Nabídky práce v Pardubický kraj

Vzdálenost
Firma
  • sv metal spol. s r.o.  15
  • apag elektronik  5
  • atalian cz  4
  • ave  1
  • mark2 corporation  1
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  2,186
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  14
  • Poslední týden  635
  • Moderátor/ka hospodského kvízu

    Hospodský kvíz Lukavice, Pardubický  +10 Umístění

    Informace Budeš: Moderovat Hospodský kvíz – předčítat otázky, opravovat odpovědi, komunikovat s lidmi, sem tam přihodit k dobru vtípek. Pracovat s jednoduchou v
    Hrubá mzda/ročně: Kč 463,680,000
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Zkrácený ranní úklid na hpp, dpp, dpč - Dolní Ředice

    TSC Cleaning Pardubice, Pardubický

    Informace Největší česká, úklidová společnost nabízí pracovní uplatnění pro uchazeče/čky od 18 let na úklidové pozice formou brigádního přivýdělku a stabilní pr
    4 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Doručovatel-ka s řízením Hlinsko

    Česká pošta s.p. Hlinsko, Pardubický

    Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Nákupčí

    VESNA Pardubice, Pardubický

    Perspektivu v zavedené české stabilní společnosti. Zaškolení. Pravidelná školení. Firemní benefity. Odpovídající mzdové ohodnocení. Práce na HPP. Nástup možný d

    Zpráva
  • Brigáda, prodej točené zmrzliny Pardubice 120-150Kč/h na SRP

    ICE invest spol. s r. o. Pardubice, Pardubický

    Informace Pro naše provozovny v Pardubicích hledáme vhodné uchazeče/ uchazečky na dlouhodobou brigádu ve stánku s točenou zmrzlinou ICY SMILE. Brigáda je vhodná
    2 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Učitel/ka hry na klavír

    Základní umělecká škola Bystré okres Svitavy Bystré, Pardubický

    Základní umělecká škola Bystré přijme aktivního a tvořivého učitele/učitelku hry na klavír, který má rád práci s dětmi, který se rád vzdělává a je přínosem pro
    2 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Programátor/ka. Net/c#

    PROFI-MEN Ústí Nad Orlicí, Pardubický  +1 Poloha

    Budete součástí celého životního cyklu vývoje: od zpracování analýz, návrhu architektury aplikace, databáze, přes vlastní programování až po zpracování technick
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva

    PROFI-MEN Pardubice, Pardubický  +1 Poloha

    Zpráva
  • Výrobní přípravář staveb

    PROFI-MEN Pardubice, Pardubický

    Pracovní náplň: spolupráce s výrobním náměstkem při přípravě zakázky. Zajišťování subdodávek, poptávky do realizace subdodávek, služeb, materiálů a ostatních vs

    Zpráva
  • Vedoucí směny ve skladu

    JUSDA Europe Pardubice, Pardubický

    A co Vám nabízíme na oplátku? 5 týdnů dovolené mobilní tarify za velmi výhodné ceny, Cafeterii, stravenky nebo dotovanou stravu, příspěvek na penzijní připojišt

    Zpráva

    PROFI-MEN Pardubický Kraj, Pardubický

    Zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti. Výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity. Možnost dalšího vzdělávání v jazykových kurz
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Ředitel/ka a jednatel/ka

    Městské lesy Chrudim Chrudim, Pardubický

    Místo výkonu práce: Chrudim Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Rada města Chrudim v působnosti valné hromady vyhlašuje dne 28. 7. 2022 výběrové řízení na fu

    Zpráva
  • Materiálový kontrolor, SAP Operátor (m/ž)

    Jak bude vypadat tvůj den? .Administrativně budeš zajišťovat příjem a výdej materiálu. Zajistíš jeho fyzickou kontrolu. Postaráš se, aby v systémech správně sed

    Zpráva
  • Řidič sk. C

    WOODCOTE CZ Pardubice, Pardubický

    Nabízíme Vám: fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonunástup dohodoupracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení spoluprácestravenkový pa
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Kontrola kvality ve výrobě mzda až 30 000 Kč ubytování zdarm

    Manuvia Job - Pardubice Pardubice, Pardubický

    Stabilní práci na HPP ● UBYTOVÁNÍ ZDARMA ● Mzda až 30 000 Kč ● Svozové autobusy ZDARMA ● Možnost týdenních záloh ● Možnost profesního růstu ● Bonusy a příplatky

    Zpráva
  • Senior sales manager

    Náplň práce. Popis pracovních činností: Aktivní vyhledávání, udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky. Zpracování obchodních nabídek a uzavírání obchodní

    Zpráva
  • Vykládka kamionů, 120 Kč čist. /hod. Umožníme ubytování

    WELL PACK Pardubice, Pardubický

    Informace Do našeho týmu a provozu v Pardubicích hledáme šikovné muže na manuální vykládku, nakládku v balíkové přepravní společnosti. Poskytujeme i ubytování.
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Úklidový/á dělník/nice

    BÖHM PLAST-TECHNIK Česká Třebová, Pardubický

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Náplň práce: denně provádět úklid pracovišť a ostatních prostor dle stanoveného plánu úklidu, úklid venkovních prostor. Práce vhodnější pro m

    Zpráva
  • Třídění zásilek Česká Třebová, 150-174Kč/hod, výplata 1x týd

    PROPLUSCO GROUP s. r. o. Česká Třebová, Pardubický

    Informace Hledáme brigádníky na pravidelnou vykládku/nakládku a třídění balíkových zásilek. Náplň práce: Vykládka a nakládka zásilek, třídění a manipulace se zá
    Hrubá mzda/ročně: Kč 384,192,000

    Zpráva

    Díky čemu vám uteče čas v práci? Povedete skupinu svěřených zaměstnanců, budete plánovat obsazenost směn s ohledem na stav objednávek, dohlížet na správné zatré

    Zpráva
  • Dispečer, Městec - okres Chrudim (77-2022)

    Ředitelství silnic a dálnic ČR Chroustovice, Pardubický  +1 Poloha

    Pracoviště-lokalitaPo nástupu a pro zapracování SSÚD 14 Pravy, Pravy 50, Lázně Bohdaneč, po ukončení výstavby areálu SSÚD 33 Městec (listopad 2022) Náplň práce•

    Zpráva

    Ředitelství silnic a dálnic ČR Pardubice, Pardubický  +1 Poloha

    Zpráva
  • Automechanik, mechanik pneuservisu

    Chára Sport Pardubice, Pardubický  +1 Poloha

    Společnost Chára Sport, největší nezávislá síť pneuservisů v ČR a vysoce respektovaná firma v oboru s působností od roku 1990, hledá do svého týmu šikovného kol

    Zpráva
  • Učitel/ka předmětu Anglický jazyk

    Pardubice, Pardubický

    Požadujeme: odbornou kvalifikaci podle § 20 zákona č. 563/2004 Sb. O pedagogických pracovnících; (VŠ vzdělání pedagogického směru nebo VŠ vzdělání a doplňkové p

    Zpráva
  • Operátor CNC, ranní a odpolední směny, 34.500, - Kč/měsíčně

    Personal fabric - agentura práce Česká Třebová, Pardubický

    Měsíční čistá mzda 34.500. Kč včetně diet a prémií. Stabilní zaměstnání, pracovní smlouva na plný úvazek. Ranní a odpolední směny (8hod. Možnost také na 12hod).

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy pardubický kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech