Nabídky práce v Olomoucký kraj

  • Svářeč  85
  • Operátor  76
  • Číšník  65
  • Elektrotechnik  57
  • Účetnictví  55
  • Elektrikář  52
Vzdálenost
Firma
  • egt express cz  6
  • mark2 corporation  3
  • presbeton  3
  • csob  1
  • dt logistic cz  1
  • project malt spol. s r.o.  1
  • veolia  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,998
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  223
  • Kuchař/ka - VÚ Hranice

    ARAMARK Hranice, Olomoucký

    O nás Preferujete stabilní zaměstnání ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás. Co by Vás
    4 dní předtím v Talent.com

  • Hledáme právě tebe! Operátor/ka ve výrobě/volné víkendy! Pří

    MO agency Olomouc, Olomoucký

    Do fajn kolektivu hledáme posily s možností exkurze a nástupem ihned. Možno i pouze přes prázdniny. Jedná se o pozice operátorů ve výrobě s možností zaučení na
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Servírka

    Petr Adamec Zábřeh, Olomoucký

    Do našeho týmu přimeme spolehlivou, usměvavou a samostatnouí servírku. Práce dlouhý a krátký týden. Nastup možný. Ihmed.

    Zpráva
  • Skladník - Terno Olomouc

    JEDNOTA spotřební družstvo České Budějovice Olomouc, Olomoucký

    Informace Pro náš supermarket Terno Olomouc hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici skladník. Náplň práce: skladování zboží a organizace skladu. Vykládka
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vrátný/strážný

    Eagle Eyes Uničov, Olomoucký

    Pracovní místo je vyhrazeno pro osobu OZP. Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný/strážný. Vše, co požadujeme je poctivost, chuť do práce a srdce na pra
    6 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Balení sladkostí, mzda až 34000 Kč

    Randstad HR Solutions Olomouc, Olomoucký

    Nabízíme práci ve výrobní firmě v Olomouci s výbornou dopravní dostupností. Hledáme manuálně zručné zaměstnance, kteří se budou podílet na balení sladkostí. Jed
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Kurýr - až 42 500 Kč/měsíc + výplata kdykoliv!

    PROROZVOZ Olomouc, Olomoucký

    O nás Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme roz
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Asistent manažera výstavby

    ŽOLÍKOVÁ PRÁCE Olomouc, Olomoucký

    Informace Dynamicky se rozvíjející olomoucká společnost, která je lídrem ve výstavbě montovaných domů na klíč, hledá motivovaného a organizovaného člověka na po
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Úklidový/á pracovník/ce, DPP

    IF FACILITY Olomouc, Olomoucký

    Společnost IF Facility přijme pracovníka/ci na úklid obchodu s oděvy v OC Olympia Olomouc Nabízíme práci na DPP, plat 115. Kč/hod. PD: od PÁTKU do ÚTERÝ, ranní

  • Špecialista obchodného oddelenia – pre slovensky hovoriacich

    Škola Populo Olomouc, Olomoucký

    Informace Aktuálne rozširujeme tímy obchodníkov v centre Olomouca, ktorí sa starajú o našich klientov po celej Českej republike a Slovensku a komunikujú aktívne

    Zpráva
  • Manažer/ka obchodní skupiny

    SMS finance Hranice, Olomoucký

    Náplň práce: Vedení vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů na pozici produktového specialisty, příprava obchodních a finančních plánů pro svůj podřízen

    Zpráva
  • Ostraha Prostějov 130, - Kč/ hod. Vyhrazeno pro OZP/OZZ

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Prostějov, Olomoucký

    Přijmeme pracovníka ostrahy: fyzicky nenáročná práce snížený úvazek směnnost 4/8/12 hodin ostraha průmyslového areálu Požadujeme: trestní bezúhonnost spolehlivo
    4 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Inženýr logistiky s AJ / SAP

    ManpowerGroup Olomouc, Olomoucký

    Popis pozice: Sledování a analýza logistických procesů a odpovědnost za projekty. Optimalizace a zefektivňování logistických procesů a toku výroby. Práce v SAP

    Zpráva
  • Obchodník Junior (m/ž)

    O2 Czech Republic Šumperk, Olomoucký  +9 Umístění

    Nemáš žádné zkušenosti? Ale nechybí ti chuť navázat obchodní spolupráci se silnou značkou? Pokud umíš mluvit, nevadí ti zastupovat O2 v terénu (tedy přímo u zák

    O2 Czech Republic Olomouc, Olomoucký  +9 Umístění

    Zpráva
  • Úklidový/á pracovník/ce

    IF FACILITY Prostějov, Olomoucký

    Společnost if facility a.s. Přijme pracovníky/ce na úklid OC Zlatá brána v Prostějově Nabízíme práci na HPP, zkrácený úvazek ranní a odpolední směna, 5 hodin de

    Zpráva
  • Automechanik - autoelektrikář

    F. 67 Přerov, Olomoucký

    Nástup možný IHNED. Pracovní náplň: diagnostika závad, práce s měřícími přístroji, práce s elektrickými schématy; provádění oprav osobních a užitkových vozidel

  • Policista/ka prvosledové hlídky v Olomouci, náborák 75.000 K

    Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje Olomouc, Olomoucký

    Máte rád/a akci a adrenalin? Jako policista/ka prvosledové hlídky budete zasahovat všude tam, kde se něco děje. Ve službě budete řídit služební auta, a když je

    Zpráva
  • Strojní a manuální úklid na HPP - Mubea Prostějov

    TSC Cleaning Prostějov, Olomoucký

    Prosperující, úklidová společnost TSC Cleaning, a. S. hledá do svých řad plnoleté zaměstnance na strojní a manuální úklid. Místo: Prostějov. Mubea Jedná se o úk

    Zpráva
  • Stabilní - denní úklid v HŽP Prostějov, na hpp, dpp, dpč

    Stabilní, úklidová společnost TSC Cleaning, a. S. hledá nové zaměstnance od 18 let na úklidovou práci v HŽP Prostějov. Jedná se o úklid šaten, toalet, kanceláří

  • Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800, - Kč/měs - možnost u

    Personal fabric - agentura práce Olomouc, Olomoucký

    Informace Operátor výroby ve výrobě produktů pro logistiku a průmysl. Pozice vhodná pro manuálně zručné s technickým myšlením. Náplň práce: obsluha strojů a výr

  • O2 Obchodní zástupce (m/ž) - domluvené schůzky - Prostějov

    O2 Czech Republic Prostějov, Olomoucký

    Baví Vás obchodní zastoupení, ale vadí Vám nejistota dnešní doby? Svět telekomunikací nabízí stabilitu a neomezené obchodní příležitosti. Máte zkušenost a víte

    Zpráva
  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách

    Domov pro seniory Tovačov příspěvková organizace Tovačov, Olomoucký

    Náplň práce: poskytování přímé obslužné péče osobám v domově pro seniory, pomoc při nácviku jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání,

    Zpráva
  • Mechanik - motocykly, skútry, čtyřkolky

    NEVIMA GROUP Příkazy, Olomoucký

    Společnost nevimagroup s.r.o. je dlouholetým zkušeným importérem dopravních prostředků především motocyklů, skútrů, čtyřkolek se spalovacími motory, ale i elekt
    3 dní předtím v Jooble

  • Jednoduchá práce, vhodná i pro ženy/balení výrobků, Olomouc

    Jedná se o jednoduchou práci přímo v Olomouci vhodnou i pro ženy. Vzdělání není podstatné. Čas v práci Vám bude rychle ubíhat a nudit se nebudete. Co od vás oče

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy olomoucký kraj

1 2 3 4 5 Další »