Nabídky práce v Liberecký kraj

  • Operátor  30
  • Zedník  28
Vzdálenost
Firma
  • crytur, spol. s r.o.  6
  • ave  2
  • mark2 corporation  1
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,522
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  2
  • Poslední týden  146
  • Nabíráme - Ostraha/Security - Jablonec nad Nisou

    PK HOLDING CZ Jablonec Nad Nisou, Liberecký

    Jablonec nad Nisou. Ostraha/Security Hledáme nového kolegu, či novou kolegyni na pozici Ostrahy do obchodů s potravinami. Dpp/hpp. Záchyty. Prémie V případě záj
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Nabíráme - Ostraha/Security - Liberec

    PK HOLDING CZ Liberec, Liberecký

    Liberec. Ostraha/Security Hledáme nového kolegu, či novou kolegyni na pozici Ostrahy do obchodů s potravinami. Dpp/hpp. Záchyty. Prémie V případě zájmu nás kont

    Zpráva
  • Operátorka ve výrobě hotových jídel

    Petr Oppitz Česká Lípa, Liberecký

    Informace Pomoc při balení uvařených jídel a pomoc při přípravě některých příloh Práce ve stoje a s chladem, začátek směny jeden týden od 7h druhý od 5h Co od v
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Automechanik nákladních vozidel

    DISPONERO Liberec, Liberecký

    Informace Zhotovení jednotlivých součástí nebo jejich renovace. Montáž dílů automobilového příslušenství. Kontrola vlastní vykonané práce. Opravy a výměny jedno
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Zaměstnanec v technických službách

    Město Velké Hamry Velké Hamry, Liberecký

    Náplň práce: Plní úkoly zadané vedoucím technických služeb, zabezpečuje údržbu veřejného osvětlení, veřejných prostranství, hřbitovů a komunikací. Zabezpečuje ú
    4 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Král silnic s balíky - Liberec, přidejte se k nám do týmu! ?

    Česká pošta s.p. Semily, Liberecký

    Jak to u nás vypadá? Přijdeš do práce, dostaneš vůz, naložíš si vše potřebné a vyrazíš do terénu! Po návratu auto natankuješ a jdeš s čistou hlavou domů. A naví
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Lípa nad Dřev

    OPTIMIA Česká Lípa, Liberecký

    Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. Pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce). Místo výkonu práce: Lípa nad Dřevnicí

    Zpráva
  • Dispečer/ka pultu centrální ochrany (pco - zabezpečení)

    AZfacility Liberec, Liberecký

    Informace Přijmeme schopné lidi na HPP do Liberce. Jedná se o zajímavou fyzicky nenáročnou práci v čistém prostředí moderně vybavené kanceláře. Práce s PC a tel

    Zpráva
  • Ruční a strojové úklidy (práce na hpp) - stráž nad nisou (a6

    B+N Czech Republic Facility Services Liberec, Liberecký

    Informace Do svého týmu v přijmeme 2 kolegy na pozici ručního a strojního úklidu. Potřebujeme člověka, který chce pracovat a má kladný vztah k práci. Hledáte pr
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Skladník

    Informace Hledáme posilu na pozici Skladník do silné a stabilní nadnárodní společnosti! Detailní popis pozice. Fyzické zaskladnění a vyskladnění zakázek. Různor

    Zpráva
  • Pomocník/pomocnice topiče - údržbář

    T E R M O Frýdlant n.O. Frýdlant, Liberecký

    C04 z: 11/7/2022 Požadujeme: zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti. Spolehlivost, pečlivost. Vyučení v oboru strojním apod. Nabízíme: pracovní poměr na

    Zpráva
  • Řidič Balíkovny - Liberec, přidejte se k nám!

    Česká pošta s.p. Liberec, Liberecký

    Co tě u nás čeká? Rozvoz a svoz zásilek z Balíkoven, pošt a firem. Obsluhování balíkových boxů. Pracovní doba v ranních, nebo odpoledních směnách. Jakého kolegu

    Zpráva
  • Obchodní zástupce O2 pro malé a střední firmy (M/Ž) - Libere

    nový O2 Czech Republic Liberec, Liberecký  +3 Umístění

    Vše si předem rád spočítáš a pak se rozhodneš, zda ti spolupráce stojí za to? Pak počítej s námi. 500.000 obchodních příležitostí v segmentu malých a středních
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pracovník / pracovnice úklidu

    nový Frýdlant, Liberecký

    Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420 hledá do pracovního poměru spolehlivého zaměstnance na úklid. Nástup možný ihned, případně dohodou. Jednos

    Zpráva
  • STRÁŽNÝ M/Ž - Liberec - od 21 000Kč/měsíc

    PROTECTON HOLDING Liberec, Liberecký

    Informace Náplň práce: Ostraha objektu. Pracoviště – velín objektu obchodního centra. Pochůzková činnost. Kamerový systém. Směny: denní x noční – 12 hod Co od v

    Zpráva
  • Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP

    Škola Populo Semily, Liberecký  +61 Umístění

    Informace Ve Škole Populo pomáháme již 10 let vzdělávat žáky a studenty základních a středních škol. Jsme největším poskytovatelem výuky formou doučování v ČR,
    Hrubá mzda/ročně: Kč 42,000,000

    Zpráva
  • Asistent/ka - back office

    MOCCA spol. s r.o. Liberec, Liberecký

    Náplň práce: bezchybné zadávání došlých objednávek do systému, komunikace se zákazníkem, přijímání zboží a pohyb ve skladu, vyřizování firemní pošty a další adm

    Zpráva
  • Montážní dělník - 2 směny, Liberec

    Manpower Liberec, Liberecký

    Připojte se k stabilní firmě v oblasti polovodičů a pracujte v čistém prostředí. Aktuálně hledáme schopné a manuálně zručné pracovníky pro práci mimo automotive
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva

    Česká pošta s.p. Turnov, Liberecký

    Informace Jak to u nás vypadá? .Přijdeš do práce, dostaneš vůz, naložíš si vše potřebné a vyrazíš do terénu! Po návratu auto natankuješ a jdeš s čistou hlavou d

    Zpráva
  • Operátor výroby

    Informace práce od srpna pro všechny! Práce na výrobní lince v čistém pracovním prostředí s dobrou dopravní dostupností v Liberci. Co od vás očekáváme. Ochotu p

    Zpráva
  • Obsluha CNC stroje

    DISPONERO Turnov, Liberecký

    Informace Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích (soustruh, frézka). Optická

    Zpráva

    Informace Co tě u nás čeká? .Rozvoz a svoz zásilek z Balíkoven, pošt a firem. Obsluhování balíkových boxů. Pracovní doba v ranních, nebo odpoledních směnách. Ja

    Zpráva
  • Galvanizér

    GALVANOTECHNA družstvo Liberec, Liberecký

    Namáčení dílů do galvanických lázní. Příprava strojních součástí. Navěšování na závěsy. Obsluha sušících pecí. Manipulace s materiálem. Výhody: 5 týdnů dovolené

    Zpráva

    Práce od srpna pro všechny! Práce na výrobní lince v čistém pracovním prostředí s dobrou dopravní dostupností v Liberci. Požadujeme: Ochotu pracovat ve třísměnn

    Zpráva
  • Skladník/skladnice, řidič/ka VZV Jeřmanice - Liberec

    C.S.CARGO Liberec, Liberecký

    Pro náš nový projekt v Liberci v JEŘMANICÍCH hledáme celý nový tým kolegů a kolegyň na pozici: Skladník/skladnice. Řidič/ka VZV Co Tě čeká: Vykládka a nakládka

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy liberecký kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama