Nabídky práce v Liberecký kraj

1-25 1,733 nabídky práce

Profese
  • Provoz  578
  • Řidič  104
  • Sociální služba  97
  • Kuchař  92
  • Číšník  40
  • Svářeč  39
  • Účetnictví  35
  • Pohostinství  34
  • Operátor  28
  • Zedník  28
Vzdálenost
Firma
  • crytur, spol. s r.o.  6
  • mark2 corporation  3
  • ave  2
Pracovní doba
  • Plný úvazek  1,522
  • Poloviční úvazek
Zkušenosti
  • 5+
Plat
  • Dnes  0
  • Poslední týden  25
  • Péče o firemní klienty pracovního portálu - cca 40h měsíčně

    TRAFFIC DRIVER Turnov, Liberecký

    Sháníme nového kolegu / kolegyni do týmu pracovního portálu HitPrace. Cz, který by nám pomohl pečovat o naše firemní klienty (firmy, které u nás inzerují volná
    2 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí ekonomického oddělení (A10262)

    HOFMANN WIZARD Liberec, Liberecký

    Popis Do dynamické společnosti, která má pevné místo na trhu. Hledáme zkušeného a motivovaného jedince, který převezme roli Vedoucího finančního oddělení. Pokud

  • Pracovník ostrahy v Liberci 6, od 119, -Kč + příplatky, přev

    S.C.SERVIS Group Liberec, Liberecký

    Informace Na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, přijmeme uchazeče z řad osob s invaliditou 1.3. Stupně, na pracovní pozici Pracovník ostrahy průmyslového a
    3 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Vedoucí obrobny (A10365)

    Hofmann Wizard Liberec, Liberecký

    Informace Hledáme zkušeného a motivovaného jedince pro pozici Vedoucího Obrobny. Pokud máte vášeň pro vedení týmu, optimalizaci procesů a zlepšení výrobní efekt
    6 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Stavební dělník

    1. jizerskohorská stavební společnost Hodkovice Nad Mohelkou, Liberecký

    Hlásit se osobně, popř. Telefonicky nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

    Zpráva
  • KONSTRUKTÉR - vedoucí zámečnické dílny

    Liberecký

    Náplň práce tvorba výkresové dokumentace ocelových konstrukcí tvorba rozpočtů vedení zámečnické dílny Požadujeme Vzdělání SŠ Jazykové znalosti. Aktivně: pasivně
    1+ let předtím v Hledampraci

    Zpráva
  • Svářeč

    Ammann Czech Republic Nové Město Pod Smrkem, Liberecký

    O nás Jsme špičkový výrobce stavebních strojů. Naše výrobky vyvážíme do celého světa. Hledáte práci ve společnosti, která je stabilní, dynamická a zaměřená na i

    Zpráva
  • Obsluha lahůdkových pultů v Liberci – 153, -/hod

    ABZAKOVO spol. s r.o. Liberec, Liberecký

    Informace Hledáme nové uchazeče na pozici – obsluha lahůdkových pultů do supermarketu v Liberci. Náplň práce: obsluha lahůdkových pultů. Komunikace se zákazníky
    Hrubá mzda/ročně: Kč 337,824,000
    7 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Recepční

    HR Jítrava Liberec, Liberecký

    O nás Jítravský Dvorec je komplex Apartmán hotelu s restaurací, Penzionu s Pivnicí, Hotelu U Pekaře, Jezdeckého areálu, farmy a kongresové místnosti. Náš Jítrav

  • Úklidový pracovník banky na 1,5hod/denně - ČESKÁ LÍPA (A636)

    B+N Czech Republic Facility Services Česká Lípa, Liberecký

    Informace Hledáme pracovníka na úklid banky v České Lípě. Vhodné pro studenty, rodiče nebo aktivní důchodce. Jedná se o ranní úklidy 1,5hod/ denně. Neváhej a od
    4 dní předtím v Talent.com

    Zpráva
  • Auditor - Kvalita - Česká firma

    ManpowerGroup Liberecký

    Plánování, provádění a vyhodnocování interních a externích auditů zjišťování odchylek z auditů navrhování a optimalizace procesů v příručce kvality a v dokument

    Zpráva
  • Recepční

    30+ dní předtím v Jobrapido

    Zpráva
  • Brigáda v McDonald's v OC Forum; mzda 130, -/h

    McDonald's Liberec, Liberecký

    Informace "Zažij nový level brigády! ". Hledáme lidi plné entuziasmu a energie. A ty, kteří nechtějí jen přežívat, ale chtějí se rozvíjet. Co od vás očekáváme.
    Hrubá mzda/ročně: Kč 287,040,000

    Zpráva
  • Nábor Ostraha BP Billa Liberec

    HTS agency Liberec, Liberecký

    Informace Liberec, Jablonec nad Nisou, Jičín, Kolín, Praha, Benátky nad Jizerou, Kladno, Beroun, Roudnice, Stará Boleslav, Neratovice, Říčany. Dobrý den, Hledám

    Zpráva
  • Mzda až 150 Kč/h - Strážný/ná pro OC - HPP/DPP

    Mark2 Corporation Liberec, Liberecký

    Informace Co říká M2C o pozici Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesn
    Hrubá mzda/ročně: Kč 331,200,000

    Zpráva
  • Stavba dočasných bariér u Vodní nádrže Souš

    Soprea agilis Jablonec Nad Nisou, Liberecký  +1 Poloha

    Informace Potřebujeme brigádně pomoct na Vodní nádrži Souš, kde budeme instalovat cca 1000 m dočasné bariéry pro obojživelníky. Tzn. zatlouct palicí do země dře
    Hrubá mzda/ročně: Kč 375,360,000

    Zpráva
  • Nástrojař

    JIZERSKOHORSKÁ STROJÍRNA spol. s r.o. Raspenava, Liberecký

    Požadujeme: vyučení v oboru, popř. Praxe v oboru podmínkou. Pečlivost, spolehlivost. Samostatnost. Aktivní přístup. Manuální zručnost Nabízíme: příspěvek na str

    Zpráva
  • Klempíř, Pokrývač, Tesař

    Liberecký

    Náplň práce Jsme 23 let úspěšně fungující firma realizující všechny typy střech. Sháníme pracovníka na doplnění naší stálé party. Zakázky realizujeme v Libereck

    Soprea agilis Liberec, Liberecký  +1 Poloha

    Zpráva
  • Počítání zboží za 120 - 140 Kč/hod - možnost volby směn

    DANTEM Česká republika Liberec, Liberecký  +5 Umístění

    Informace Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce v
    Hrubá mzda/ročně: Kč 309,120,000

    Zpráva
  • Montážní dělník | 2 směny

    Manpower Liberec, Liberecký

    Informace Hledám zkušeného kandidáta do Liberce na montážní práce ve výrobě v čistém prostoru. Příprava trubek dle výkresové dokumentace (měření, ohýbání, řezán

    Zpráva
  • Pokladní do hypermarketu - Liberec - 153/hod

    Informace Nabízíme brigádu na pokladnu v hypermarketu v Liberci. Nástup možný IHNED. Náplň práce: práce s pokladnou obsluha zákazníků komunikace se zákazníky Co

    Zpráva
  • Zaměstnanec v technických službách

    Město Velké Hamry Velké Hamry, Liberecký

    Náplň práce: Plní úkoly zadané vedoucím technických služeb, zabezpečuje údržbu veřejného osvětlení, veřejných prostranství, hřbitovů a komunikací. Zabezpečuje ú

    Zpráva
  • Zámečník - svářeč

    Liberecký

    Náplň práce svářečské a zámečnické práce. Kusová výroba práce s výkresovou dokumentací svařování oceli elektrickým obloukem svařování v ochranné atmosféře (CO)

    Zpráva
  • Pizzař - Parťákova Hasičárna

    DL Partner Liberec, Liberecký

    Informace Parťákova Hasičárna Liberec přijme zaměstnance na pozici PIZZAŘ. Krátký/dlouhý týden. Mzda 26.000. Čistého + benefity v hodnotě cca 5.000, -. Není tře

Můžete nechat upozornit, když máme k dispozici pro nové záznamy liberecký kraj

1 2 3 4 5 Další »