Nabídky práce v Moravskoslezský kraj

  • Pohostinství  79
  • Účetnictví  78
  • Operátor  75
Vzdálenost
Firma
  • moravia  8
  • mark2 corporation  6
  • autel  3
  • vendavo  2
  • csob  1
  • dt logistic cz  1
  • egt express cz  1
  • monkeydata  1
  • rsbp spol. s r.o.  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  2,914
  • Poloviční úvazek  1
Zkušenosti
  • 5+
Plat
Datum zveřejnění
  • Dnes  11
  • Poslední týden  151
  • Úklid pro OZP, nástup, 116,10KČÚHOD. Náborák 10.200kč

    FORCORP GROUP spol. s r. o. Příbor, Moravskoslezský

    Informace. Pravidelný úklid místností ručním nebo strojovým způsobem. Vysávání koberců. Stírání podlah. Vynesení košů. Otření prachu a omaků na nábytku. Úklid s
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Relationship manager SME

    Česká spořitelna Ostrava, Moravskoslezský

    Máte chuť: systematicky budovat a spravovat stávající dobře vybudované portfolio klientů v segmentu SME se zajímavým potenciálem. Vyhledávat a oslovovat nové fi
    3 dní předtím v Talent.com

  • Bezpečnostní pracovník vyhrazeno pro OZP s náborovým příspěv

    CENTR GROUP Ostrava, Moravskoslezský

    Informace Jsme bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí na trhu, která hledá, šikovné a spolehlivé pracovníky, kteří se připojí k našemu týmu na pozici BEZPE
    8 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Strojírenský dělník s ubytováním

    MONTIX Opava, Moravskoslezský

    Informace Jednoduchá manuální práce Obsluha odmašťovací linky Obsluha lisu Průběžná kontrola výrobků Práce ve 3 směnném provozu Co od vás očekáváme Pracovitost,
    6 dní předtím v Talent.com

  • Automechanik/Autoelektrikář - výroba speciálních vozidel m/ž

    TATRA TRUCKS Kopřivnice, Moravskoslezský

    O nás U nás na dílně vyrábíme ta nejsložitější vozidla a Vy můžete být jejich součástí. Ať už jste vyučen v oboru, máte zkušenosti nebo jste domácí kutil, budem
    4 dní předtím v Jobrapido

  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Opava -

    D.I.SEVEN Opava, Moravskoslezský

    Náplň práce Provádění pravidelného úklidu, zajištění pořádku a čistoty. Jedná se o úklid kanceláří, sociálních zařízení, chodeb a šaten. Úklid probíhá jen v pra
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Číšník / servírka přes

    Mgr. Jarmila Adámková Ostrava, Moravskoslezský

    Informace Do rodinného podníku restaurace Stodola v Ostravě Hrabové hledáme čísníka / servírku přes menu obědy na 1/2 úvazek. Pracovní doba: pondělí-pátek 10:00

    Zpráva
  • Obchodník Junior (m/ž)

    O2 Czech Republic Ostrava, Moravskoslezský  +7 Umístění

    Nemáš žádné zkušenosti? Ale máš chuť navázat obchodní spolupráci se silnou značkou? Pokud umíš mluvit, bavilo by tě zastupovat O2 v terénu (tedy přímo u zákazní

    O2 Czech Republic Frýdek-Místek, Moravskoslezský  +7 Umístění

    Zpráva
  • Řidič/ka VZV

    PORFIX CZ Ostrava, Moravskoslezský

    Kontakt: Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu: Email: ---------------@porfix.cz,tel: 775 323 --- HLEDÁME ŘIDIČE VZV Náplň práce: Zakládání sk
    7 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Všeobecný praktický lékař pro dospělé (Ostrava)

    MOJE AMBULANCE Ostrava, Moravskoslezský  +4 Umístění

    Připojte se k našemu týmu jako všeobecný praktický lékař pro dospělé ve Ostravě! Požadujeme: empatii, pečlivý a proklientský přístup. Nabízíme: 6hodinová ordina
    8 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Procesní inženýr | technolog | výrobní procesy

    Manpower Starý Bohumín, Moravskoslezský

    Informace Rozumíte procesům ve výrobním závodě? Baví Vás hledat prostor pro zlepšení a zefektivnění? Pokud k tomu hovoříte dobře anglicky, hledáme právě vás) Tě

    Zpráva
  • Uklízeč / uklízečka ŽST (pro OZP) - Třinec

    OPTIMIA Třinec, Moravskoslezský

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu / kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Třinec. Zkrácený

    Zpráva
  • Úklid Kopřivnice 130 Kč/h Vyhrazeno pro OZP

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Kopřivnice, Moravskoslezský

    Informace Přijmeme pracovníka úklidu: pozice vyhrazena pro OZP/ID. Snížený úvazek. Směnnost dle dohody a potřeby na zakázce Co od vás očekáváme. Trestní bezúhon

    Zpráva
  • Ostraha prodejny Lidl - Ostrava

    Protektia Ostrava, Moravskoslezský

    Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů,

    Zpráva
  • Obchodní zástupce (m/ž) pro školství - mzda až 45 000 Kč

    SCHOLAKTIS Ostrava, Moravskoslezský

    O nás společnost scholaktis s. R.o. výroba a distribuce didaktických pomůcek hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce (m/ž) pro školství. Náplň práce: přímý pro

    MOJE AMBULANCE Frýdek-Místek, Moravskoslezský  +4 Umístění

  • Řidič/ka C+E na tandemové soupravě - PL, HU, SK - 56 000 Kč

    C.S.CARGO Ostrava, Moravskoslezský  +2 Umístění

    Zdravíme Tě z CS Cargo! Už jsi o nás slyšel? Patříme mezi vedoucí logistické společnosti ve střední Evropě a našim klientům nabízíme kompletní logistický servis
    5 dní předtím v Talent.com

  • Dlouhodobá brigáda v McDonald's Ostrava Futurum - 130Kč/hod

    McDonald's Ostrava, Moravskoslezský

    Informace Do našeho týmu restaurace McDonald's Ostrava Futurum hledáme další členy na dlouhodobou brigádu. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás moc rádi naučíme
    Hrubá mzda/ročně: Kč 348,864,000

    Zpráva
  • Operátor/ka výroby v Kopřivnici l 12h směny

    Manpower Kopřivnice, Moravskoslezský

    Informace Chcete pracovat v dynamickém prostředí automobilového průmyslu? Jste manuálně zruční, zodpovědní a máte zájem podílet se na výrobě moderních vozidel?

  • Úklid v odpadové společnosti - vyhrazeno pro ID (Ostrava - K

    CORA PLUS Ostrava, Moravskoslezský

    Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby. Podmínkou. Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor a soc. Zařízení. Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:00. 9:00

    Zpráva
  • Technik telekomunikačních sítí

    nový Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r. o. Opava, Moravskoslezský

    KO: Řehulka Leonhard, tel. 420 602 741 ---, e-mail: ------------@smt.cz Co by měl uchazeč splňovat: vyučení, nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru (telekomu
    13 h 49 minut předtím v Jobdnes

  • Technik oprav a testování řídících jednotek (vhodné i pro ju

    REMANTE GROUP Opava, Moravskoslezský

    V REMANTE děláme věci jinak. Díky našim unikátním technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě nového kusu. Naši zákazníci si

    Zpráva
  • Přidej se do týmu kfc třebovice!

    AmRest Ostrava, Moravskoslezský

    Informace Hledáš zaměstnání s možností flexibilního plánování směn a stálou finanční odměnou včetně nadstandardních bonusů? Zajímá tě, jak vypadá práce v KFC? C

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy moravskoslezský kraj

1 2 3 4 5 Další »