Nabídky práce v Ústecký kraj

  • Provoz  655
  • Sociální služba  233
  • Řidič  169
  • Kuchař  128
  • Svářeč  106
  • Operátor  101
  • Operátor výroby  100
  • Technik  100
  • Dozor  68
  • Elektrikář  60
Vzdálenost
Firma
  • mark2 corporation  16
  • rehabilitace mudr. hassan mezian  3
  • ave  2
  • c&b  1
  • infotel, spol. s r.o.  1
Pracovní doba
  • Plný úvazek  2,371
  • Poloviční úvazek  1
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  726
  • Připojte se k týmu, kde čísla ožívají Financial Controller

    DISPONERO (Chomutov) Žatec, Ústecký

    Proč si vybrat nás? .Moderní prostředí, kde kreativita a inovace nemají hranic. Flexibilní pracovní doba – Protože víme, že nejlepší nápady přicházejí kdykoliv
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Hledáme Všeobecnou/praktickou zdravotní sestru

    Domov pro seniory Dobětice příspěvková organizace Ústí Nad Labem, Ústecký

    Jste vášniví v péči o druhé? Chcete být součástí profesionálního týmu, kde si vážíme vaší práce a zkušeností? Náplň práce: vedení evidence zdravotnických výkonů
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Operátor call centra s neomezenými bonusy

    ManpowerGroup Ústí Nad Labem, Ústecký

    Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Možnost práce z domova po zaškolení 25 dní dovolené 2 dny sick d
    5 dní předtím v Talent.com

  • Připojte se k týmu, kde čísla ožívají! Financial Controller

    DISPONERO Žatec, Ústecký

    Popis Připojte se k týmu, kde čísla ožívají! Představte si… Každé ráno se probouzíte s nadšením, protože víte, že Vaše práce není jen o číslech – je o vytváření
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Montážní dělníci mechanických zařízení

    Wood Block Roudnice Nad Labem, Ústecký

    Náplň práce: montáž strojů a náledná práce ve vlastní výrobě (dřevěné bloky). Způsob prvního kontaktu: telefonicky. Osobně v místě výkonu práce denně po telefon
    6 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • Elektrikář

    PROFFA Chomutov, Ústecký

    Informace o pracovním místě Zabýváme se servisem, montáží výtahu a jeřábů, dále se zabýváme kamerovým a zabezpečovanými systémy, Elektro rozvody pro bytové domy
    7 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Zkušený controller (85-100.000 Kč)

    Advantage Consulting - Ústí nad Labem Louny, Ústecký

    Máte zkušenosti v automotive jako controller? Hledáte stabilní zaměstnání a možnost se dál rozvíjet? Významná společnost v automotive hledá kolegu na pozici: ZK

    Zpráva
  • Zkušený elektromechanik (37-45.000 Kč)

    Advantage Consulting - Ústí nad Labem Chomutov, Ústecký

    Máte pracovní zkušenosti na pozici elektromechanika ve výrobní společnosti? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci dobře vydělat? Do stabilní společnosti hl

    Zpráva
  • Strojník (27-32.000 Kč)

    Hledáme kandidáty na pozici Strojník-Seřizovač! Pro absolventy zaručuje odborné zaučení v zajímavém a stále rozvíjejícím oboru! Ty zkušenější se mohou podílet n

    Zpráva
  • Vedoucí logistiky s AJ (85-100.000 Kč)

    Máte zkušenosti s nastavováním logistických procesů ve výrobním závodě? Pracoval jste na této pozici? Tak mi zašlete Váš životopis na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY s

    Zpráva
  • Kadeřník/kadeřnice

    Kadeřnictví Butterfly Trmice, Ústecký

    Kontakt: telefonicky nebo na e-mail. Směnný provoz: Turnusové služby

    Zpráva
  • Pomocná kuchařka/kuchař

    KS Food Louny, Ústecký

    Náplň práce: příprava zeleniny mytí nádobí úklid pečení našich housek práce krátký dlouhý týden nebo dle dohody příprava salátů Požadujeme: chuť pracovat spoleh
    6 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Elektromechanik ve výrobě (37-42.000 Kč)

    Máte praxi jako elektomechanik ve výrobě nebo jste nadšený absolvent? Nevadí Vám práce na tři směny? Máte vyhlášku 50/§5? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj

    Zpráva
  • Projektový inženýr| konstrukce | AutoCAD

    Grafton Recruitment Ústí Nad Labem, Ústecký

    -Flexibilní pracovní doba. Využití odbornosti a možnost profesního růstu. Služební notebook a mobilní telefon. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na stravování. 13. Pl

    Zpráva
  • Technická podpora engineeringu (30-40.000 Kč)

    Máte technické vzdělání? Dorozumíte se anglicky nebo německy a chcete pracovat pro rozvíjející společnost, která si cení svých zaměstnanců? Pak neváhejte a pošl

    Zpráva
  • Pokládková četa asfaltových směsí

    Skanska Ústí Nad Labem, Ústecký

    Do týmu týmu asfaltových technologií přijmeme zavedenou pokládkovou četu asfaltových směsí. Hledáme vícero kandidátů, zejména pak na pozice – strojník, lištař,

    Zpráva
  • Ergoterapeut/ergoterapeutka

    Kubátova 269, Háj U Duchcova, ..., Ústecký

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Odbornou způsobilost k výkonu povolání ergoterapeuta dle § 7, zákona č. 96/ 2004 Sb. (Tzv. Zákon o nelékařských zdravotnických povolání). Pro

  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Kamenick

    D.I.SEVEN Velký Šenov, Ústecký

    Náplň práce Jedná se o odpolední úklid kanceláří, sociálního zařízení a strojové mytí ve výrobě odpolední směna od 14.00. 19.00 hod cca 5 hod/den. Pondělí až pá
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Specialista zákaznické kvality | až 72 000

    Grafton Recruitment Žatec, Ústecký

    Plně hrazené stravování. Roční bonus ve formě 13. Platu. Docházkový benefit až 2000. Po půl roce rodinný benefitní balíček. Příspěvek na dojíždění. Dovolená nad

    Zpráva
  • Ostraha prodejny Lidl - Most

    Protektia Most, Ústecký

    Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Obchodní zástupce v kartonážní společnosti (m/ž)

    JOBSYSTEM Most, Ústecký

    Možnost práce na HPP nebo OSVČ. Příspěvek na závodní stravování. Služební automobil a mobilní telefon. Bonusy v závislosti na výkonu obchodní části. Provize z u

  • Operátor/ka výroby: získejte až 50 000 Kč + 30 000 Kč náboro

    Randstad HR Solutions Žatec, Ústecký  +1 Poloha

    Hledáte atraktivní pracovní příležitost v oblasti moderních technologií? Připojte se k našemu dynamickému týmu v Rakovníku jako operátor výrobní linky! Čeká na

    Zpráva
  • Osobní bankéř/ka - Litvínov

    Litvínov, Ústecký

    Pečujeme a plníme přání. Naším posláním je poskytnout klientům špičkovou péči a služby nasloucháme a nabízíme. Ptáme se na potřeby klientů a vybíráme pro ně vho

    Zpráva
  • Zdravotní laborant/laboratorní asistent

    Krajská zdravotní Most, Ústecký

    Krajská zdravotní a.s. Nemocnice Most přijme zdravotního laboranta na Oddělení klinické mikrobiologie Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání v soula
    4 dní předtím v Jooble

    Randstad HR Solutions Louny, Ústecký  +1 Poloha

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy ústecký kraj

1 2 3 4 5 Další »