Nabídky práce v Olomoucký kraj

  • Elektrikář  49
Vzdálenost
Firma
  • egt express cz  6
  • mark2 corporation  3
  • presbeton  2
  • csob  1
  • project malt spol. s r.o.  1
  • veolia  1
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,998
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  18
  • Poslední týden  201
  • Operátoři ve výrobě, strojaři, lakýrníci (strojírenská spole

    ŽOLÍKOVÁ PRÁCE Přerov, Olomoucký

    Informace provádění výrobních operací různých druhů na výrobních provozech výměna opotřebených nástrojů seřizování strojů označování palet pomocí etiket provádě
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Skladník - Terno Olomouc

    JEDNOTA spotřební družstvo České Budějovice Olomouc, Olomoucký

    Informace Pro náš supermarket Terno Olomouc hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici skladník. Náplň práce: skladování zboží a organizace skladu. Vykládka
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Asistentka, asistent

    Westlands Advisory Šumperk, Olomoucký

    Náplň práce: organizace příchozí a odchozí pošty, správa datových schránek, administrativní práce. Požadavky: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, MS Office, schop

    Zpráva
  • Úklidový/á pracovník/ce, DPP

    nový IF FACILITY Olomouc, Olomoucký

    Společnost IF Facility přijme pracovníka/ci na úklid obchodu s oděvy v OC Olympia Olomouc Nabízíme práci na DPP, plat 115. Kč/hod. PD: od PÁTKU do ÚTERÝ, ranní
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vrátný/strážný

    Eagle Eyes Uničov, Olomoucký

    Pracovní místo je vyhrazeno pro osobu OZP. Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný/strážný. Vše, co požadujeme je poctivost, chuť do práce a srdce na pra
    4 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Lisař/ka plastů - možnost ubytování

    Odebírání, jednoduché opracování, kontrola a balení plastových výlisků Fyzicky nenáročná a jednoduchá práce Vhodné pro absolventy Nepřetržitý provoz 12 hod směn
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Obchodník Junior (m/ž)

    nový O2 Czech Republic Šumperk, Olomoucký  +9 Umístění

    Nemáš žádné zkušenosti? Ale nechybí ti chuť navázat obchodní spolupráci se silnou značkou? Pokud umíš mluvit, nevadí ti zastupovat O2 v terénu (tedy přímo u zák

    Zpráva

    nový O2 Czech Republic Olomouc, Olomoucký  +9 Umístění

    Zpráva
  • Úklidový/á pracovník/ce

    IF FACILITY Prostějov, Olomoucký

    Společnost if facility a.s. Přijme pracovníka/ci na úklid školy ART ECON v Prostějově. Jedná se o běžné úklidové práce plus výpomoc v kuchyni. Nabízíme práci na

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Říkovice

    OPTIMIA Olomouc, Olomoucký

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Říkovice. Zkrácen

    Zpráva
  • Manažer/ka obchodní skupiny

    SMS finance Hranice, Olomoucký

    Náplň práce: Vedení vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů na pozici produktového specialisty, příprava obchodních a finančních plánů pro svůj podřízen

    Zpráva
  • Pracovník třídící linky - muži i ženy

    ŽOLÍKOVÁ PRÁCE Olomouc, Olomoucký

    Vykonávání určené práce při zajišťování chodu třídícího střediska separace materiálu, obsluha třídící pásové linky Požadujeme: ochotu pracovat ve dvousměnném pr

    Zpráva
  • Uklízečka

    Profi-tisk group Horní Moštěnice, Olomoucký

    Uklízečka. Pracovní místo pro osoby se sníženou pracovní schopností, nebo zdravotně znevýhodněné. Úklid výrobních prostor, kanceláří, chodeb, šaten, sociální za

    Zpráva
  • Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800, - Kč/měs - možnost u

    Personal fabric - agentura práce Olomouc, Olomoucký

    Informace Operátor výroby ve výrobě produktů pro logistiku a průmysl. Pozice vhodná pro manuálně zručné s technickým myšlením. Náplň práce: obsluha strojů a výr

    Zpráva
  • O2 Obchodní zástupce (m/ž) - domluvené schůzky - Prostějov

    nový O2 Czech Republic Prostějov, Olomoucký

    Baví Vás obchodní zastoupení, ale vadí Vám nejistota dnešní doby? Svět telekomunikací nabízí stabilitu a neomezené obchodní příležitosti. Máte zkušenost a víte

    Zpráva
  • Jednoduchá práce, vhodná i pro ženy/balení výrobků, Olomouc

    nový MO agency Olomouc, Olomoucký

    Jedná se o jednoduchou práci přímo v Olomouci vhodnou i pro ženy. Vzdělání není podstatné. Čas v práci Vám bude rychle ubíhat a nudit se nebudete. Co od vás oče

    Zpráva
  • Automechanik - autoelektrikář

    F. 67 Přerov, Olomoucký

    Nástup možný IHNED. Pracovní náplň: diagnostika závad, práce s měřícími přístroji, práce s elektrickými schématy; provádění oprav osobních a užitkových vozidel

    Zpráva
  • 3 směny, volné víkendy, pozice pro muže i ženy, mzda od 3500

    ADECCO spol. s r.o. Šumperk, Olomoucký

    Jemná montáž, kompletace výrobků Jednoduchá obsluha strojů Obsluha výrobních linek Kontrola kvality Zásobování linky materiálem Požadujeme: Manuální zručnost Oc

    Zpráva
  • Seřizovač - praxe není nutná

    Informace Hledáme nového parťáka/parťačku do strojírenské firmy v Olomouci zabývající se automobilovým průmyslem. Co Tě čeká? .Seřizování výrobní linky. Opravy

    Zpráva
  • Závozník - pouze ranní směna

    ŽOLÍKOVÁ PRÁCE Šternberk, Olomoucký

    Informace. Naložení a vyložení odpadů. Svoz odpadů na svozovém automobilu. Přípravné a pomocné práce při svozu odpadu Co od vás očekáváme. Dobrý zdravotní stav

    Zpráva
  • Vedoucí plánování vnitro dopravy Olomouc

    Manpower Olomouc, Olomoucký

    Informace Do velmi úspěšné firmy, která se zabývá silniční nákladní dopravou, hledáme Vedoucího plánování vnitro dopravy. Povede tým (4 dispečeři), bude dohlíže

    Zpráva
  • Operátor výroby - až 154Kč/h, možnost ubytování

    ŽOLÍKOVÁ PRÁCE Prostějov, Olomoucký

    Informace obsluha strojů páskování svitků drátu pomocí pneumatického páskovače obsluha svařovací linky, rovnání a dělení drátu na lince Co od vás očekáváme ocho
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách

    Domov pro seniory Tovačov příspěvková organizace Tovačov, Olomoucký

    Náplň práce: poskytování přímé obslužné péče osobám v domově pro seniory, pomoc při nácviku jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání,

    Zpráva
  • Pomocná síla v kuchyni na myčce

    Zdeněk Svoboda Olomouc, Olomoucký

    Do našeho týmu v rodinné restauraci v Olomouci přijmeme brigádnici/brigádníka jako pomocnou sílu do kuchyně na myčku. Pracovní poměr: DPP do 31.8. Pracovní doba
    2 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Operátor potravinářské výroby, 2 směny

    Manpower Lipník Nad Bečvou, Olomoucký

    Informace Hledáte rozmanitou práci ve výrobě? Láká vás svět koření? Chcete mít jistotu zaměstnání? Pak jste náš člověk! Vašim hlavním úkolem bude navažovat, vyc

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy olomoucký kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama