Lidské zdroje pracovních nabídek

Druh pracovního poměru
  • Dobrovolnictví
  • Na dobu určitou  1
  • Na smlouvu
  • Na volné noze
  • Pro absolventy  3
  • Stáž
  • Trvalý poměr
Pracovní doba
  • Plný úvazek  65
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Plat
Do
Datum zveřejnění
  • Dnes  3
  • Poslední týden  44
  • Asistent/ka HR, 25 h/t, 140 Kč/h

    Grafton Recruitment Prague, Praha

    Možnost využit anglický jazyk v praxi. Zkušenost z prostředí HR.flexibilní pracovní doba. Dlouhodobá spolupráce. Po zaučení možnost občasného home officeGrafton
    5 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • HR asistent/ka s AJ - recruiting - part-time

    Vzdělávací kurzy. Občerstvení na pracovištiChcete získat zkušenosti v HR a využívat angličtinu každý den? Pokud ano a máte již alespoň krátkodobou administrativ

    Zpráva
  • Recruitment Support

    DoDo Czech Prague, Praha

    Informace DoDo je k nezastavení, rosteme každým rokem nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsme data-driven logistická služba pro e-commerce, retail a rychlé občerstv
    4 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Do sehrané party hledáme nové Mzdové účetní! Kanceláře přímo

    Česká pošta s.p. Teplice, Ústecký  +5 Umístění

    ...a odpověď dáváme do týdne. Těším se, že se poznáme, třeba u dobré kávy! ,HR specialistka ⚙️ Obory Finance, ekonomika, účetnictví Lidské zdroje a personalistika
    5 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • Sachbearbeiter Recruiting (m/w/d)

    NETZSCH-Gruppe Německo, Zahraničí

    Für unseren standort in selb suchen wir sie als sachbearbeiter recruiting (m/w/d) Die NETZSCH-Gruppe ist ein internationales Maschinenbauunternehmen mit drei ei

    Zpráva

    Grafton Recruitment

    Student/ka VŠ. zájem a motivace pro oblast HR. Čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího. Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní kontakt s kandidáty po
    3 dní předtím v Jobsik

    Zpráva
  • Regional Administrative Assistant

    Člověk v tísni Prague, Praha

    Starting date: *. August/September 2022*Location: *. Prague*Duration: *. 12 months with a possibility of extension (transfer to a contract with an indefinite pe
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • HR Administrator

    Manuvia org.sl. (Internal Recruitment) Prague, Praha

    Dlouhodobá spolupráce na DPP/DPČ Pracovní doba dohodou Možnost získání praxe v oblasti Liských zdrojů Místo pracoviště na Praze 4. Pražského povstání Možnost ob
    30+ dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • HR Manažer/ka - TOP pozice

    Grafton Recruitment Strakonice, Jihočeský

    Osobní automobil. Týden dovolené navíc. Příspěvek na penzijní připojištění. Příspěvek na dovolenou. Hrazené stravování. Jazykové kurzy a další vzdělávání. Firem

    Zpráva
  • Senior Recruiter / Náborář s přesahem do HR marketingu

    CRI ameba.eu Prague, Praha

    Nabízíme: 25 dní dovolené. Zaměstnání na pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti, lídra na českém i celosvětovém trhu. Fin
    13 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • HR manažer/ka - prostor pro inovace a nápady

    Manpower Náchod, Královéhradecký

    Pozice je vhodná pro zkušené HR manažery / manažerky, ale i seniorní HRBP, kteří by rádi na pozici vyrostli. Nehledáme stroj, nehledáme člověka schovávajícího s
    25 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • HR asistent/ka s AJ - recruiting - part-time Praha

    Ideálně student bakalářského oboru. Administrativní zkušenost. Velmi dobrá znalost AJ pro interní komunikaci a komunikaci s kandidáty. Velmi dobrá organizace pr

    Zpráva

    MANPOWER Náchod, Královéhradecký

    Pružnou pracovní dobuProstor a zájem i vedení společnosti o inovace a tedy jejich plnou podporuDovolenou navícTým bezva kolegyňVzdělávací kurzy a školeníStraven
    25 dní předtím v Talent.com

    Zpráva

    Administrativní podpora HR oddělení Zadávání dat do interního personálního systému Aplikace změn do stávající dokumentace v interním systému společnosti a další
    Hrubá mzda/ročně: Kč 250,000

    Zpráva
  • Náborář/ka pro nový projekt / Most

    Kariéra Most, Ústecký

    Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Pružná pracovní doba Vzdělávání a příležitost k rozvoji Bohatý bonusový a benefitní systém (příspěvek na dopravu, variabi

    Zpráva
  • Náborářka v personální agentuře/ Administrativní pracovnice!

    CentralWork Brno, South Moravian

    Dlouhodobý pracovní poměr. Příjemné pracovní prostředí, nově vybavená kancelář. Občerstvení na pracovišti. Stravenkový paušál a další firemní benefity. Firemní
    9 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Personálně mzdová účetní - Byňov / České Budějovice

    Mattoni 1873 Nové Hrady, Jihočeský  +1 Poloha

    ...Dejte nám o sobě vědět, já se Vám ozvu nejpozději do týdne zpět. HR recruiterka ⚙️ Obory Finance, ekonomika, účetnictví Lidské zdroje a personalistika Účetní
    8 dní předtím v Jooble

    Zpráva
  • HR Konzultant v Brně

    ManpowerGroup South Moravian

    Máte zkušenosti s personalistikou a chcete se posunout dál? Baví vás komunikace s lidmi, nábor, ale stejně tak máte cit pro pečlivost a organizaci? Vnímáte výzv
    2 dní předtím v Jobdnes

    Zpráva
  • HR Specialista/HR Manažer v centru Prahy (rozjezd projektu)

    ProfesKontakt Prague, Praha

    Skvělá příležitost pro schopného samostatného personalistu nebo personalistku na úplně nové pozici! Umíte veškeré HR procesy a zvládnete samostatně tuto agendu?

    Zpráva
  • HR Konzultant

    DAHA-REAL Mladá Boleslav, Central Bohemia

    -Práci na HPP. Práci v příjemném mladém pracovním kolektivu. Zajímavé finanční ohodnocení. Firemní benefity. Služební vozidlo i k soukromým účelům. Služební tel
    27 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • HR Project manager

    FreeCon Prague, Praha

    Stabilní společnost. Možnost ovlivnit procesy a přinést nové myšlenky. Podporu HR manažerky. Osobní rozvoj a do budoucna posun do top managementu firmy. Seberea
    26 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Personalista - Náborář (mzda na vyžádání)

    Jobs Contact Consulting Olomouc, Olomoucký

    Stabilní zaměstnání na HPP. 5 týdnů dovolené. Dotované stravné. Bonusy, odměny. Firemní akce. Ozdravené pobyty (dotované) Do strojírenské společnosti hledáme po

    Zpráva
  • Systémový analytik SAP HR

    GasNet Prague, Praha  +3 Umístění

    ...#GasNetSoulmate Markéta, Senior manager ⚙️ Obory Bezpečnostní složky a ochrana zdraví a majetku Informační systémy a technologie Lidské zdroje a personalistika

    Zpráva
  • Human Resources Employee Relations Partner

    Bell Textron Inc. Fort Worth, Texas

    At Bell, thinking above and beyond is what we do best. For more than 80 years, we’ve been reimagining the experience of flight – and where it can take us. We ar
    3 dní předtím v Textron

    Zpráva

    Náplň práce: kompletní zajištění náborového procesu (inzerce, organizace výběrových řízení, účast na osobních pohovorech). Evidence uchazečů, následná příprava

    Zpráva
X

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy lidské zdroje

x
Zaslat nejnovější nabídky zaměstnání na e-mail

1 2 3 4 5 Další »

Oznámení o nových inzerátech