Nabídky práce v Královéhradecký kraj

  • Svářeč  45
  • Dozor  38
  • Pohostinství  37
  • Účetnictví  37
  • Učitel  33
Vzdálenost
Firma
  • sv metal spol. s r.o.  8
  • integraf  5
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,773
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  9
  • Poslední týden  184
  • Doručovatel listovní - motorizovaný- Dvůr Králové nad Labem

    Česká pošta s.p. Dvůr Králové Nad Labem, Královéhradecký

    Informace Každé ráno si připravíte dopisy, balíčky, letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se pěší pochůzkou za adres
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Ostraha (ozp) - Náchod - od 18 265 Kč / měsíc - nástup ihned

    Falcon security Náchod, Královéhradecký

    Náplň práce: Ostraha areálu Pochůzková činnost Denní x noční 10.12 hod. Směny Kontrola nakládky a vykládky Administrativa (recepce) Požadujeme: Trestní bezúhonn
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Prodavač/ka

    SOLITAIRE spol. s r.o. Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Solitaire, spol. S.r.o. je česká módní maloobchodní společnost, která spravuje komerční síť dvou nezávislých italských značek: TERRANOVA a CALLIOPE. S

    Zpráva
  • Výroba litých kol i bez praxe, mzda až 38 000 Kč, 13. A 14.

    Manuvia a. s. organizační složka Jičín, Královéhradecký

    Informace Máte zkušenosti z výroby a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás! Jaká bude Vaše náplň práce? Obsluha nízkotlakých licích strojů ● Výroba k
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Automechanik - automechanička Volvo

    OLFIN Car Trutnov, Královéhradecký

    Automechanik. Automechanička Volvo. Náplň práce: servisní prohlídky a opravy vozidel. PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody. Možný i
    4 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Montér tlakové kanalizace, specialista elektro - nástupní mz

    PRESSKAN system Hradec Králové, Královéhradecký  +6 Umístění

    Firma Presskan system a.s. Zabývající se výrobou montáží a servisem technologií čerpacích stanic tlakové kanalizace přijme pro regionální pracoviště 251 62 Muka
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Doučuj s námi až za 350 Kč / 45 min

    Škola Populo Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Hledáte brigádu, která se plně přizpůsobí vašim časovým možnostem? Baví vás pomáhat ostatním při dosahování jejich cílů? Staňte se lektorem a doučujte

    Zpráva
  • Obsluha vrátnice, Lázně Bělohrad, pro ID od 119, -Kč + přípl

    S.C.SERVIS Group Lázně Bělohrad, Královéhradecký

    Informace Hledáme vhodné uchazeče z řad invalidních důchodců 1.3. Stupně, na pracovní pozici Obsluha vrátnice ve městě Lázně Bělohrad. Hlavní pracovní poměr, zk
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vrátný/á ostraha objektu - Rudník

    AZfacility Hostinné, Královéhradecký

    Informace Přijmeme schopné lidi na ostrahu objektu v Rudníku. Jedná se o pozici vrátný/ná a ostrahy. Pracovní poměr HPP. Praxi mít nemusíte, vše potřebné Vás na

    Zpráva
  • Skladový/á manipulant/ka s náborovým příspěvkem 15.000 Kč -

    PHARMOS Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Do skladu léčiv v Hradci Králové hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici skladový/á manipulant/ka na 2. Směnný provoz (ranní/odpolední), 1-2x v měsíc

    Zpráva
  • Stavební práce

    VAMBA 159, Prosečné,, Královéhradecký

    STAVEBNÍ PRÁCE Vyzdívání příček ze všech druhů materiálů včetně provedení a oprav omítek. Provádění a opravy vápenných, klihových a latexových maleb v bílých, s

    Zpráva

    AZfacility Trutnov, Královéhradecký

    Přijmeme schopné lidi na ostrahu objektu v Rudníku. Jedná se o pozici vrátný/ná a ostrahy. Pracovní poměr HPP. Praxi mít nemusíte, vše potřebné Vás naučíme. Oso
    4 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Pokladní - úsek nápojů Terno Hradec Králové, stravenky 140 K

    JEDNOTA spotřební družstvo České Budějovice Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Pro náš supermarket Terno Hradec Králové hledáme kolegu nebo kolegyni do nápojové haly. Pozice je vhodná i pro absolventy, nové kolegy kompletně zaško

    Zpráva
  • Vykládka kamionů Dolní Ředice, 120 Kč čist. /hod. Umožníme u

    WELL PACK Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Do našeho týmu a provozu v Dolních Ředicích hledáme šikovné muže na manuální vykládku, nakládku v balíkové přepravní společnosti. S ohledem na dvoufáz
    Hrubá mzda/ročně: Kč 264,960,000

    Zpráva
  • Elektrikář/ka, údržbář/ka

    Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pozici: ELEKTRIKÁŘ/KA, ÚDRŽBÁŘ/KA Výkon práce je v plaveckém ar

    Zpráva
  • Obchodní zástupce O2 pro malé a střední firmy (M/Ž) - Jičín

    nový O2 Czech Republic Jičín, Královéhradecký  +3 Umístění

    Vše si předem rád spočítáš a pak se rozhodneš, zda ti spolupráce stojí za to? Pak počítej s námi. 500.000 obchodních příležitostí v segmentu malých a středních
    1 den předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Pomocné stavební práce

    T&D URSU Svoboda Nad Úpou, Královéhradecký

    Pomocné stavební práce řp skupiny b výhodou. Práce dle zakázek v okrese Trutnov. Ubytování zajištěno. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva

    Česká pošta s.p. Trutnov, Královéhradecký

    Každé ráno si připravíte dopisy, balíčky, letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se pěší pochůzkou za adresáty. Těm p

    Zpráva
  • Obchodní zástupce O2 pro malé a střední firmy (M/Ž) - Náchod

    nový O2 Czech Republic Náchod, Královéhradecký  +3 Umístění

    Zpráva
  • Obchodní zástupce O2 pro malé a střední firmy (M/Ž) - Trutno

    nový O2 Czech Republic Trutnov, Královéhradecký  +3 Umístění

    Zpráva
  • Technik měření - 1 směna

    Manpower Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Máte zkušenosti v oblasti kontroly kvality? Pracovali jste již někdy s 3D měřícími přístroji? Hledáte novou práci, kde budete moci využívat nejmoderně

    Zpráva
  • Brigáda v kfc - kasa/servis/kuchyň

    AmRest Trutnov, Královéhradecký

    Informace Dlouhodobá brigáda v KFC. Nabízíme 3 pracovní pozice (kasa, servis nebo kuchyň). Sháníte brigádu na víkendy při studiu? Potom je tato brigáda přímo pr

    Zpráva
  • Obsluha Wellness

    NAVATEL Špindlerův Mlýn, Královéhradecký

    OBSLUHA WELLNESS Pracovní úvazek: plný/zkrácený/brigáda. Vhodné pro: studenty, absolventy, maminky na mateřské, důchodce. Co od Vás očekáváme: Vašim úkolem bude

    Zpráva
  • Vrátný/á, ostraha objektu - Opatovice n. L

    AZfacility Hradec Králové, Královéhradecký

    Přijmeme schopné lidi na ostrahu objektu v Opatovicích nad Labem (Čeperka). Jedná se o pozici vrátný/ná a ostrahy. Pracovní poměr HPP, DPP. Možnost plného i zkr

    Zpráva
  • Skladový/á manipulant/ka na zkrácený úvazek

    nový PHARMOS Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Do skladu léčiv v Hradci Králové hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici skladový/á manipulant/ka na zkrácený úvazek, 2. Směnný provoz (ranní/odpoled

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy královéhradecký kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama