatel novin v okrese Náchod

    První novinová společnost Hrádek, Plzeňský  +5 Umístění

    Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? Ano? Pak hledáme právě Vás…spolehliv
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • O2 Obchodní zástupce (m/ž) - domluvené schůzky

    O2 Czech Republic Tachov, Plzeňský  +14 Umístění

    Baví Vás obchodní zastoupení, ale vadí Vám nejistota dnešní doby? Svět telekomunikací nabízí stabilitu a neomezené obchodní příležitosti. Máte zkušenost a víte
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Manipulant (m/ž) bez vzv

    People Facility Plzeň, Plzeňský

    Stabilní zaměstnání na HPP. Zajímavé mzdové ohodnocení. Další bonusy. Plnohodnotné zaškolení v začátcích. 5 týdnů dovolené. Věrnostní odměny. Firemní akce. Týde

    Zpráva
  • Montér leteckých interiérů

    nový Safran Cabin CZ Plzeň, Plzeňský

    Požadujeme: Znalost čtení výkresové dokumentace. Manuální zručnost. Zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce. Zodpovědný přístup k práci. Ochot
    14 h 10 minut předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Vedoucí nákupu

    Aerotech Czech Klatovy, Plzeňský

    Hledáme: nového kolegu na pozici Vedoucí nákupu podporu pro výrobní proces strojírenské společnosti (letecký průmysl) zajištění nákupu běžného spotřebního mater
    4 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Specialista procesů a systému kvality (m/ž)

    Spoluzodpovědnost za systém řízení kvality (ISO 9001) ve společnosti – řízení dokumentace, aktivní spolupráce při přípravě na audit dle ISO norem. Zodpovědnost
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Skladový operátor • Bor u Tachova • příspěvek na dopravu 3 0

    LEPŠÍ PRÁCE Bor, Plzeňský  +1 Poloha

    Zaskladnění/vyskladnění zboží. Manipulační práce ve skladu, kompletace, balení. Třísměnný provoz Požadujeme: trestní bezúhonnost. Základní znalost práce na PC.

    Zpráva

    LEPŠÍ PRÁCE Tachov, Plzeňský  +1 Poloha

    Zpráva
  • Kontrolor kvality Bor u Tachova a Plzeň - ubytování ZDARMA

    PRAGMA personální agentura Bor, Plzeňský  +1 Poloha

    Kontrola předních, zadních i přídavných sedaček a autopotahů. 8 hod směny (2 nebo 3 směnný provoz) práce na 2 linkách Požadujeme: nutná praxe s výrobou autoseda

    Zpráva
  • Provozní údržbář - hydraulikář

    nový KSM Castings CZ Hrádek, Plzeňský

    Náplň práce: kontrola a údržba strojních zařízení (např. Tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů). Odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a p
    14 h 3 minut předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Finanční účetní

    Manpower Plzeň, Plzeňský

    Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se vývojem IT technologií pro výrobu, nyní hledáme zkušenou Finanční účetní. Pokud hledáte novou pracovní v
    3 dní předtím v Jooble

    Zpráva

    PRAGMA personální agentura Plzeň, Plzeňský  +1 Poloha

    Zpráva
  • Svářeč | Plzeň, nýřany | až 34 750 Kč/měs

    Grafton Recruitment Plzeň, Plzeňský

    Zajímavé finanční bonusy až 6250 Kč. Stravenkový paušál – 60 Kč/den. Cafetérie 500 Kč/ měs. 5 týdnů dovolené. Zajištěná doprava do Nýřan. Možnost pravidelných z

    Zpráva
  • Strategický nákupčí (m/ž) - dle praxe až 65.000 Kč (A6688)

    HOFMANN WIZARD Stříbro, Plzeňský

    Hledáme kandidáta či kandidátku s praxí v nákupním oddělení, s velice dobrou znalostí anglického jazyka a znalostí programu Excel. Budete se starat o přidělenou
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Obchodní zástupce - cukrovinky

    MARKETING SYSTEMS INTERNATIONAL spol. s r. o. Plzeň, Plzeňský  +5 Umístění

    Péče o stávající zákazníky z řad maloobchodních prodejen, cukráren, trafik atd. Vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu Rozšiřování a budování dlouhodo

    Zpráva
  • Skladník

    nový Swiss Automotive Group CZ Kdyně, Plzeňský

    Náplň práce: o Příjem, kontrola a výdej zboží o Balení a expedice zboží, označování zásilek o Práce se čtecím zařízením o Obsluha skladové techniky Požadavky: o
    14 h 11 minut předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Disponent výroby, 40 000-50 - Kč

    Manpower Tachov, Plzeňský

    Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Disponent výroby. POPIS POZICE zajišťovat dodání všech potřebných komponentů pro výrobu jednotlivých produktů

    Zpráva

    MARKETING SYSTEMS INTERNATIONAL spol. s r. o. Rokycany, Plzeňský  +5 Umístění

    Zpráva
  • Seřizovač vstřikolisů

    BRUDER CZ Plzeň, Plzeňský

    Firma bruder cz s.r.o. Plzeňská pobočka známého výrobce hraček, hledá zaměstnance na pracovní pozici lisař. Seřizovač vstřikolisů Náplň práce: seřizování a obsl

    Zpráva
  • Operátor výroby (m/ž) v Plzni

    futurel Plzeň, Plzeňský

    Jednoduchá manuální a nenáročná práce. Obsluha výrobních strojů. Výroba zaměřena na zhotovení plastových výlisků/blistrů různých druhů. Vizuální kontrola hotový

    Zpráva
  • Operátor výroby s bonusem 30.000, -Kč a další zajímavé benef

    LEPŠÍ PRÁCE Starý Plzenec, Plzeňský  +1 Poloha

    Nasazování hadic na kovové trny a jejich následné zapékání. 3 směny (R/O/N, 8 hod, víkendy volné). Místo výkonu práce: Rokycany Požadujeme: znalost českého jazy

    Zpráva
  • Programátor/ka C#

    nový AKTIVIT spol. s r.o. Bor, Plzeňský

    Co vás čeká. Stanete se členem/členkou týmu programátorů, se kterým budete vyvíjet software pro originální a jedinečné stroje a výrobní linky pro automatizaci v
    14 h 20 minut předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Inženýr zákaznické kvality

    Manpower Heřmanova Huť, Plzeňský

    Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme inženýra zákaznické kvality. Hledáte novou pracovní příležitost a chtěl/a byste se věnovat zákaznické kvalitě?
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva

    LEPŠÍ PRÁCE Rokycany, Plzeňský  +1 Poloha

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy plzeňský kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama