Nabídky práce v Královéhradecký kraj

  • Účetnictví  39
  • Pohostinství  37
  • Technik  35
Vzdálenost
Firma
  • sv metal spol. s r.o.  8
  • integraf  5
Druh pracovního poměru
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,774
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  1
  • Poslední týden  190
  • Vedoucí konstrukce

    RKO GROUP Nová Paka, Královéhradecký

    O nás Holdingová společnost RKO GROUP a. S. je ryze česká rodinná firma, která sdružuje v současné době osm firem. Strojírenská divize má vlastní výrobní progra
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Získej praxi jako seřizovač! -svozy, mzda až 40.000Kč #Y0TYX

    INDEX NOSLUŠ Jičín, Královéhradecký

    Náplň práce: Hledáte perspektivní zaměstnání ve stabilní a rostoucí firmě, v přátelském prostředí se zajímavými benefity, jako je např. Zajištěná doprava, závod
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Výroba litých kol i bez praxe, mzda až 38 000 Kč, 13. A 14.

    Manuvia a. s. organizační složka Jičín, Královéhradecký

    Informace Máte zkušenosti z výroby a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás! Jaká bude Vaše náplň práce? Obsluha nízkotlakých licích strojů ● Výroba k
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Doučuj s námi až za 350 Kč / 45 min

    Škola Populo Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Hledáte brigádu, která se plně přizpůsobí vašim časovým možnostem? Baví vás pomáhat ostatním při dosahování jejich cílů? Staňte se lektorem a doučujte

    Zpráva
  • Automechanik - automechanička Volvo

    OLFIN Car Trutnov, Královéhradecký

    Automechanik. Automechanička Volvo. Náplň práce: servisní prohlídky a opravy vozidel. PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody. Možný i
    6 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Vrátný/á ostraha objektu - Rudník

    AZfacility Trutnov, Královéhradecký

    Přijmeme schopné lidi na ostrahu objektu v Rudníku. Jedná se o pozici vrátný/ná a ostrahy. Pracovní poměr HPP. Praxi mít nemusíte, vše potřebné Vás naučíme. Oso
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Skladník/ce Po-Pa

    Ing. Ondřej Hromjak Rychnov Nad Kněžnou, Královéhradecký

    Přijmeme skladníka/ci do našeho týmu na plný úvazek od pondělí do pátku, ranní směna. Nabízíme stabilní pracovní dobu 6:00-15:00 denně s nástupní mzdou přibližn

    Zpráva

    AZfacility Hostinné, Královéhradecký

    Informace Přijmeme schopné lidi na ostrahu objektu v Rudníku. Jedná se o pozici vrátný/ná a ostrahy. Pracovní poměr HPP. Praxi mít nemusíte, vše potřebné Vás na
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Motocentrum hk spol. S.r.o. hledá Mechanika motocyklů (m/ž)

    MOTOCENTRUM HK spol. s r.o. Hradec Králové, Královéhradecký

    O nás Jsme autorizovaný dealer značek Yamaha, Triumph a Jawa. V našem portfoliu jsou i zajímavé a perspektivní značky jako Felo, Sym, Segway a Torrot. V našem m

    Zpráva
  • Výroba alu kol i bez praxe, mzda až 38 000 Kč, 13. A 14. pla

    Manuvia Job Jičín, Královéhradecký

    Co Vám nabízíme? Možnost ubytování zdarma ● mzda až 38 000 kč ● 13. A 14. plat ● BEZ VSTUPNÍCH TESTŮ ● Dovolená 25 dní ● Stravenky 105 Kč/ odp. Směna ● Osmihodi

    Zpráva
  • Stavební práce

    VAMBA 159, Prosečné,, Královéhradecký

    STAVEBNÍ PRÁCE Vyzdívání příček ze všech druhů materiálů včetně provedení a oprav omítek. Provádění a opravy vápenných, klihových a latexových maleb v bílých, s

    Zpráva
  • Všeobecný praktický lékař pro dospělé (Hradec Králové)

    MOJE AMBULANCE Hradec Králové, Královéhradecký

    Připojte se k našemu týmu jako všeobecný praktický lékař pro dospělé v Hradci Králové! Požadujeme: empatii, pečlivý a proklientský přístup. Nabízíme: 6hodinová
    2 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Skladový/á manipulant/ka s náborovým příspěvkem 15.000 Kč -

    PHARMOS Hradec Králové, Královéhradecký

    Informace Do skladu léčiv v Hradci Králové hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici skladový/á manipulant/ka na 2. Směnný provoz (ranní/odpolední), 1-2x v měsíc

    Zpráva
  • Obchodní zástupce O2 pro malé a střední firmy (M/Ž) - Náchod

    O2 Czech Republic Náchod, Královéhradecký  +1 Poloha

    Vše si předem rád spočítáš a pak se rozhodneš, zda ti spolupráce stojí za to? Pak počítej s námi. 500.000 obchodních příležitostí v segmentu malých a středních

    Zpráva
  • Obchodní zástupce O2 pro malé a střední firmy (M/Ž) - Trutno

    O2 Czech Republic Trutnov, Královéhradecký  +1 Poloha

    Zpráva
  • Pracovník v administrativě

    ERGOTEP družstvo invalidů Hradec Králové, Královéhradecký

    O nás Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který p

    Zpráva
  • Pomocné stavební práce

    T&D URSU Svoboda Nad Úpou, Královéhradecký

    Pomocné stavební práce řp skupiny b výhodou. Práce dle zakázek v okrese Trutnov. Ubytování zajištěno. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • Strojník - obsluha stavebních strojů

    DOSTA CZ Slatina, Královéhradecký

    O nás Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu a širokou základnou klientů. Specializujeme se na provádění zemních prací a demolic Náplň práce: Hl
    3 dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Pečovatel/ka v soc. Službách - náborový příspěvek 15 000 Kč

    Ústav sociálních služeb Milíčeves Slatiny, Královéhradecký

    O nás Jsme stabilní příspěvková organizace, která poskytuje registrovanou sociální službu pro seniory-domov pro seniory. Naše zařízení pečuje o 68 uživatelů. Ve

    Zpráva
  • Brigáda na zástupy - úklidy nemocnice - dvůr králové nad lab

    B+N Czech Republic Facility Services Dvůr Králové Nad Labem, Královéhradecký

    Popis hledáte dlouhodobou brigádu v úklidu? Jste flexibilní a chcete si přivydělat? Do svého týmu přijmeme kolegu/gyni na ZÁSTUPY úklidu nemocnice. Doplňte naše

    Zpráva
  • Obsluha Vodního paprsku / Řezač - ABSOLVENT

    De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o. Chlumec Nad Cidlinou, Královéhradecký

    O nás Jsme společnost De Dietrich Process Systems z Chlumce nad Cidlinou a hledáme Absolventa průmyslové školy na pozici Obsluha vodního paprsku / Řezače. Zabýv

    Zpráva
  • Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP

    Škola Populo Rychnov Nad Kněžnou, Královéhradecký  +61 Umístění

    Informace Ve Škole Populo pomáháme již 10 let vzdělávat žáky a studenty základních a středních škol. Jsme největším poskytovatelem výuky formou doučování v ČR,
    Hrubá mzda/ročně: Kč 42,000,000

    Zpráva
  • Obsluha Wellness

    NAVATEL Špindlerův Mlýn, Královéhradecký

    OBSLUHA WELLNESS Pracovní úvazek: plný/zkrácený/brigáda. Vhodné pro: studenty, absolventy, maminky na mateřské, důchodce. Co od Vás očekáváme: Vašim úkolem bude

    Zpráva
  • Řidič autopřepravníku - práce pouze od pondělí do pátku, kaž

    Q-TRANZIT Rychnov Nad Kněžnou, Královéhradecký  +2 Umístění

    Společnost q-tranzit s.r.o. přijme nového kolegu na pozici Řidič autopřepravníku. Speciální přeprava nových vozidel. Pracovní náplň: rozvoz nových vozů po autos

    Zpráva
  • Administrativní pracovník/ce ‍

    Ladislav Pavlíček Nechanice, Královéhradecký

    O nás Jsme firma Auto Nechanice s 33letou praxí v oboru ekologické likvidace vozidel, prodej vozidel a náhradních dílů. Provozovna se nachází ve Starých Nechani

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy královéhradecký kraj

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech

Předvolby

Google Analytics

Google reklama